Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rupture - Parmak Darbesi
    Enchanted Blade - Büyülü Keskinlik
    Aphonic Shield - Büyülü Zırh
    Dark Twister - Ejderha Dönüşü
    Fear - Dehşet
    Remove Magic - Büyü Çözme

Magic Sura

Dark Strike - Karanlık Vuruş
    Ritual of Doom - Ateş Hayaleti
    Spirit Entangle - Hayalet Vuruş
    Flame Strike - Taklalı olan
    Aphotic Shield - Karanlık Koruma
    Dark Orb - Karanlık Küre

Blade Assassin

Ghost Attack - Hayalet Saldırı
    Spinning Dagger - Hızlı bi vuruş var ya o
    Poisonous Cloud - Zehirli Bulut
    Fatal Strike - Suikast
    Stealth - Görünmezlik

Archer

Repetition Shot - İkili Atış
    Flaming Arrow - Ateşli Ok
    Toxic Arrow - Zehirli OK
    Arrow Shower - Ok Banyosu demek çoklu attığı heralde
    Swiftness - Hız veren varya o

Dragonmage

Flying Talisman
    Dragon Roar
    Reflect Damage
    Inferno
    Blessing Spell
    Enchant Damage

Lightning Mage

Lightning Strike
    Lightning Claw
    Dance with Wind
    Thunder Bolt
    Cure
    Natures Enchantment

Body Warrior

Shaolin Stane
    Berserk
    Charge
    Whirlwind - Kılıç Çevirme
    Aura of Sword - Hava Kılıcı

Mental Warrior

Spirit Strike - Ruh Vuruşu
    Lion Stomp - Ayağıyla yere bastğı
    Sword Strike - Kılıç Vuruşu
    Tiger Bash - Kaplan darbesi demek sert vuruş
    Taichi - Güçlü Beden

Devamını bilen varsa söylesin ekliyelim şimdilik beynim durdu diyebilirim...undefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanoflu -- 10 Şubat 2014; 18:28:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanoflu

Arkadaşlar devam edenler oynayanlar bi levelleri paylaşabilir mi ? Hem konuda güncellenmiş olur gelicek arkdaşlarada kapı açmış oluruz. Bk isimlerine bakıcam bi liste yapmak üzereyim.

Alıntıları Göster
    Weapon Sura

Rupture - Parmak Darbesi
    Enchanted Blade - Büyülü Keskinlik
    Aphonic Shield - Büyülü Zırh
    Dark Twister - Ejderha Dönüşü
    Fear - Dehşet
    Remove Magic - Büyü Çözme

Magic Sura

Dark Strike - Karanlık Vuruş
    Ritual of Doom - Ateş Hayaleti
    Spirit Entangle - Hayalet Vuruş
    Flame Strike - Taklalı olan
    Aphotic Shield - Karanlık Koruma
    Dark Orb - Karanlık Küre

Blade Assassin

Ghost Attack - Hayalet Saldırı
    Spinning Dagger - Hızlı bi vuruş var ya o
    Poisonous Cloud - Zehirli Bulut
    Fatal Strike - Suikast
    Stealth - Görünmezlik

Archer

Repetition Shot - İkili Atış
    Flaming Arrow - Ateşli Ok
    Toxic Arrow - Zehirli OK
    Arrow Shower - Ok Banyosu demek çoklu attığı heralde
    Swiftness - Hız veren varya o

Dragonmage

Flying Talisman
    Dragon Roar
    Reflect Damage
    Inferno
    Blessing Spell
    Enchant Damage

Lightning Mage

Lightning Strike
    Lightning Claw
    Dance with Wind
    Thunder Bolt
    Cure
    Natures Enchantment

Body Warrior

Shaolin Stane
    Berserk
    Charge
    Whirlwind - Kılıç Çevirme
    Aura of Sword - Hava Kılıcı

Mental Warrior

Spirit Strike - Ruh Vuruşu
    Lion Stomp - Ayağıyla yere bastğı
    Sword Strike - Kılıç Vuruşu
    Tiger Bash - Kaplan darbesi demek sert vuruş
    Taichi - Güçlü Beden

Devamını bilen varsa söylesin ekliyelim şimdilik beynim durdu diyebilirim...undefinedundefined
    Sevgili oyuncularımız,

Bugün SG2 Global sunucumuz adına birçok kaliteli yayıncı ile önizleme yayınları gerçekleştirdik. Oyunumuzu tercih eden yeni oyuncularımızdan ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmamış olan siz değerli hayran kitlemizden aldığımız geri bildirimlerin bir çoğunun olumlu olması bizleri gerçekten çok memnun etti diyebiliriz. Başarılı geçen bu yayınlarda aynı zamanda açılış öncesi oyuncularımızın değişmesini veya geliştirilmesini istediği bazı özelliklerimizin de farkına vardık. Bugün sizlere bu özelliklerimizin son hâllerinin nasıl olacağından biraz bahsetmek isterim;

1. Yerdeki eşyaların toplanması mümkün olabildiği kadar çabuk olacak. Ayrıca diğer oyuncular üzerinde haksız avantajlar sağlayan veya bilgisayarınızın başında olmadan da kazanç elde edebilmenize olanak sunan macrolar dışında diğerlerinin (yerdeki eşyaları toplama gibi) kullanımında bir sakınca görmediğimizi de belirtmek isterim.

2. Oyun içerisindeki görevlerin ve NPC'lerin diyalogları son derece hızlı ve akıcı olacak.

3. Işınlanma Yüzüğü herhangi bir kötüye kullanımını önlemek için artık 30 saniyelik bir bekleme süresine sahip olacak.

4. Kostümler, Saç Stilleri ve Evcil Hayvanlar'ın hiç birisi PvP bonuslarına sahip olmayacak.

5. Bütün oyuncular yere düşen Yang'ları otomatik toplamanıza olanak sağlayan Üçüncü El'e ücretsiz ve sınırsız olarak sahip olacaklar.

6. Artık Çevrimdışı Pazarlarınızı korumalı bölgelerin dışında da açabileceksiniz.

7. Herkes sevdiği karakterleri sıkılmadan oynayabilsin diye Ninjalar ve Şamanalar pasif olarak Canavarlara Karşı Güç bonusuna sahip olacaklar.

8. Eğer klasik severlerden birisiyseniz, eşyaları önizlemenizi sağlayan sistemi artık isterseniz ayarlardan devre dışı bırakabileceksiniz.

9. Gece geç vakitlerde gözünüzü korumaya yardımcı olmak için gece modunu istediğiniz zaman ayarlardan aktive edebileceksiniz.

10. Sizler sadece oyuna konsantre olun diye Ayışığı sandıklarını yerden toplamanıza gerek kalmayacak, artık düştükleri zaman direkt olarak envanterinize gelecekler.

11. Envanterinizde biraz daha yer açılsın diye At Madalyonları artık üst üste birleştirilebilecek.

Şu esnada ise yayınlarımızda büyük istek geldiği için envanterinizdeki eşyaları NPC'lere hızlıca satma sistemi üzerinde çalışıyoruz.

Bizi her zaman desteklediğiniz ve sevginizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz.

1 haftadır oynuyorum Yeni başlayanlar için çok cazip hale gelmiş sv eskisine göre, bu tarafını çok beğendim. O derece ki bildiğin seve seve level görevi yapar oldum Lâkin Sg nin en sevilmeyen tarafı online sayısı... Online sayısı yerlerde geziyor hâlâ, 6 yılda hiçbir şey değişmemiş Rarity sistem almış başını yürümüş, bizim zamanımızda hiç pahaya satılan 8 avg mystic abanoz küpe şimdi birkaç won değerinde satılır olmuş vs. Dikkatimi çeken başka bir nokta da haritalardaki metin spawn sayısının artması, rahatlıkla farma olanak sağlıyor. Gözlemlediklerim bu kadar şimdilik. Sg şu an akşam işten gelip birkaç saat farm yapayım rahatlarım kafasındaki biri için çok ideal, aksi hâlde insan olmadığından dolayı birlikte bir şeyler yapmanın zor olduğu bir sv... Ah ah, eskiden orc maze, kule vs yapardık, güzel günlerdi vesselam
    Kısa bir aradan sonra bugün döndüm.Biraz ticaret yapayım dedim.Gittim tüm paramla 5fms 1rib aldım. +0dan +4e hepsini geçirdim. +7'ye kadar yaka yaka sonunda +8 fms %2avg, +7 fms %6avg %4bec ve +7 fms %5 bec kaldı. +8 fms 6.2kk'dan digerleri 5kk'dan sattım. 16kk param oldu. 1 saat önce 8kk vardı. Ticaretle uğraşmak isteyip de çekinen arkadaşlar için bu anımı buraya yazayım dedim. Riskli iş tabii ki ama denemekte yarar var.
    O zaman kusura bakma kardeşim, eski oyuncu olduğunu bilmiyordum. Dediklerinde haksız değilsin. Başlamaya karar verirsen oyun içinde karşılaşırız inşallah :)

Hudut34 yeni başlayanlara gerek tavsiye gerekse idarelik item konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni başlamak isteyenler için derme çatma kdp/dolu ayarlayabilirim mesela. Yeterki adam gelsin :D
  • Metin2 mi kaldi lan
  • "ben hirsizlik yapmadim, amacim sana bi ders vermek ve biraz eglenmekti", " oyun bilgim ve donanimim moderator olmaya yetti ki oldum. ha profesyonel bir is oldugundan" gibi cümlelerin sahibi genç ve hırsız genius'ı muhatap alıp saflıkla harmanlanan kirli ideolojisini suratına vurmak istemiyorum, benim buradaki muhatabım biricik dostlarımdır ve onlara yazıyorum şu an: Özellikle özel mesaj yoluyla oyuna geri dön yazan kardeşlerime teşekkür ediyorum ama ne yazık ki bu oyunu artık eskisi gibi çok oynayabileceğim vaktim yok, olsaydı inanın Mark yalayıcı ve sayko Christopher'a rağmen geri dönebilirdim. Şu an online oyun olarak sadece CS:GO oynuyorum, oradaki nickim "Şugar Gacı Pembe", arkadaş eklerseniz birlikte akşamları oynayabiliriz.
  • M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

2009 yılından beri adını tarihe kazımış olan efsanevi Metin2 Singapur'un ikinci sunucusu,

bu yaz SG2 Global adıyla birçok yeni özelliği ile beraber;

• Oyuna giriş yaptığınızda artık her gün çeşitli güzel ödüllere sahip olacaksınız.

• Aradığınız veya ihtiyacınız olan eşyaları pazarlarda artık zahmet çekmeden kolayca bulacaksınız.

• Zindanlara tekrar girebilmek için ne kadar beklemeniz gerektiğini artık rahatlıkla takip edebileceksiniz.

• Kendinize yeni hedefler belirleyerek oyununuza daha fazla aksiyon katmak için artık oyunu oynadıkça çeşitli başarımlar da kazanacaksınız.

• Acaba hangi sandıktan ne çıkıyor soruları artık tarihe karışıyor. Artık sandıklarınızı açmadan içlerinde nelerin olduğunu görebileceksiniz.

• Oyuna açılış ile beraber veya çok kısa bir süre içerisinde eklenecek olan mükemmel bir şekilde hazırlanmış, bütün beklentilerinizi karşılayacak bir evcil hayvan sistemi de sizi bekliyor olacak.

• Size en yakışan kostümleri ve en sevimli evcil hayvanları rahatça seçin diye artık oyun içerisinde nasıl göründüklerine bakabileceksiniz.

• Oyuna açılış ile beraber veya çok kısa bir süre içerisinde eklenecek olan Gaya Mağazası ve beraberindeki nadir eşyalar ile oyun zevkinizi daha da katlayacaksınız.

Ana dilimiz gibi Türkçe olarak,

beklenilen açılış tarihiyle 4 Eylül'de siz eski hayranları ve bütün değerli oyuncuları ile yılların özlemini giderecek!

Her türlü istek ve önerileriniz için,

Oyuncu Forumumuz

DonanımHaber Başlığımız

Discord Sunucumuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 23 Mart 2021; 20:15:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NoMuTa

yüzde 90 painkiller yada modlardan biridir.

Yaptığımız onca dil, bilgi veya item yardımlarına rağmen neden Whatsapp'teki olaydan sonra bana cephe alanlardan biri olan sen bu suçu da benim üstüme atıyorsun?Sizlerin paylaşımlarına bakarak rahatladığım bir ortamda iftirayla karşılaşıyorum, olaya bak...Ben kendimi tam ifade edemedim galiba.
    Yukarıdaki arkadaş büyük ihtimal oyuna nisan sonları, mayıs gibi başlayıp bu çarı yapmış, dolayısıyla benim kendisini tanımam imkansız.Her insan uyarılmayı hakeder, uyarıp gerekli cezai işlemi yapmak en iyisidir, ki şu an görevli olsaydım aynısını yapardım.Ama anlaşılan o ki herkesin aklı Tarık olayında kalmış.Ben Tarık'ı başladığı ilk günden beri gayet de iyi gözlemledim ve hatları kesin olarak çizilmiş kurallara uymamaya, MOD olarak yapmış olduğum saygı çerçevesinde uyarıları dinlememeye gayet de yatkın biriydi ve bunu anlamak hiç de zor olmamıştı.Online olduğu süre içerisinde Cryocore'nin itemlarının çalınması gibi bir talihsizlik gerçekleşti ki Tarık bu olaydan mutlaka ders çıkarmıştır.Ayrıca item alım-satımı hariç, hesap alım-satımlarınının GMler aracılığı ile yapıldığı bir ortamda kimseye güvenilmemesi gerektiği ve zaten başkalarının emeklerine tecavüz olan gerçek para karşılığı kk ticaretinin de yasak olacağı kanısına varması kaçınılmazdır.Bu yüzden sırf adalet yerini bulsun diye yaptığım bir olay sonucu sağolsun Cryocore hariç herkes bana tavır aldı ve ben de o gruptan çıkmak zorunda kaldım.Doğruyu yaptığıma inandığım bir vakada böyle bir duruşla karşılaşmak, gelen tepkiler üzerine çarı açtırdığım zaman bu son derece haksız ve ruhanî ambargonun devam etmesi, en samimi olduğum kişilerden Ali'nin bile bana posta koyması açıkcası beni çok üzdü, geçenlerde yazdığı selam mesajına a.selam yazdım ve karşı bir cevabı bile çok görmesi, bir nevî ilişkimize "refresh" yapıp "pending" aşamasına getirtip yan cebimde dursun mantığı ondandır demek ki.Alt üstü bir oyunun bu kadar ciddiye alınması ve birlikte bir şeyleri paylaştığımız insanların sonuç kendilerine dokunmadığı hâlde bu kadar sert tavır koymaları şunu gösteriyor ki Tarık'tan az önemseniyormuşuz.Hoş, adanmışlık ruhuyla baş koyduğumuz bir macera böyle bitmeyi hakediyormuş demek ki.Canınız sağolsun ne diyeyim, bir vaziyet daha kulağımıza küpe oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie James Dio

Ben Muhammet'in ısrarı üzerine Suraya geçmeye hazırlanıyordum zaten bir süredir. Savaşçıya verdiğim emek ver paraları gözden çıkarıp suraya geçecektim zaten. Benim 80m ye zırh aldığımı bilmem hatırlar mısınız ? Biri mesaj attı ''mpa 150kk?'' diye. Bir an kör oldum sandım. Tok satıcıyı oynayayım adam direk tamam dersem işkillenmesin diye 170kk ? Yazdım. bu 160kk ? yazdı daha fazla tehlikeye atmayıp sattım. Ama daha sonra çocuğun ingilizce bilmediğini almanca konuştuğunu hatırlayınca o mutlulukla dostum onu ben 80kk ya aldım çok pahalıya aldın yazdım. Umarım anlamamıştır yerinde olmak istemem. Ulan bi de o 72m havaya uçmayacaktı var ya ... O hesap hatasını nasıl yaptığımı 3 gündür hesaplıyor ama bulamıyorum. Çok zoruma gitti o kazık benim.

Edit. Allah beni muhtemelen çok seviyor olabilir o kazığı yediğimden beri inanılmaz şekilde durduk yere karlar ediyorum.

1 oyunu bırakan bir arkadaş sağolsun 12m ve tahminimce 110-120m değerinde çeşitli itemler verdi. Yani haydan gelen 1) 132m
    2 sabah güzel bir doluyu çok ucuza gördüm 90kk. Alıp pazara 135'e koydum bi dünya teklif geldi. Muhtemelen 130'lara çok rahat satacam gibi. Haydan gelen 2) 40m
    3 Az önce ise 80m'e aldığım zırha bir değişik 160m verdi. Haydan gelen 3) 80m

Bunları topladığımız vakit ortaya 252m'lik bir sonuç çıkıyor.

Daha İngilizce'de geçmiş zaman, tense vs. en temel konuları bile bilmeyen adamlar şurda ve oyunlarda ahkam kesip hava atmaya çalışıyor ya, bu tiplere bitiyorum.

Sizin gibiler yüzünden her oyunda kebab diye dalga geçiyorlar Türklerle. WoM2'de de senin gibi tipler var call'dan Türkçe yazıp sürekli mute yiyorlar 15-16 yaşında çocuklar, "dodge level" diye PM atıyorlar bir de bana. Türk olduğumu anlayınca hemen dileniyorlar, 1 tane item veriyorum teşekkür etmeden "daha var mı?" diyorlar. Umarım sizinle gerçek hayatta karşılaşmam, umarım sadece oyunda böylesinizdir.

• Oyunu bırakalı nerdeyse 1 yıl oldu. Ama özlemiyor değilim. Diğer arkadaşların dediği gibi level almak için acele etmeyin. Yüksek level ve kötü item birleşince çoğu oyuncu oyunu bırakıyor. Belki çoğuna güç gelebilir ama ben 2 ay 1. köyde takıldım. Oyunu bıraktığımda elimdeki metin çarı (Parasebo) 54 levelda şaman desteği olmadan 65 metnini ölmeden kesebiliyor etkinlik zamanında zor maymun zindanında ya da kurbağalarda paraya para demiyordu. Çünkü level kasmadan önce bütün pvm itemlerini tamamlamıştım. Önemli olan sabretmesini bilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Skywalker Dude

Arkadaşlar sg ile wom2 arasındaki farklar neler?

Sanırım orası pvp ve parası olan üstün olabiliyor. Kitle hile piyasa emek vs. Bakımından hangisi üstün?

official - pvp muhabbeti kaldi mi hala? sanki global bir sunucu degil de sincapmt2 den bahsediyoruz.

2013 - 2014 arasinda sg yonetimi kiskancliktan hacker tutup wom2 sunucularina saldirdi defalarca, hatta server dosyalarini paylasmislardi bi' ara. bu yil da ddos attilar, fixlendi ama hemen. tabi size fazla wom2 gidin singapur bebeleriyle christopher ile takilin. bazen saldiri yapiyorlar ama bir sey elde edemeyecekler. yarin bir gun hesabiniz ucabilir o kiskanc yonetimin oyununda benden uyarmasi...
  • Sevgili oyuncularımız,

Bugün SG2 Global sunucumuz adına birçok kaliteli yayıncı ile önizleme yayınları gerçekleştirdik. Oyunumuzu tercih eden yeni oyuncularımızdan ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmamış olan siz değerli hayran kitlemizden aldığımız geri bildirimlerin bir çoğunun olumlu olması bizleri gerçekten çok memnun etti diyebiliriz. Başarılı geçen bu yayınlarda aynı zamanda açılış öncesi oyuncularımızın değişmesini veya geliştirilmesini istediği bazı özelliklerimizin de farkına vardık. Bugün sizlere bu özelliklerimizin son hâllerinin nasıl olacağından biraz bahsetmek isterim;

1. Yerdeki eşyaların toplanması mümkün olabildiği kadar çabuk olacak. Ayrıca diğer oyuncular üzerinde haksız avantajlar sağlayan veya bilgisayarınızın başında olmadan da kazanç elde edebilmenize olanak sunan macrolar dışında diğerlerinin (yerdeki eşyaları toplama gibi) kullanımında bir sakınca görmediğimizi de belirtmek isterim.

2. Oyun içerisindeki görevlerin ve NPC'lerin diyalogları son derece hızlı ve akıcı olacak.

3. Işınlanma Yüzüğü herhangi bir kötüye kullanımını önlemek için artık 30 saniyelik bir bekleme süresine sahip olacak.

4. Kostümler, Saç Stilleri ve Evcil Hayvanlar'ın hiç birisi PvP bonuslarına sahip olmayacak.

5. Bütün oyuncular yere düşen Yang'ları otomatik toplamanıza olanak sağlayan Üçüncü El'e ücretsiz ve sınırsız olarak sahip olacaklar.

6. Artık Çevrimdışı Pazarlarınızı korumalı bölgelerin dışında da açabileceksiniz.

7. Herkes sevdiği karakterleri sıkılmadan oynayabilsin diye Ninjalar ve Şamanalar pasif olarak Canavarlara Karşı Güç bonusuna sahip olacaklar.

8. Eğer klasik severlerden birisiyseniz, eşyaları önizlemenizi sağlayan sistemi artık isterseniz ayarlardan devre dışı bırakabileceksiniz.

9. Gece geç vakitlerde gözünüzü korumaya yardımcı olmak için gece modunu istediğiniz zaman ayarlardan aktive edebileceksiniz.

10. Sizler sadece oyuna konsantre olun diye Ayışığı sandıklarını yerden toplamanıza gerek kalmayacak, artık düştükleri zaman direkt olarak envanterinize gelecekler.

11. Envanterinizde biraz daha yer açılsın diye At Madalyonları artık üst üste birleştirilebilecek.

Şu esnada ise yayınlarımızda büyük istek geldiği için envanterinizdeki eşyaları NPC'lere hızlıca satma sistemi üzerinde çalışıyoruz.

Bizi her zaman desteklediğiniz ve sevginizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz.

• canoner17 kullanıcısına yanıt
    1 haftadır oynuyorum Yeni başlayanlar için çok cazip hale gelmiş sv eskisine göre, bu tarafını çok beğendim. O derece ki bildiğin seve seve level görevi yapar oldum Lâkin Sg nin en sevilmeyen tarafı online sayısı... Online sayısı yerlerde geziyor hâlâ, 6 yılda hiçbir şey değişmemiş Rarity sistem almış başını yürümüş, bizim zamanımızda hiç pahaya satılan 8 avg mystic abanoz küpe şimdi birkaç won değerinde satılır olmuş vs. Dikkatimi çeken başka bir nokta da haritalardaki metin spawn sayısının artması, rahatlıkla farma olanak sağlıyor. Gözlemlediklerim bu kadar şimdilik. Sg şu an akşam işten gelip birkaç saat farm yapayım rahatlarım kafasındaki biri için çok ideal, aksi hâlde insan olmadığından dolayı birlikte bir şeyler yapmanın zor olduğu bir sv... Ah ah, eskiden orc maze, kule vs yapardık, güzel günlerdi vesselam

• arkadaslar konuyu sansa gordum yeni üyelik actim Vaktim varken serverla ilgili detayli bilgi yazmak istiyorum.
    Uzun uzun yazicam umarm kaliteli türk oyunculari bu servera cekebiliriz cimbizla ufak tefek olsada.

TR de hic oynamadm , 8 9 aydir bu serverdayim sifirdan basladm , real para hic yatirmadim.
    Yani kafaniz cok az calisiyosa online sürenizde iyi ise bu serverda yapamicaniz bi halt yok.

Cunku oyunda acayip bi denge var , farm olayi cok iyi Eventler Süper , Ks yok , Hile Yok
    Eventler neden iyi , cikan mall item droplarini ticarette satabiliosunuz.
    Yani sirf kendinize efsunleri harcamiyorsunuz , efsunlari pazarda satip item yapmak daha cazip.
    Örnek her ay moonlight(ayısıgı) eventi var (change-add-marble cikiyor drop olarak)
    Keza Diğer eventlerde öyle baya cömerlet o konuda.

Yeni baslayanlara yol gösterici olarak ben aynen su yolu izledm
    demeden once ufak bi tavsiye tecrübemce , hizlica real parayla item char alip giris yaparsaniz gidisinizde hizli olur. Emek verip biseyler yapmaya calisin derim.

-35 Mentalle basladm(sura daha iyi olur) rahat 3 4 ay map2de takildim ,( bu süre boyunca piyasa dengesinide net kavrarsınız)
    -Skilleri kule ve kat icin itemleri hallettikten sonra 61 yapip kulede ve V3 de (örümcek 3.kat) her eventte cok iyi para kastim halen kasiyorum o charla.(Bu tarz bi kac tane farm charm var)
    -Yani ilk farm yapacagim charlari hallettim , ondan sonra isiniz kolay artk.
    Cok detay var tabi kabaca böyle yaparak cok iyi item yaptim oyunda iyi konumdayim suan(pvp olarak) , acikcasi deli gibi real para basip bendeki itemlerin yarisini yapamayanlar var.
    TR deki gibi her dalga real parayla deil.

dediğim sekil güzel bi denge var oyunda hersey dengeli Server sahibi oyundan anlıyor.
    Siktiriboktan GameForge hatalarini düzeltmisler hep.

Oyunda ileri seviye olan arkadaslar icin daha cok detaya iniyim.

Devil Catacomb
    -Mesela TR deki Catacomb droplari bes para etmez. Burda ise cok farkli
    -Kutulardan cikan Kupe nin +9 u 15monster veriyor.
    -Cikan Kalkan ise +9 u %10 hit resisti , yani pvmye yönelik bi kalkan olmus.(Zins slotlari cok zor bu yuzden cok pahali bu itemler)
    -Yani Lordda iyi para var.

Epic Silahlar , Armorlar , Efsun Dengesi
    Takip ettigim kadariyla TR nin yeni hali gibi herkes birbirine öyle Tek atip 30 40kk damageler vuramiyor.
    Epic Silahlarin atacklari sabit ,

Mesela Forumdaki item sell kisminden bi foto atim "http://i.imgur.com/HlNGkOQ.jpg "

-Element bicagi(dierleride tabi) + bastikca ekstra dex bonus veriyor , Rune str ,class class değişiyor tabi.TR deki gibi 300 400 atackli silahlar yok.
    -Aqua lar ise tam bir pvp armoru , yeni zirhlar sadece pvm özellikli(def ve average resisti fazla) burda görüntü zevkini kacirmiyor insanin.Linkten bakin mesela +6 Aqua %10skill %10av resist veriyor ekstra.
    -İlaveten armorlar ve kolyelere Cift resist gelebiliyor. Yani 15warrior+15sword resist gibi.
    -Resimdeki helmet 99 lvlde gelmekte mesela.

Biologlar
    -Hersey aynı sadece +90 avantaji var.(92/94/96) biolari mevcut
    -Yani 90 dan sora ulan biz niye kastik bu lvli demiyoruz.
    -Bariz -90 lara üstünlüğünüz oluyor biologlarla birlikte.

Binekler
    -Tr deki durumu bilmiyorum ama dusuk lvlde burda binek falan yok , metindende düsmüyor.
    -75 80 85 lvle özel binekler var sadece.
    -Linkteki ilk 4 Binek sadecehttp://metin2.sg/ItemMall.php?category=6

Tec point (EP) transferi
    -Tp cekmeden oyun icinde EEK(3ktp) gibi ringler var , pazardan bunlari alip GM ile trade ederek karakterinize yükleyip istediniz mall itemi shoptan cekebiliyorsunuz.
    http://metin2.sg/ItemMall.php?category=23

Liquids (iksirler)
    -Bunlarinda yapimi kolay deil bitkilerin droplari az öyle önüne gelen luqid basamiyor.

Bonuslar
    -Seytan bonusu hl de(sürgün) geçmiyor. Hl bonusu olarak Demi human(yari insan) buda biraz isin rengini değiştiriyor.
    -Seytan bonusuda olmasi gerektigi gibi Devil Katacombunda gecerli.
    -Undead gene aynı sekil Kulede.

Petler
    -Bunlarda baya dengeli burdan bakabilirsinizhttp://metin2.sg/ItemMall.php?category=17

Hızlıca yazmaya calıstm yanlıslar olabilir
    Seviyeli belli süredir bu serverda ugrasan arkadaslara herturlu yardimci olurum biraz zaman gecirin.
    ama yok dk:1 abi beni kasarmsn item verirmisin gibi seylerle rica ediorm gelmeyn.

Oyunun forumunda türkçe bölüm var ordan yazarsaniz yardimci olurum burayi takip edemeyebilrm.

Kisaca verdiğiniz Emeğin Karşılıgını bu serverda fazlasiyla alıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KekoHunter -- 15 Şubat 2014; 23:49:06 >

• .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    Aynen bro oyun icinden bi abimizede sordum bu serverda 50 dedi. Bazi beyin fakiri arkadaslar daha eline dolunay takamadan 100 diye ahkam kesiyolar. La yaptinmiki gorevi konusuyon dingil
  • +6 ssb ve +9 falcon aldım

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global ServerM2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

• Kısa bir aradan sonra bugün döndüm.Biraz ticaret yapayım dedim.Gittim tüm paramla 5fms 1rib aldım. +0dan +4e hepsini geçirdim. +7'ye kadar yaka yaka sonunda +8 fms %2avg, +7 fms %6avg %4bec ve +7 fms %5 bec kaldı. +8 fms 6.2kk'dan digerleri 5kk'dan sattım. 16kk param oldu. 1 saat önce 8kk vardı. Ticaretle uğraşmak isteyip de çekinen arkadaşlar için bu anımı buraya yazayım dedim. Riskli iş tabii ki ama denemekte yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 21 Aralık 2014; 20:33:54 >
  • mrb
    bu konuya mesaj atan üyelerden bir ricam olacak. lütfen resim içeren mesajları alıntılamayın. cevapla butonunu kullanırsanız daha makbule geçer. onlarca resmi tekrar tekrar görüntülemeye gerek yok, mobilden bakınca daha da zor oluyor. te$ekkür ederim
  • Beyler isteyen herkes numaralarını yazsın pmden yarına whatsapp grubumuz aktif olacaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heart Of Tarasque

Şu serveri oynamayın arkadaşlar 100 kişi bile yok serverde ws atan bile yok çarı 105 yapsan nolacak hep aynı adamlarla ws atıp duracan kırmızılarda kimse yok zaten boşuna zaman kaybı metin2 türk oynayın daha iyi oynamak isteyenler bana pm atsın 0dan başlayacam bende

Kardeş iyi hoş diyorsun da çok değil daha 3 gün önce kardeşim tr de oynamak istediğini söyledi.Eretnada 30 lvl b.silah sura vardı bi kaç pazar kurup 3 5 m yapıp atını canlandırdım sonra vadiye uzman kesmeye gittim,gitmez olaydım. Veledin biri açmış hileyi ta nerden saydırıyor bana. Fraps tı şikayetti yolladım videoyu. Yaklaşık 30 saat sonra cevap geldi mi diye baktım çıt yok. Droplar desen gölge metninin bile dandik bk bile vermediği, parayı bstırınca neredeyse level bile satılacak hale gelen bi server
    da oynamak bana göre değil.
    Singapurun oyuncu sayısı az ama en azından her metine salça olan, 2 adımda bir item kopyalayan heçkırlar yok.

Bu uzun paragraf sadece kişisel değerlendirme, sana bi çıkış değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmed the conqueror

Hayirli olsun abim, buna da sukur

Aynen bunada sükür. Pvm itemlerimi aldiğim icin para yapabilirim. Ulaşamadıgım hesaplarda yaklaşık 300 yilbasi sandığı 2 tane +9 54 bileziği 2 tane +9 61 kalkani 3 tane +9 abanoz yaklaşık 2 envanter demirci taşı, master compass ve beyaz inci vardi. Fiyatlarının artmasını bekliyordum :)Diğer gidenleri bilmiyorum çünkü oyuna uzun süredir girmiyordum.

Bu arada Singapur sunucusunun farkı burada. Adminler TR'nin aksine son derece yapıcı yaklaşıyor. Kanıtlayabilirseniz size bütün sorunlarınızda yardımcı oluyor. TR'de olsaydı ne çarlar açılırdı, ne de itemleri geri alabilirdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veleciraptor -- 12 Mart 2015; 0:30:37 >
  • 8 ayrı kardesimi oyunda görünce ben:

http://imgim.com/a23231a.jpg

• [GM]Joseph'in Türkçesini test etme.

Sonuç: Negatif

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global ServerM2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.