Şimdi Ara

Discovery güç tuşu çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
37.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsnzkbex

Merhaba arkadaşlar benimde güç tusum bi anda bozuldu fiziksel olduğunu düşünmüyorum çünkü açma işlevini yapıyor kapama işlevlerinin hic birini yapmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Bende de aynı açma işlemi yapıyor. Kapama işlemi yapmıyor. Batarya yı çıkartıp takınca düzeliyor. Sonra bir gün filan gidiyor. Tekrar aynı kapama işlemi yapmıyor.
  • Arkadaşlar iyi geceler. telefonumun güç tuşu çalışmıyor . bataryayı çıkardıktan sonra yani telefon kapalı vaziyetteyken bastığımda telefonu açıyor fakat ekran kilitleme ve ekran açmayı yapmıyor acil yardım ne yapmam gerekir ?

• Fiziksel olsa açamazdın bile. Stock rom mu custom rom mu yüklü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Fiziksel olsa açamazdın bile. Stock rom mu custom rom mu yüklü?

stock rom yüklü hocam. fakat şöyle bişey var ustam dün gece biraz tuşu zorladım. basmaya başladı . fakat sapıtıyo kendi kendine telefonu kapat yeniden başlat ibareleri falan çıkıyor. yada bazen basmıyor 3-4 sefer basınca kendine geliyor tekrar falan filan. çok saçma birşey ama. ben oksitlenme olmasından şüpheleniyorum olma ihtimali var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TherIsNoLaw

quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Fiziksel olsa açamazdın bile. Stock rom mu custom rom mu yüklü?

stock rom yüklü hocam. fakat şöyle bişey var ustam dün gece biraz tuşu zorladım. basmaya başladı . fakat sapıtıyo kendi kendine telefonu kapat yeniden başlat ibareleri falan çıkıyor. yada bazen basmıyor 3-4 sefer basınca kendine geliyor tekrar falan filan. çok saçma birşey ama. ben oksitlenme olmasından şüpheleniyorum olma ihtimali var mı ?

stocksa ve rootlu değilse cihaz hiç zorlama yolla gitsin garantiye. Zorlayınca geliyorsa fiziksel bir sorundur o. Oksitlenmiş olabilir tabi, kul yapımı sonuçta, içine paslanmaz metal de koyacaklarını sanmıyorum. Sen en iyisi fazla kurcalamadan yolla garantiye..

• telefonu uykuya daldırma (ekranı kapatma) ve tekrar uykudan uyandırma (ekranı açma) işlevlerini güç tuşunu kullanmadan yapmak için çözümler (en azından geçici olarak işini görür, gerçi ben telefonu direk böyle kullanıyorum yani güç tuşumda sorun yok ama güç tuşuna hiç basmam normal şartlarda)

uyandırma için auto screen on:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84843870
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omd.screenoff

ekranı kapatma için screen off:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omd.screenoff

• Merhaba arkadaşlar benimde güç tusum bi anda bozuldu fiziksel olduğunu düşünmüyorum çünkü açma işlevini yapıyor kapama işlevlerinin hic birini yapmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  • bende aynı sorunla karışlatştım şimdi.
    güç tuşu çalışmaz oldu.
    var mı fikir verebilecek acaba
  • Bende kitkatta böyle bir problem oldu eski sürüme döndüm sizde deneyin isterseniz.
  • Tuşla ilgili bir sorun değil öyle olsa bildirim çubuğuna iki kere basınca kapanması gerekir ama öylede kapanmıyor. Tek çözüm bataryayı çıkartıp takmak.
  • Off ne yapacam arkadaşlar discovery air kullanıyorum kapatma tuşunu çalışmıyor
  • ne yapabilirim lütfen acil yardım
  • telefonun on off flex kablosunun takıldığı soketi 5-6 kez tarafımca tamir gördüğünden bu sefer elimde kaldı. bu soketi telefoncular yapabilir mi ki? sanıyorum ki cevap hayır çünkü fabrika işi aşırı küçük bir lehimleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TherIsNoLaw

Arkadaşlar iyi geceler. telefonumun güç tuşu çalışmıyor . bataryayı çıkardıktan sonra yani telefon kapalı vaziyetteyken bastığımda telefonu açıyor fakat ekran kilitleme ve ekran açmayı yapmıyor acil yardım ne yapmam gerekir ?

Gecmis olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.