Şimdi Ara

Reeder A8i Root / Root Programlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
7
Favori
28.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Tabi ki kasıyor. S3 mini gibi bi telefon kullandın mı??
    Touchwiz en çok kasan arayüzlerden biri. Bunu herkes söylüyor.

http://www.freaktab.com/showthread.php?15108-Teclast-P89-3G-RileyROM-1-0

Yüklemek güvenli midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 99sago99

quote:

Yüklemek güvenli midir

hocam bu rom tabletin 3g versiyonu için olan galiba. işlemci farklı. mtk işlemci var bizim tablete KESİNLİKLE olmaz, sakın yükleme.

• quote:

quote:

quote:

Yüklemek güvenli midir

hocam bu rom tabletin 3g versiyonu için olan galiba. işlemci farklı. mtk işlemci var bizim tablete KESİNLİKLE olmaz, sakın yükleme.

Aynen bende farkettim mtk miş

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    CM11 yüklenirmi buna

• quote:

CM11 yüklenirmi buna

Google'dan teclast p89 mini cm11 şeklinde aratırsan belki bulabilirsin.
    Ama daha önce dediğim gibi cm yüklemenin fazla bir anlamı yok. Cm romlarında az-çok bug oluyor, şarj daha hızlı gidiyor. Bizim tablet zaten aosp tabanlı olduğu için değişen bişey olmaz. Nova launcher + moonrise icon pack yükle android L gibi olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aosp çok dandik ya

• quote:

Aosp çok dandik ya

Dandikten kastın nedir? Çünkü paranoid, cm, slimkat vs bunların hepsi aosp tabanlı.
    Eğer dandikten kastın arayüz, ikonlar vs ise zaten onları değiştirmek çocuk oyuncağı. Eğer işlevsellikse, çok farklı uygulamalar bulabilirsin.
    Mesela Xwidget uygulamasını öneririm. Hava durumu widget uygulaması. LG g2 g3, galaxy s4 s5, xperia, HTC sense 4 sense 5, lenovo vs bütün telefonların hava durumu widgetları var. 800 widget var. Hepsi ücretsiz.

• quote:

quote:

Aosp çok dandik ya

Dandikten kastın nedir? Çünkü paranoid, cm, slimkat vs bunların hepsi aosp tabanlı.
    Eğer dandikten kastın arayüz, ikonlar vs ise zaten onları değiştirmek çocuk oyuncağı. Eğer işlevsellikse, çok farklı uygulamalar bulabilirsin.
    Mesela Xwidget uygulamasını öneririm. Hava durumu widget uygulaması. LG g2 g3, galaxy s4 s5, xperia, HTC sense 4 sense 5, lenovo vs bütün telefonların hava durumu widgetları var. 800 widget var. Hepsi ücretsiz.

Arayüz filan yani mesela üstteki statusbarı açınca farklı arayüzde gelsin ayarlara tıklayınca farkı arayüzde bişey gelsin neyini beğeniyosun bu standart aosp un hadi lolipop olsa anlarım

• quote:

quote:

Aosp çok dandik ya

Ben bunu satabilirsem satcam 350 ye olmazsa samsung galaxy sm t230 la takas etmeye çalışcam

• Senin tablet 16gb ise o paraya satamazsın. Sıfırı zaten 360 lira. Tab4 7 ile de kafa kafaya takas etmen zor. Tab3 7 ile olsa belki.
    Bunu da niye bana dedin anlamadım. Satma sakın mı deyim karar tamamen senin :)
    Madem samsung istiyorsun al ama daha sonra arayüzü kasmaya başlayınca xda'da aosp tabanlı rom ararsın :)

• quote:

Senin tablet 16gb ise o paraya satamazsın. Sıfırı zaten 360 lira. Tab4 7 ile de kafa kafaya takas etmen zor. Tab3 7 ile olsa belki.
    Madem samsung istiyorsun al ama daha sonra arayüzü kasmaya başlayınca xda'da aosp tabanlı rom ararsın :)

Hocam vazgeçtim satmaktan da takas etmektende neyse bi sorum olcak
    Reeder w100i alınırmı

• quote:

Senin tablet 16gb ise o paraya satamazsın. Sıfırı zaten 360 lira. Tab4 7 ile de kafa kafaya takas etmen zor. Tab3 7 ile olsa belki.

Her sitede yorumunu görüyorum reederla ilgili , senin reeder elemamı olduğunu düşünmeye başladım

• root işlemini4.4 de denemedim sonucu bilemiyorum ancak 4.2 daha stabil bu yüzden ben 4.2 ye geri döneceğim 4.4 sanki çıkarılmak için çıkarılmış. Zaten reeder sanki sitedende kaldırmış (http://www.reederapps.com/yazilimlar/reeder_a8i/ sayfasında yok) Root veya custom rom garantiden çıkarmaz verilen belgeler olsun garanti sözleşmesi olsun bu husus belirtilmemiş. Yazılım müdahelesine ilişkin bir bilgi veya uyarı yer almıyor, ancak hukuki yollara başvurmak ve firma ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktafat

root işlemini4.4 de denemedim sonucu bilemiyorum ancak 4.2 daha stabil bu yüzden ben 4.2 ye geri döneceğim 4.4 sanki çıkarılmak için çıkarılmış. Zaten reeder sanki sitedende kaldırmış (http://www.reederapps.com/yazilimlar/reeder_a8i/ sayfasında yok) Root veya custom rom garantiden çıkarmaz verilen belgeler olsun garanti sözleşmesi olsun bu husus belirtilmemiş. Yazılım müdahelesine ilişkin bir bilgi veya uyarı yer almıyor, ancak hukuki yollara başvurmak ve firma ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

9 ay aradan sonra dönmüşsün noktafat, reeder forumda root ile ilgili konu var adminde onaylamış o konuda rootun garantidrn çıkardığıda yazıyor. Benim garanti gitti zatende reeder ın servisi birşeyi tamir dderken filan yine para istiyor. Jellybean dan hoşlanmıyorum ben statusbar çok kalın ve güzel değil uygulamalarda tam ekran filan olmuyo o yizden bence kitkat daha iyi kitkata root atabilsek daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperAli -- 30 Kasım 2014; 8:24:00 >

• Birde bunu kurmak güvenlimidir?http://wmaraci.com/forum/android/android-cihaza-windows-kurun-84980.html

• quote:

quote:

root işlemini4.4 de denemedim sonucu bilemiyorum ancak 4.2 daha stabil bu yüzden ben 4.2 ye geri döneceğim 4.4 sanki çıkarılmak için çıkarılmış. Zaten reeder sanki sitedende kaldırmış (http://www.reederapps.com/yazilimlar/reeder_a8i/ sayfasında yok) Root veya custom rom garantiden çıkarmaz verilen belgeler olsun garanti sözleşmesi olsun bu husus belirtilmemiş. Yazılım müdahelesine ilişkin bir bilgi veya uyarı yer almıyor, ancak hukuki yollara başvurmak ve firma ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

9 ay aradan sonra dönmüşsün noktafat, reeder forumda root ile ilgili konu var adminde onaylamış o konuda rootun garantidrn çıkardığıda yazıyor. Benim garanti gitti zatende reeder ın servisi birşeyi tamir dderken filan yine para istiyor. Jellybean dan hoşlanmıyorum ben statusbar çok kalın ve güzel değil uygulamalarda tam ekran filan olmuyo o yizden bence kitkat daha iyi kitkata root atabilsek daha iyi olur

İşin hukuki boyutu var ben satış sözleşmesini yaparken garanti belgesinde garanti şartlarına yazmadıkları için sözleşmeden sonra istediklerini desinler beni bağlamaz. Belirttiğim gibi muhyemelen reeder buna karşı çıkacaktır ancak hukuksal yollarla haksız çıkacağını düşünüyorum. 9 ay olmuş evet iş süreci vardı şükür atlattık

• quote:

quote:

quote:

İşin hukuki boyutu var ben satış sözleşmesini yaparken garanti belgesinde garanti şartlarına yazmadıkları için sözleşmeden sonra istediklerini desinler beni bağlamaz. Belirttiğim gibi muhyemelen reeder buna karşı çıkacaktır ancak hukuksal yollarla haksız çıkacağını düşünüyorum. 9 ay olmuş evet iş süreci vardı şükür atlattık

Dedklerin doğru senden bi isteğim olucak kitkata root atabilirmisin,birde çince programa ihtiyaç duymadan root atmayı bulmuşsun o nasıl oluyor

• Arayüz Geliyorrr!!!!!!!

Reeder A8i Root / Root Programlar

https://store.donanimhaber.com/8d/45/0d/8d450d49880db03e832793d6f54a6c78.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperAli -- 3 Aralık 2014; 14:04:19 >

• 4.4 root cikmadimi daha kac ay oldu tablet cikali bir root yapamiyoruz kitkatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

4.4 root cikmadimi daha kac ay oldu tablet cikali bir root yapamiyoruz kitkatta

Aynen ya 4.4 root çıkmadı bi türlü

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.