Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.812
Cevap
39
Favori
193.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda 3G Görüntülü konuşma özelliği yok dediler doğru mu acaba ?
  • okyay251 O kullanıcısına yanıt
    elitte sarj soketi sorunu hiçbir zaman olmadı.
  • Zamaninda G2 yerine bu telefonu almak icin baya bi arastirma yapmistim.Hatta arka kamera modülünü bile arastirmistim.Iyi ki almamisim.Dusuk batarya performansi olmayan yazilim destegi.Beni tek cezbeden noktasi on kamerasi ve buyuk ekrani olmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZexaLoo kullanıcısına yanıt
    evet operator üzerineden yok, gionee vermemiş bizim GM yazılım ekibi!! ninde aklına gelmemiş herhalde diyecemde gioneenin amigo sunun aynısını verdikleri için beklemek saçma olurdu...
  • emre4335 kullanıcısına yanıt
    bende bol miktarda eleştiriyorum ama batarya performansında eleştirilecek birşey yok kesinlikle ... tek problem yazılım sıkıntıları başkada eksik yok
  • Peki bu telefon 2-3 yıl rahat kullanılabilir mi ?
  • ilk defa duyuyorum. Biraz geri kaldım sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliii

bende bol miktarda eleştiriyorum ama batarya performansında eleştirilecek birşey yok kesinlikle ... tek problem yazılım sıkıntıları başkada eksik yok

Bence batarya sknti bu telefonda.5.5 inc ve 2500 Mah cok az.Ben size benim G2 nin ekran suresini paylasayim.Genelde parlaklik yuksek kullanirim.Burda G2 iyi Elite iyi diye yaris yapmayacagim.Ama benm telefon 1 gunu anca cikariyo.Ama telefon elimden dusmez benim.Ekran suresinden de anlasilacagi gibi.Tabi birazda kullanima bagli siz cok kullanmazsaniz 1 gun cikar galiba
    GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 16 Kasım 2014; 22:48:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre4335

quote:

Orijinalden alıntı: meliii

Bence batarya sknti bu telefonda.5.5 inc ve 2500 Mah cok az.Ben size benim G2 nin ekran suresini paylasayim.Genelde parlaklik yuksek kullanirim.Burda G2 iyi Elite iyi diye yaris yapmayacagim.Ama benm telefon 1 gunu anca cikariyo.Ama telefon elimden dusmez benim.Ekran suresinden de anlasilacagi gibi.Tabi birazda kullanima bagli siz cok kullanmazsaniz 1 gun cikar galiba
    GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj'

Ben de elite ile 5 saat civarı ekran süresi alıyorum. Batarya konusunda G2 ile Elitein çok farkı olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• emre4335 kullanıcısına yanıt
    yani bende 5 saat civarı süre alıyorum ama bana 2 gün gidiyor mesela kullanıma bağlı tabi
  • teşekkürler
  • Arkadaşlar elite için şu kırılma çizilme vs. engelleyici ekran koruyuculardan arıyorum daha önce alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Arkadaşlar elite için şu kırılma çizilme vs. engelleyici ekran koruyuculardan arıyorum daha önce alan var mı ?

Ekran Gorilla Glass 3 olduğundan çizilme pek olmuyor. Benim telefonumda şu ana kadar ekranda herhangi bir çizik yoktu taa ki geçen gün tozlu bir bezle silene kadar. Bezin üzerindeki ince tozlar yüzünden gözle görülemeyecek kılcal bir çizik oluştu. Çok oyun falan oynamıyorsan yani işlemci ısınmayacak şekilde kullanıyorsan telefonu Flip Cover kullanmanı tavsiye ederim darbelere karşı en iyi koruma bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaganEroglu -- 25 Kasım 2014; 16:29:31 >
  • soonkaya kullanıcısına yanıt
    Ben trabzonda bulmustum gionee elife e7 yaziyodu zaten direk

• General mobile bizi şaşırtmaya devam ediyor..
  • Arkadaşlar merhabalar, eşime discovery elite aldık. Yakin zamana kadar çok memnunduk ama birden telefon kendine reset atmaya başladı sürekli. Fabrika ayarlarına döndürdük bütün programları sildik ama problem ÇÖZÜLMEDİ. Servise yolladım, sistem güncellemesi yapmışlar ama sorun devam ediyor, sürekli reset atıyor durduk yerde. Öneriniz nedir ne yapmalıyım?
  • Merhabalar

Elite modeli(3gb 32gb) kablosuz olarak smart tv ye bağlanabiliyor mu?
    Mesela telefonda çekilmiş bir videoyu tvde izletmeyi başarabiliyor mu?
  • Ben GMyi silmiştim kafamdan şimdi kafa karıştı zenfone mi GM mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon bana göre çok güzel ben memnunum.canımı sıkan tek şey rehberin karışması.çözümü bilen varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: life-i

Arkadaşlar merhabalar, eşime discovery elite aldık. Yakin zamana kadar çok memnunduk ama birden telefon kendine reset atmaya başladı sürekli. Fabrika ayarlarına döndürdük bütün programları sildik ama problem ÇÖZÜLMEDİ. Servise yolladım, sistem güncellemesi yapmışlar ama sorun devam ediyor, sürekli reset atıyor durduk yerde. Öneriniz nedir ne yapmalıyım?

Hocam telefon cebinizdeyken güç tuşuna basılı kalıyodur. Tek çözümü sağlam bir kap ne yazık ki. Ayakkabı giyerken falan cebe sığmadığı için bende de oluyor ne yazık ki..
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.