Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün 10. haftaya başlıyorum...
    bacaklarım iflas etmek üzere yorgunluktan geçenlerde salonda çift ayak çift el 3.05ten biraz daha dik bi potaya asıldım. Program sonunda ne olucak çok merak ediyorum. Ama arkadaşlar çok sağlam smaçlar koyan bi arkadaşımdan tavsiye kısa potada smaç basmaya çalışmanız.
    Ne kadar sıçrarsanız sıçrayın smaç basmak yetenek istiyor. mesela benim biraz daha çalışmam gerekiyor:D
    arada güzel bi şekilde smaç koysamda, çift ayak çift el çıktığımda topu potaya gömemiyorum elimden fırlıyo potanın dibine falan çarpıyor. Tek ayak tek eldede geçerli tabi bu. Kısacası smaç çalışın kısa potalarda:D

Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert_ay

bugün 10. haftaya başlıyorum...
    bacaklarım iflas etmek üzere yorgunluktan geçenlerde salonda çift ayak çift el 3.05ten biraz daha dik bi potaya asıldım. Program sonunda ne olucak çok merak ediyorum. Ama arkadaşlar çok sağlam smaçlar koyan bi arkadaşımdan tavsiye kısa potada smaç basmaya çalışmanız.
    Ne kadar sıçrarsanız sıçrayın smaç basmak yetenek istiyor. mesela benim biraz daha çalışmam gerekiyor:D
    arada güzel bi şekilde smaç koysamda, çift ayak çift el çıktığımda topu potaya gömemiyorum elimden fırlıyo potanın dibine falan çarpıyor. Tek ayak tek eldede geçerli tabi bu. Kısacası smaç çalışın kısa potalarda:D

Saygılar

daha fazla sıçradığında bu sorun çözülecek
    benimde 7. hafta biticek
    7. hafta öyle illet bi haftaki
    tekrar sayıları birden fırlamış 6 ya göre
    canım çıktı 1. gününde
    dizimide çok feci şekilde kapıya çarptım inş. yarına geçerde tamamlarım air alert ı

• inşallah artar ve çözülür problemim:D
    evet o bi anda artış mahfediyor insanı:D
    9. haftada çok yorucu söyliyim:D
  • Arkadaşlar burda bi okul var bahçesinde 6-7 pota felan hepsinin boyları değişik. Normal ölçüler değil yani . Ben bu potaların boyunu nası öğrenicem şimdi elime metreyi alıp oraya ölçmeye gitsem abes kacar gibi neyse potaya tek el - çift el asılabiliyorum hatta tek el olduğum yerden asılıyoruım Boy 1.80 kilo 72 fakat yağlar biraz göbekte toplanmış benim mekik-şınav a başladım şınav kollarımı bitiriyor. her neyse işte potaya yetişme sorunum yok ama smaç basamıyorum yani topu rahat tutamıyorum zıpladıktan sonra içine bırakamıorum nasıl yapmalıyım - air alerte başlasam nasıl olur
  • bence hiç abes kaçmaz
    bizim burdaki liseye götürüp öl.tüm ben hatta biraz abarttım geçenlerde adidas nba 5ive united turu vardı oraya bile götürdüm ölçtük:D
  • potaya erişebiliyosun ama smaç o kadar bi şey değil işte
    potayı geçmen lazım biraz
    tek ellede topu tutamıyosan işin zor
    2 el denicen onun için
    zıplama gelişsin smaç kolay iş
    olduğun yerden tek el asılabiliyosan ya çok iyi sıçrıyon ya potanın boyu küçük
    ben olduğum yerden çembere değemem mesela
  • pota 2.50 - 2.60 felan olabilr (çember ) pek iyi zıplayamıyorum 20-30 cm felan anca
  • potanın boyunu bilmiorm attım yanlış olabilir bi ara tenha zamanında ölçeyim potanın boyunu :D
  • 20-30 sa o potanın durumu vahim
    air alert yaparsan ama zıplaman ciddi biçimde artar
    öbür hafta başla derim
  • yarın başlasam çarşamba programından :S kötümü olur? verimde düşme olurmu yani. bide mesela bi gün zıplarken sınırları zorladım iyice bacağım kasıldı öyle kaldı 10 dk sora geçti ama ağrısı 3-4 gün sürdü
  • kerem_boyali@hotmail.com eklermisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Discursive -- 14 Temmuz 2009; 23:19:52 >
  • hamlamışın uzun süredir zıplamıyosan
    olmaz kaçırmaman lazım antreman ı
    sana önerim bu hafta iyice hazırla kendini bu programa
    koş,çık basket oyna bacakların toparlansın bi
    önümüzdeki hafta pazarteside 1. haftadan başlarsın

edit: tamam ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J-Smoove -- 14 Temmuz 2009; 23:22:23 >
  • zaten her hafta en az 2-3 gün en az 1 - 1.5 saat basket oynuyorum arada smaçda deniyorm kılpayı kaçıyor nalet şey
  • arkadaşlar benim yaş 13 air alert 3 e başlamam doğru olur mu boyum 1.71 kilom 60
  • zıplamamı minimum ne kadar yükseltir ?
  • programı nizami yaparsan 8-14 inch arası artmasını garanti ediyor 1 inch=2.54cm yani 20-35 cm
  • birde şu tabloda yazan bölüm ne anlama gelio ?
  • bölüm yani set mesela bir harekete başladın 2bölüm 20 tekrar hareketi 20 dk yapıyosun 2-3 dk dinlenip bir 20 daha yapıyosun

ben 2 gün yapamadım şimdiye kadar 5. haftaya geçtim bugun fazla bi zararı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara delik -- 27 Temmuz 2009; 14:59:49 >
  • Arkadaşlar bir sürü söylenti var ama ben 3. haftadayım..Boy uzamasını engelliyormuş...15 yaşındayım eğer boy uzamasını engelliyorsa bırakmayı düşünüyorum...
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.