Şimdi Ara

Awesomehp '' denen illetten kurtulmak sorun ve çözüm içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
7.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

program ararken netten dalmışım bu saçmasapan şey mozilla chrome ie hepsine kuruldu chrome ve mozilla sildim vs.

ie'den ne yaptıysam gitmedi malum ie'yi silemiyoruz bundan kurtulmanın çözümü nedir?

google'dan aradım türkçe düzgün çözüm yok, adwcleaner ve ayarlar vs. işe yaramıyor bilgisi olan varsa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 4 Şubat 2014; 14:50:21 >

• meter90 M kullanıcısına yanıt
    Geçen banada bulaştı bu kardeşim. bi oyun yükledim bi baktim heerseyda bu karsima cikiyor. bu isten anlayan bi arkdsim
    su linki verdi bununla kurtuldum: Awesomehp.com kaldırma

hepsini atlamadan yap kardeşim pc de hizleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SalimT

Geçen banada bulaştı bu kardeşim. bi oyun yükledim bi baktim heerseyda bu karsima cikiyor. bu isten anlayan bi arkdsim
    su linki verdi bununla kurtuldum: Awesomehp.com kaldırma

hepsini atlamadan yap kardeşim pc de hizleniyor.

hocam çok teşekkürler lakin ne yaptıysam explorerdan gitmedi bir türlü bu işlemleri de yaptım hala kabak gibi duruyor

son bir ayar ile ie'nin özelliklerinin ilk açılışında awesome.com yazan yere google.com girdim şu an açılmıyor artık şu lanet sitenin sayfası ama pcden tamamen temizlendi mi fikrim yok sağolun hocam

haftaiçi okula geçince bilgi-işleme gideyimde ciflesinler çamaşır suyuyla yıkasınlar pc yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 24 Ocak 2014; 16:34:43 >

kardeşim yazıda vardı o aşama gözden kaçmış demk

bende prıl pırıl oldu bide virüs çıktı onuda temizledi ohh missss :)))
    selam, ben de dün bi program setup ı indirmiştim, bu lanet olası awesomehp explorer, chrome ne varsa kurulmuş, ne yaptıysam kalkmadı. İnternette bulduğum okuduğum her şeyi yaptım ama duruyo hala. Sen sorunu çözebildin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tawny eagle

selam, ben de dün bi program setup ı indirmiştim, bu lanet olası awesomehp explorer, chrome ne varsa kurulmuş, ne yaptıysam kalkmadı. İnternette bulduğum okuduğum her şeyi yaptım ama duruyo hala. Sen sorunu çözebildin mi?

http://uzmanim.net/soru/awesomehp-com-kaldirma/2194

bu şekilde oluyor hocam
    teşekkür ederim, sonunda temizlendi.

Awesomehp yi temizlemesi için önerilen, AdwCleaner iyi bir şeye benziyor fakat register olmak lazımmış, o kadar kurdum taradı,sitelerde virüslü dosyaları buldu, sil dedim, register olaman lazım dedi :D haydaa sinirimi bozdu ama neyse öyle ya da böyle temizlendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tawny eagle

teşekkür ederim, sonunda temizlendi.

Awesomehp yi temizlemesi için önerilen, AdwCleaner iyi bir şeye benziyor fakat register olmak lazımmış, o kadar kurdum taradı,sitelerde virüslü dosyaları buldu, sil dedim, register olaman lazım dedi :D haydaa sinirimi bozdu ama neyse öyle ya da böyle temizlendi.

Hocam bu öyle ağır bir virüs değil sadece iş yavaşlatma ve kendi saçmasapan sitesine bilgi ve arama motoru sağlamaya yönelik bir şey deniyor ama

şahsen istemediğim bir şey olduğu ve virüs yapısında olduğu için kanser eden bir şey , silmiş kurtulmuşsunuz hayırlı olsun
  • paylaştığınız linkteki program maalesef bulmuyor awesomehp yi bunu nasıl kaldıracağız arkadaş ya taramada yakalamıyor ki o program bunu
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Tarama falan işe yaramamıştı bende de. Explorer, chrome tarayıcı ayarlarında awesomehp ile ilgili her şeyi sildim, hatta chrome u kaldırıp tekrar kurdum.
    Explorer a sağ tıkla, hedef kısmında adresin sonunda awesomehp lı bi kısım var onu sil, olması gereken--> "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" olarak düzelt. Bi dene bakalım, ben de işe yaramıştı.
     Awesomehp '' denen illetten kurtulmak sorun ve çözüm içeride

• Birşeyler yaptım silindi bende birşey ankanlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.