Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. haftanın 2 gününü bitirdim, hiç ağrı falan çekmiyorum. Tekrar yapıyor olmam kondisyonu düzeltiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Fusion

Air Alert IV' ye başlayacağım yarın, 3'ü bitirmiştim, fakat 4'ü de bitirmek istiyorum, kasların çalışması için, biraz daha fayda eder diye. 3.15 potaya asılabiliyorum, smaç vurmak şans işi oluyor bazen. 3.05'e smaç vuruyorum ama. Şimdi 4'ü tekrar yapacağım, kasların yenilenip gelişmesi için.

@Korsan

2 set halinde 40'ar kere yapacaksın. Yani 40 kere yapıp, 1-2 dakika dinlen sonra bir daha 40.

3.15 pota bırak türkiyeyi nba de bile yok 3.05 potanın nizami ölçüsüdür hem fibada hem nba de potanın yüksekliği 3.05 tir 10Ft. olarak geçer araştırırsan her kaynakta 10Ft. yazdığını görürsün

• 3.05 normal boyutu, haklısın. 3.15 derken, bizim spor salonunda asılı olan potalar yukarı çıkabiliyor. 3.15 e kadar çıkıyor en fazla, o şekilde denedik. Duvara bağlı, normal ölçüsü 2.70 e kadar düşüyor ve 3.15 e kadar çıkıyor.
  • quote:

3.05 normal boyutu, haklısın. 3.15 derken, bizim spor salonunda asılı olan potalar yukarı çıkabiliyor. 3.15 e kadar çıkıyor en fazla, o şekilde denedik. Duvara bağlı, normal ölçüsü 2.70 e kadar düşüyor ve 3.15 e kadar çıkıyor.

niye ozaman 3.15 e ayarlıyosunuzki standartına basmak varken özellikle dahada alçaltman lazım smaç tekniğini geliştirmen için Bu arada metre ile falanmı ölçtünüz en fazla 315 olduğunu nerden biliyorsunuz

• Yanında Bir çizelge var, 270 ve 315 cm arası. Bundan bakıyoruz. En tepe 315 oluyor. Genelde 280 yapıp smaç basıyorum, geliştirmek için. Antremanlarda koç laf ediyor, kıracaksın şu potayı diye :D
  • 1. ay bitti. Kaldı 2 buçuk. Hadi hayırlısı.
  • Beyler bu programı uygulamak istiyorum öneriniz varmı? Mesela 3 lemi yoksa 4 lemi başlamalıyım?

Boy 1.74 Külo 67

Yoksa hiç başlamıyımmı yaş oldu 19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |_ÖmeR_| -- 2 Ocak 2011; 0:32:34 >
  • 4'e başla, yaşın önemli değil, belki biraz daha az randıman alabilirsin ama faydası olur.
  • Arkadaşlar merhaba bu antremanı yapıyorum ama baldır kısımlarım acımıyor but kısımlarım çok kötü acıyor.Doğru oluyor dimi yanlış yapmıyalım
  • Burnout ile yukarı çekme arasındaki fark nedir?
  • Burnout parmak ucu, yukarı çekme ise tüm güç kendini yukarı atma.
  • quote:

Burnout parmak ucu, yukarı çekme ise tüm güç kendini yukarı atma.

+1 tabi yukarı çekme yani Thrust Ups hareketi Leap Ups hareketiylede karıştırılmamalı yani ilk yapılan hareket onda squat pozisyonunun 4 te 1 i kadar eğilinecek Yukarı çekmede ise mümkün olduğunca dizleri hiç kırmadan zıplanacak. Burnout ise parmak ucunda hızlı bir şekilde sekmen gerekiyo kanguru gibi
  • Air alert 4 u yapiyorum 185 68 kg sizce basabilir miyim gercekten
  • 1.87 74 kiloyum, basıyorum. :) Rahat ol yani.
  • Ben umutsuzum ya 1.74 boyla çoooooooooook zor.
  • 1.77 arkadaşım var o da basıyor. :)
  • quote:

1.87 74 kiloyum, basıyorum. :) Rahat ol yani.

Ins basarsam guzel olcak
  • Yaş 16, boy 1.776 kilo 70 ama genel liglerde oynanan potalarda çembere 1 karış falan kalıyor yani panyaya değebiliyorum ama hedef pota yani :D acaba air alert'ı yapsam, işe yarar mı?
  • Benim ziplama teknigj cok yanlis gibi geliyor. Yanlis zipliyorum
  • Tek ayak zıplarken, sağlak isen, sol ile, solak isen sağ ile zıplayacaksın.

Youtube'a how to jump a one foot yaz tekniği gösteriyor.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.