Şimdi Ara

21-22 bine kadar otomatik araba... Yardıma ihtiyacım var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümüzde ki 1 ay içinde araba almayı düşünüyoruz. Lakin kafam çok karıştı. Araba kesinlikle otomatik olmalı. Bunun dışında açıkcası yakışıklı bir araba olmalı. 22 yaşındayım, arabayı ben daha çok kullanıcam aile bireylerine kıyasla.
    Bu bakımdan polo, lacetti, fiesta, sirion, cooper, 307, 207 birçok arabaya baktım, karar veremedik. Tek kapı arabaya da pek sıcak bakılmıyor ev ahalisi tarafından. Sizce ne alabilirim, önerebileceğiniz?

• 207 en mantıklısı.
  • Sanırım temiz dizel bi fiesta veya punto tercih ederdim o fiyatlara.
  • colt,grande punto oalbilir sirion için 22 bin lira fazla sirion 17 18 bin maximum alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

Merhabalar,

Önümüzde ki 1 ay içinde araba almayı düşünüyoruz. Lakin kafam çok karıştı. Araba kesinlikle otomatik olmalı. Bunun dışında açıkcası yakışıklı bir araba olmalı. 22 yaşındayım, arabayı ben daha çok kullanıcam aile bireylerine kıyasla.
    Bu bakımdan polo, lacetti, fiesta, sirion, cooper, 307, 207 birçok arabaya baktım, karar veremedik. Tek kapı arabaya da pek sıcak bakılmıyor ev ahalisi tarafından. Sizce ne alabilirim, önerebileceğiniz?

Ben aynı durumdayım . 2.el araç almak cidden çok zor bir olay , onu anladım :) ya araçlar döküntü ya da temiz araca çok yüksek rakam istiyorlar .kararında bir araç bulmak mesele .
  • Arkadaşlar hala bir gelişme yok. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Arkadaşlar hala bir gelişme yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

ARABA ALDINIZ MI ALDIYSANIZ NE ALDINIZ HOCAM
  • Temiz bir Colt tavsiye ederim.
  • respectrespect kullanıcısına yanıt
    Hocam foruma pek girmediğimden anca gördüm :)
    2006 Citroen C3 1.4 Tiptronic aldık. Lakin bu yaz değiştirip daha spor birşeye geçmeyi planlıyorum.
  • quote:

Hocam foruma pek girmediğimden anca gördüm :)
    2006 Citroen C3 1.4 Tiptronic aldık. Lakin bu yaz değiştirip daha spor birşeye geçmeyi planlıyorum.

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ben de 12- 13 bin bandında carisma aldım. kimseye kulak asmadım 2 bin lira da masraf yaptım şu an sorunsuz biniyorum.
  • Opel astra g sedan siyah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.