Şimdi Ara

Preacher (2016) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
11.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel başladı. karakterleri bilmiyoruz (çizgi roman okumayanlar) bir o sıkıntı oldu ilk bölümde, tanıtırlar heralde yavaş yavaş.

dizinin genel havası amc dizileri gibi geçiyor, uçak ve bar sahnelerinde de güzel aksiyon gördük. son sahne tahmin edilebilir olmuş, open your hearth dediğinde direk bunun olacağı belliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 23 Mayıs 2016; 15:09:54 >
  • Kayıp Balık K kullanıcısına yanıt
    ilk bölümü bugün yayınlandı, nasıl tutsun
  • Aahhh ahh. Neredesin be Constatine, seni o kadrini kiymetini bilmeyen ellere verenler utansin. Super olurdu ya su adamlar Constantine'i yapsalar ve ortak bolumleri olsa

Bolumu begendim, fena bir acilis olmamis ama belli ki karakterleri ileride tanitacaklar yavas yavas. Yine de insallah Lucifer gibi olmaz, o da guzel bir acilis yapip bayagi bir kopuk gitmisti.

helikopteri bazukayla dusurecek gibi gosterip pilotunu kafadan vurmalari guzel olmus, oteki turlu yok artik derdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yapım Quentin Tarantino nun elinden bir çıksaydı nasıl olurdu diye düşünen var mı acaba ?
  • karakterleri çok beğendim özellikle Cassidy, güzel de başladılar biraz tahmin edilebilir bir sondu ama genel olarak kaliteli bir yapım olacağı belli.

1x2
  • Genel olarak ben sevdim. 1 saat olmasına rağmen sıkmadı. Karakterlerin geçmişini öğrenirken-öğrendiğimizde daha iyi olacağına inanıyorum.
  • Çizgi romanı okuyanlar nefret edecek demişlerdi. Nefret demeyelim de çok alakasız bir yere gitmiş dizi. Çrde Genesis gelince Kiliseyi bırakıyor burda tam tersi daha da sarıldı. Babasını da vaiz yapmışlar, umarım l'angelleleri atlamazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi güzel başladı izlenir gibi duruyor şu an için. Tek sorun biraz fazla tahmin edilebilir olmasıydı ilk bölümün. Dizi fragmanlardan da anlayabileceğimiz gibi kara mizah seviyor. Hem kadının mazoşist çıkması hem sondaki open your heart olayı fazla barizdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iphigeneia -- 23 Mayıs 2016; 21:22:14 >
  • amc'nin times square'de ki reklamı

Preacher (2016)
     Preacher (2016)
     Preacher (2016)
  • İlk bölüm fena değildi, umarım kaliteyi düşürmez ve arttırır. Çizgi romanı okumadım hiç ama umarım ilgi çekici konular işleniyordur.

• Tom Cruise explodes
  • Dram-Fantastik olarak geçiyor dizi. Takipteyim!
  • İlk bölüm (benim için ) büyük hayal kırıklığı ..çok sıkıcı ve ağır .

• Outcastdan daha iyiydi hiç olmazsa 10/5

• Benim içinde hayal kırıklığı oldu malesef....
  • Misfistte oynayan eleman burdada var.Tam karakterini bulmuş yine.Dizi güzel başladı.devam edeceğim.

• efsane olmus tek kelimeyle hele kilise önündeki yazıları trolleyenler efsoydu A:SD:
  • evet var geek
  • Ben beğendim diziyi. Evet ağır ilerliyor ama 1 dakika bile sıkmadı açıkçası. Kaliteli bir yapım olacağa benziyor her türlü gider bu yoklukta.
  • Dizi çıkmadan fragmanına bakarak kara mizah ve kan olacak konusu demiştim beni yanıltmadı

Misfits'den 2 oyuncu kadroda.

Kara mizaha ağırlık verecekler gibi dizi de.

2. sezonu görebilir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.