Şimdi Ara

LG LG D.J. X-BOOM SİNEMA SİSTEMİ 25.000W (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
819
Cevap
10
Favori
65.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin LBT-XB80 serisi müzik setleri nal toplatır buna duvarların esnediğini bilirim fiyatıda bunun 10da 1i fiyatına bağla aux tan devam et
  • cahillik basa bela ibretlik. birde topiğe bakalim hangisi daha yobaz :-))

eksisozluk den alintidir.

ben bu adama sempati besleyenin aklına ...ıçayım. kendisi düpedüz sinir bozucu bir zır cahildir. akpli yetkili olsa hiç şaşırtmazdı, 0 bilgi, tam özgüven, gerçekleri görmeyi reddetme, her bok var. her türlü sinir bozucu özellik var. adam yer çekimini bile reddetti. bu tarz insanlara gülerek cevap verdiğiniz sürece cahilliğini her yere yaymaya çalışıp milletin aklını zehirleyecektir. çevrenizde bu denli kolpalayan insanları gördüğünüz anda yerin dibine geçene kadar ezmeye çalışın. 2014 yılında teknolojiye erişimi olan insanların bu denli öğrenmeye kapalı olmaya, %100 zır cahil olmaya hakkı yoktur arkadaş. yeter la.
    paylaş
    21.06.2014 00:00
    sir

Dünyanın düz olduğunu iddia eden dayı
    https://m.youtube.com/watch?v=AFPN724FxHo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• the_cantan kullanıcısına yanıt
    Supermis. Hahahaha

• dünya DÜZ müş

• Adam dünyanın bi yamuğunu görmemiş demekki

• the_cantan kullanıcısına yanıt
    Yemin ediyorum bu videoyu dün izlediğimde ne anlamaz adamlar var diye düşünüp aklıma malum Sony fanı arkadaş gelmişti. Kalp kalbe karşıymış Cantan hocam :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Adam dünyanın bi yamuğunu görmemiş demekki

Süperdi
  • Cehalet başa bela.

Hayatta en nefret ettiğim tipler bu az bilen, çok saçmalayan tiplerdir. Dünya düzmüş, uzaya gittiğini söyleyenler Toros Dağı'nın arkasında resim çekip milleti kekliyormuş falan

Boşuna dememişler; "Biliyorsan konuş, ibret alsınlar. Bilmiyorsan sus ki, adam sansınlar" diye. Bütün ülkenin alay konusu oldu da iyi mi oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzdağı -- 27 Haziran 2014; 10:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzdağı

Cehalet başa bela.

Hayatta hiç en nefret ettiğim tipler bu az bilen, çok saçmalayan tiplerdir. Dünya düzmüş, uzaya gittiğini söyleyenler Toros Dağı'nın arkasında resim çekip milleti kekliyormuş falan

Boşuna dememişler; "Biliyorsan konuş, ibret alsınlar. Bilmiyorsan sus ki, adam sansınlar" diye. Bütün ülkenin alay konusu oldu da iyi mi oldu?

Bence çok da güzel oldu. Böyle adamları ifşa ederek daha fazla rezil etmeliyiz :)

• Lockheed kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

Benim bukself hoparlörler icin ayak aldim.Acaba ayaklarin borularinin icine kum mu koysam kursunmu doktursem hoperlorler cok guclu ne dersiniz ustalar?

Dostum hoparlör ayaklarına kesinlikle kum döktürmelisin.bu hem yere daha sağlam basmasını sağlar hemde ortaya çıkacak rezonansı en az seviyeye indirir.yani kum hoparlörden yayılan titreşimi emer.birde ayakların altına halıflex yada kaymaz kauçuk tarzı bişeyler koyarsan daha fazla randıman alabiilirsin.

• Satılık LG X Boom CM9730özelden ulasın garantili faturalı..
  • nuribaras kullanıcısına yanıt
    Bir kullanıcı olarak nasıl yorumlarsınız ürünü ?
  • Hocam bassli parcalar seviyorsaniz parti yapip yuksek ses dinliyorsaniz fiyatina gore gurultu cikarmada oldukca basarili tipi malzeme kaliteside iyi ama slow jazz vs dinliyorsaniz detay dan pek eser :)

• geçerken bi uğrayayım dedim :) bende bi sony deck set var bi açıyorum sesi bi gram bozulma yok çünkü vacs var onda gümbür gümbür dinliyorum switch mode trafom 10 watt ama 50 kw güç veriyor anfim.. kw bilmeyenler için açıklayım kw demek kilo what demektir disneyonur hep haklıydı sizi gidi yarım cahiller
  • işin şakası biryana xboom ne performans olarak nede kalite olarak içimde bir gram güzel his uyandırmadı. rezalet ötesi bir alet kesinlikle tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeBreak

Onu bunu bırakında o fiyata alınabilecek sistemler nedir. bana toplama söylemeyin onları toplucak zamanım yok. yardım ederseniz sevinirim ve z5500 nasıldır çoğu kişi x boom rezalet diyor o fiyata daha iyi şeyler diyorlarda ne alınır işte size soruyorum türkiyede satışı olan cihazlar önceliğim

Sizin bu tarzınızada cevap verecek kimsenin zamanı olduğunu sanmıyorum...

• aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
    dogru diyorsun biraz asabi olmuş kusura bakmayın. kaç sayfa yazı okudum herkes birbiriyle tartışmış ama tam cevap alamayınca sinirim bozuldu buraya yansında tekrar kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Orijinalden alıntı: LifeBreak

Onu bunu bırakında o fiyata alınabilecek sistemler nedir. bana toplama söylemeyin onları toplucak zamanım yok. yardım ederseniz sevinirim ve z5500 nasıldır çoğu kişi x boom rezalet diyor o fiyata daha iyi şeyler diyorlarda ne alınır işte size soruyorum türkiyede satışı olan cihazlar önceliğim

Sizin bu tarzınızada cevap verecek kimsenin zamanı olduğunu sanmıyorum...

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: llovedream

quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

Benim bukself hoparlörler icin ayak aldim.Acaba ayaklarin borularinin icine kum mu koysam kursunmu doktursem hoperlorler cok guclu ne dersiniz ustalar?

Dostum hoparlör ayaklarına kesinlikle kum döktürmelisin.bu hem yere daha sağlam basmasını sağlar hemde ortaya çıkacak rezonansı en az seviyeye indirir.yani kum hoparlörden yayılan titreşimi emer.birde ayakların altına halıflex yada kaymaz kauçuk tarzı bişeyler koyarsan daha fazla randıman alabiilirsin.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.