Şimdi Ara

- Subaru LEVORG Ana Konu - (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
41
Favori
119.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Subaru Levorg araca sahip olanlara bir sorum olacak

Ruhsatta 1600 cc olarak mı gözüküyor yoksa 1599 cc mi?

Bildiğiniz üzere 1600 cc ve üzerinin vergisi 1800 cc den hesaplanıyor.

Subarunun sitesinde 1600 cc olarak yazılmış.

Teşekkürler,

Pardon yanlış hatırlıyormuşum.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_HSP_MTV

Burdan teyit ettim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taka8604 -- 20 Ağustos 2016; 18:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka8604

Subaru Levorg araca sahip olanlara bir sorum olacak

Ruhsatta 1600 cc olarak mı gözüküyor yoksa 1599 cc mi?

Bildiğiniz üzere 1600 cc ve üzerinin vergisi 1800 cc den hesaplanıyor.

Subarunun sitesinde 1600 cc olarak yazılmış.

Teşekkürler,

Pardon yanlış hatırlıyormuşum.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_HSP_MTV

Burdan teyit ettim.

Teşekkürler.

Motor hacmi ruhsatta 1600cm3 olarak geçiyor. Vergilendirmede üst dilim 1601cm3 den başlıyor.

Normal 1.6 vergisi geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün araştırmalarım sonucu varis firmasının yaptığı body kit e rastladım. Arabaya bir daha aşık oldum diyebilirim. Harika yapmışlar.

Bu videosu

https://www.youtube.com/watch?v=AO3EvYKiQIQ&feature=youtu.be

Buda fotoğrafları ve fiyat listesi

http://varis.co.jp/subaru-levorg-arising-2.html

Üşenmeden Japon yeninden TL ye çevirdim;

Hepsini karbon fiber seçersek toplam meblağ : 32973 TL

• taka8604 kullanıcısına yanıt
    Videonun İlk saniyelerinde Arenaya çıkmaya hazırlanan boğa zannettim meğer levorg muş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hs37 -- 22 Ağustos 2016; 23:44:51 >
  • taka8604 kullanıcısına yanıt
    Valla üstüne para verseler yapmam. Daha camlara film çektirmeye kıyamıyorum. Bence bir kaç eksisi dışında sıkıntısız ve eğlenceli bir araç. Tabii zevkler ve renkler..
  • Kendi üretimim olan Subaru Anahtarlıkları 2 çeşit var
    Ankarada elden teslim edebilirim
    Diğer illere kargo ile gönderiyorum
    İlgilenen mesaj atabilir :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

- Subaru LEVORG Ana Konu - - Subaru LEVORG Ana Konu -

• Takip
  • Elinize sağlık, hoşuma gitti anahtarlıklar. Anahtarlık kullansaydım kesin alırdım :)
  • levorg'a yeni kasa yada makyaj gelecek mi 2017'de? Birde 2017 modelleri Subaru ne zamanlarda getiriyor türkiye'ye?
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Baytur böyle gelişmelerden haberdar etmediği için maalesef bilemiyoruz.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Makyaj olacağını pek sanmıyorum, genelde mart- nisan gibi satışa başlanıyor.
  • Gebze mehmetçik vakfı Opet - Alanya 773km Tek mola Afyon ikbal de bir depoyla.

- Subaru LEVORG Ana Konu -

• Levorg sti

- Subaru LEVORG Ana Konu - - Subaru LEVORG Ana Konu - - Subaru LEVORG Ana Konu -

• güzel modifikasyonlar var...

https://www.facebook.com/groups/698038926992261/
  • WhatsApp grubumuza katılmak için bana sms atmanız yeterli. Telefonum : 0-538-4397811
  • KIŞ LASTiği almış ya da önerisi olan var mı?

• Subaru sahiplerine sorularım olacak cunku Subaru resmi sayfasından yanıt veren olmuyor maalesef kaç kez sordum.

1 - Subaru Sedan modeli bize gelecek mi ? Gelecek ise 1.6 cc otomatik turbo olarak gelir mi ?
    2 - İkinci eli iyi değil, servisleri yeterli değil deyip duruyorlar bunlar doğru mu ?
    3 - Yakıt sarfiyati yüksek diyorlar İstanbul şehirici ve şehirdisinda tüketim nasıl ?
    4 - Tam olarak ne tür bir şanzımana sahip ve otomatik vitesi yeterince iyi mi ?
    5 - Yeni kasa Honda Civic RS ye göre artıları nelerdir ?

İlaveten aşağıdaki hangi özellikleri sunmakta yada sunmamaktadir Honda TR ye asagidaki mesajı yazıp geçtim de aylardır yanıt gelmedi ;

Merhaba, Honda TR; Size 5 kez yazdım form doldurdum ama aylardır geri dönüş olmadı o nedenle buraya da yazmak istedim. 2012 model Civicte olan özelliklerin neden 2013 model FB7 kasada olmadığını açıklar mısınız. Tüm bunlari geri eklemek bu kadar mi zor bende 2013 kasa FB7 var 2012 model ayni araç benim aracimdan daha donanımlı ben müşteri olarak bunlari geri istiyorum parası neyse ödeyeceğim diyorum bedava ekleyin demiyorum ki Opsiyonel olarak sunun bari. Yeni kasa Civic gelecek şimdi lütfen birisi bana açıklar mı 10. jenerasyon Yeni kasa Civicte asagidakiler olacak mı ? Olmayacaksa neden olmayacak ? Opsiyonel olarak sunacak mısınız ?

1- 2012 FB7 kasada olan 2013 FB7 kasada olmayanlar geri eklenecek mi ( ışıklandırmalı cam açma düğmeleri 4 kapı dahil )
    2 - Aracin bagajında 12V çıkışı olacak mi ? Uzun yol yapiyorum soğutucu alip bagaja koyamıyorum. Torpido gözünüzde bile soğutma yok çoğu C sınıfı araçta var saçmalık.
    3- Sensing Paketi opsiyonel olarak olacak mı ?
    4 - Lane Watch sağ yan aynada kamera olacak mı ?
    5 - Sürücü koltuğunda Bel Destek ( manuel ayarlı da olsa olacak mı ) B sınıfı Clioda bile 10 senedir var ayıptır.
    6 - 4 kameralı çevre görüş sistemi neden yok mesela artık çoğu markada var misal Nissan X-Trail opsiyonel olarak sunulamaz mı parası ile ?
    7 - Kör nokta uyarı sistemi CR-V de var neden Civicte yok opsiyonel olarak sunun parasi neyse verelim ?
    8 - Araç hareket ederken tüm kapıların otomatik kapanması ? B sınıfı Clio da bile 10 senedir var bu.
    9- Adaptif far sistemi ve Uzun Far Asistanı ? CR-V de var Civicte neden yok mesela opsiyonel olarak sunun parasi ile yine.
    10 - Aracı park edip kumandadan kitlediğimizde tüm camların otomatik kapanması yine pek çok C sınıfı araçta var.
    11- Bagaj döşemesinin daha Kaliteli olması. - Beğenmediğimiz Hyundai i30 da bile daha güzel bagaj ici.
    12 - Tüm camların sıkıştırma kontrollü olması - Opsiyonel olarak sunulabilir.
    13 - Arkada oturan yolcular icin havalandırma kanalları. - Pek çok C sinifi araçta senelerdir standard bu mesela.
    14- 17" olan jantların isteğe bağlı olarak 16" olarakta alınabilmesi,
    15 - Daha dayanıklı kaporta boyası,
    16 - Daha net çeken bir radyo mesela.

Ben yazdım yanıt alamadim bu şekilde RS 182 HP bir arac yaparsanız fiyat ne olur bana bildirin yoksa Subaru Levorg yada Mazda 6 bakmam gerekecek.

• Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Ben subaru xv sahibi olarak, subaru ve levorg hakkında bildiklerimi paylaşayım.

1. Sedan modeller yıllardır gelmiyor. Ama bu yaz 3 adet wrx sti geldi.(2.5lt) Fiyat:350bin tl. Resmi birşey olmamasına rağmen belki sedan için ön tanıtım çalışması olabilir.

2. Satış adetlerinin düşüklüğü ve markaya ilgi duyanların sıfıra yönelmesi nedeniyle 2nci el piyasası iyi değil. Servisler bulunulan yerler için yeterli.

3. Anladığım kadarıyla tüketim normal kullanımda şehirdışı7-8, şehiriçi 10lt civarı. (Benim xv ile 10bin km ortalamam 7,8lt. Uzun yol 6.5, şehir içi 9lt civarı.)

4. Şanzıman cvt yani kademesiz.( Sanal olarak kademelendirilmiş oranları var.) Sabit devirde hızlanmayı ve çok düşük devir kullanımını mümkün kıldığı için bence çok konforlu. Subarunun tüm modellerinde cvt şanzıman var.

5. Civic rs ile ilgili fazla bilgim olmadığı için karşılaştırma yapamıyorum.

• Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,
    Bu kadar özellik cıvıc'e ekletirseniz ben Honda'yı tanıyorsam fiyatı 3.20 d'e yaklaşır .
    Ayrıca Subaru sadece 4*4 ( AWD ) için tek tercih sebebidir bence .. İyi günler .
  • PHARM P kullanıcısına yanıt
    Fiyat kısmında sıkıntı yok sıkıntı yanıt verememeleri daha çok.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.