Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
134.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.1 yamasını kurunca bacak fln uzamadı valla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aysberg42

köprü üzerindeki tankı patlatıp iki askeri de öldürdüm fakat ondan sonra haritada hiçbir hedef kalmadı teller yüzünden ne ileri gidebiliyorum. geriye döndüğümde ise köprünün bitişinde görünmez bi duvar var.. acaba bölüm geçer mi diye baya bi bekledim fakat başka bi hedef veya geçiş göremedim. bölümü geçebilmek için ne yapmam gerekiyor. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi??

evet yaa bilen yokmu banada oldu bu takılı kaldım buraya 4 gündür kaç defa tekrarladım geçer die ama geçmedi
    bütün görevler işaretli bitti hepsi düşman yok, görev yok öyle dolanıom bi yerede gidilmio
    patch i kur derseniz kurdum oyun hiç açılmadı hata verdi

yolu yokmu bunun

edit: bölümün adı: Fallschirmjager Infantry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 26 Ekim 2007; 17:09:54 >
  • yaa
    arkadaslar
    ben oyunu bitirdim ama
    multiplayer nasıl oynayabilirm bana yardim edermisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

1.1 yamasını kurunca bacak fln uzamadı valla.

evet bu buglar giderilmiş yamalarla kafa bacak havada kalıp uzamıyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeLLgaTe

quote:

Oyunu 9550'de oynatacak bir yama da yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kozkir

quote:

Orjinalden alıntı: aysberg42

köprü üzerindeki tankı patlatıp iki askeri de öldürdüm fakat ondan sonra haritada hiçbir hedef kalmadı teller yüzünden ne ileri gidebiliyorum. geriye döndüğümde ise köprünün bitişinde görünmez bi duvar var.. acaba bölüm geçer mi diye baya bi bekledim fakat başka bi hedef veya geçiş göremedim. bölümü geçebilmek için ne yapmam gerekiyor. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi??

evet yaa bilen yokmu banada oldu bu takılı kaldım buraya 4 gündür kaç defa tekrarladım geçer die ama geçmedi
    bütün görevler işaretli bitti hepsi düşman yok, görev yok öyle dolanıom bi yerede gidilmio
    patch i kur derseniz kurdum oyun hiç açılmadı hata verdi

yolu yokmu bunun

ewet orayı geçtim ama en baştan alamam gerkti bölümü
  • arkadaşlar resimdeki hatayı veriyo bide jpn_reg3 hata veriyo nereden bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turtles2 -- 27 Ekim 2007; 22:37:16 >
  • ben yükledim açaılmadı

The video card running are not supported gibi bir hat açıktı:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: turtles2

arkadaşlar resimdeki hatayı veriyo bide jpn_reg3 hata veriyo nereden bulabilirim

resimdeki hata önceki sayfalarda olcaktı diye hatılıyorum ve çözümü
  • arkadaşlar moha exe hata veriyo acaba yardımcı olabilecek varsa msn: cimbomlumusa@mynet.com
  • arkadaşlar bu oyunda damı antialliasing çalışmıyor sizde çalışıyormu

ati catalystten açıyorum olmuyor oyunda kapalımı acaba AA özelliği
  • AA yok oyunda ama çözünürlüğü yüksek tutarsan kırıklar gidiyor zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

Orjinalden alıntı: HeLLgaTe

quote:

Oyunu 9550'de oynatacak bir yama da yok mu?

Bende de 9550 var demosunu oynayamamıştım.Ama birde şöyle düşünmek lazım.

ATI 9550 2003 yılında çıkmış bir kart ve 2006 ya kadar iyi gitti.Hala bazı oyunlarda gidiyor.Fakat bu kart kabul etmek gerekirse çoktan dönemini doldurmuş bir kart.

Bakalım üzerinden kaç seri kart geçmiş ATI 9550-9600 PRO

-x600
    -X1600 pro
    -X2600 pro

Sonuçta 9550-9600 döneminden itibaren tam 3 seri geçmiş ve Artık ATI X3000 serisini çıkaracak.

9550 sıfır fiyatı 70-80 YTL bunun yerine bir 110 YTL ye X1650 Pro alıp kaliteli bir şekilde oynamak mümkün.En azından güncel bir orta sınıf kartı olursa oyunlar da sıkıntı olmaz.Yoksa 9550 nin yeni nesil oyunlardaki durumu FX 5200 gibi hatta bir çok kaliteli yapımı açmamaya çoktan başladı.
  • arkadaşlar oyunu bitirdm(üzülüyümmü seviniyimmi) gerçekten mükemmel harika çok beğendm oyunu süperrrr...
  • Oyunu bitirdim yorum yapacak olursak yapay zeka çok salak ama yinede güzeldi
  • quote:

AA yok oyunda ama çözünürlüğü yüksek tutarsan kırıklar gidiyor zaten.

ilgilendiğin için teşekkürler

bf2 de bazen aa açılmıyor oyunu yeniden başlatmak gerekiyor öyle zannettim

quote:

Orjinalden alıntı: ReKi

arkadaşlar oyunu bitirdm(üzülüyümmü seviniyimmi) gerçekten mükemmel harika çok beğendm oyunu süperrrr...

evet grafikler süper

quote:

Orjinalden alıntı: PıѪr

Oyunu bitirdim yorum yapacak olursak yapay zeka çok salak ama yinede güzeldi

evet

bu oyunda en çok müzikleri seviyorum aynı müzikleri koymuşlar çok hoşuma gitti

medal of honor allied asault atmosferi güzeldi berlin nostalji müziği çok hoşuma gidiyordu hani credit kısmındaki müzik

airborne animasyonlarıda çok gerçekçi üstelik ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 29 Ekim 2007; 22:33:14 >
  • Ya arkadaşlar ben bu tür sorulardan hoşlanmam ama sormak zorunda kaldım. Gayet güzel kurdum oyunu, 3 paraşüt indirme görevini geçtim, brifing aldım, fakat gelin görünki brifingden sonra gelen silah seçme ekranından sonraki yükleme ekranını bir türlü geçemiyorum. Bazen 16 renk olarak Windows'a atıyorbazende çat diye takılıyor. Bi el atın beyler
  • Alacam şu oyunu çok övüyorlar sslerde baya güzel sizce almalımıyım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: __MeHMeT__2

Alacam şu oyunu çok övüyorlar sslerde baya güzel sizce almalımıyım.

Sistemin yetiyorsa oyna. Ben de oynamak isterdim ama malum sistem...
  • şu yamayı kopya sürüme nasıl kurulur neden bir Allah kulu açıklamıyor böyle forummu olur alayına ban
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.