Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl yani boy nasıl kısalsın arkadaşım
    3 de 4 de aynı zaten hareketler daha az 4 de 4 ü yap sakatlanma riski düşer
    şimdi gidip bende bitiriyim bu haftayı
  • bende bayadır düşünüyordum, bugün başladım air alert 3 programına, tüm sayfaları baştan sona okudum üye olayım dedim. ilk hareketlerde zorlandım, ısınıp tekrar başladım ve problemsiz oldu ilk gün. ama ısınmak gerekli imiş.

şu anki sıçramam iyi midir kötü müdür bilemem ama 65 cm. bütün değerleri ölçtüm. kol ile uzunluğum 243 cm. derdim topla rahatça asılamamak. normalde hiç ısınmadan etmeden geriden gelip boş elle çekebiliyorum ama maç esnasında o kadar rahat olamıyorsunuz hali ile.

pota 3.15 diyelim siz 3.25 yükselebiliyorsanız anca boş basarsınız, maç içinde, boyalı alandan adam üstünden yapmanın imkanı yok. hedefim 1 metreye kadar yükselmek.

hepimize bol kolaylıklar diliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: julius erving

bende bayadır düşünüyordum, bugün başladım air alert 3 programına, tüm sayfaları baştan sona okudum üye olayım dedim. ilk hareketlerde zorlandım, ısınıp tekrar başladım ve problemsiz oldu ilk gün. ama ısınmak gerekli imiş.

şu anki sıçramam iyi midir kötü müdür bilemem ama 65 cm. bütün değerleri ölçtüm. kol ile uzunluğum 243 cm. derdim topla rahatça asılamamak. normalde hiç ısınmadan etmeden geriden gelip boş elle çekebiliyorum ama maç esnasında o kadar rahat olamıyorsunuz hali ile.

pota 3.15 diyelim siz 3.25 yükselebiliyorsanız anca boş basarsınız, maç içinde, boyalı alandan adam üstünden yapmanın imkanı yok. hedefim 1 metreye kadar yükselmek.

hepimize bol kolaylıklar diliyorum.

saol ama
    cumartesi nasıl başladın orasını anlamadım

• atlattım günleri birer :) sonuçta önemli olan aradaki gün aşırılık değil mi? hareketler zaten her gün aynı.
  • bence pazartesinden itibaren düzenle o günleri
    haftasonu mesela basket oynamak için ideal
  • aslında bilakis, hafta sonu bütün yaşlısı bebesi toplanıyor sevmiyorum

hem boş olduğunda, maç yapıp oyun kur pas yap, boşluk yakala aman boxı koy reb al ne kasacan, gider sürekli potaya yükselir turnike bırakırım.
  • oda ayrı bi şey tabi
    ama sokaktaki maçın yerini hiç bi şey tutmuyo bide kolasına oldumu

• Ben yarından air alert'a başlayacağım da kolayı bırakmak biraz zor gelecek gibi Sadece antrenman günleri içmesem diğer günler içsem bir zararı olur mu?
  • e kolanın zararı elbette olur, sonuçta kasların antrenman günü oraya gelip, gün bitince başka yere gitmeyecekler
  • şu ip atlama olayı beni bitiriyo
    2. haftada 3x20 resmen yaparken bitti bacaklarım
  • evet ilk haftalar ip atlama bayağı bi yorar.Fakat şöle bi kaç hafta daha geçsin hissetmiceksin bile ip atlarken ağrıyı
  • evet 2. günde bendede ciddi ağrı var, ama asla atlamamı engelleyecek, beni durduracak seviyede değil. zıplamaya devam
  • ben çömelerek zıplamada tam dik duramıyorum hatta duramamda kesin düşerim. en azından bacaklar yere paralel
  • ya arkadaşlar ben 5. haftadayım çarşamba yani ikinci günnü kaçırdım bugün yaptım sorun olmaz heralde di mi?? :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert_ay

ya arkadaşlar ben 5. haftadayım çarşamba yani ikinci günnü kaçırdım bugün yaptım sorun olmaz heralde di mi?? :S

olmaz
    bende bugün 2. haftayı bitircem
    body ile aynı anda yapıyorum çok kötü yoruyor adamı ama olsun bırakmak yok
  • bende air alert olmadığı günler evde vücut geliştirme programı buldum dumbbell la onları yapıyorum:D
  • arkadaşlar ben bunun sırasını şeşbeş bi ip bi çömelerek falan karışık yapıyorum sorun olmaz dimi

bide ilk önce ip atlayınca rahat oluyo sona burnout u saklayın ayaklarınız acıyo dalağınız şişiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanxmc

arkadaşlar ben bunun sırasını şeşbeş bi ip bi çömelerek falan karışık yapıyorum sorun olmaz dimi

bide ilk önce ip atlayınca rahat oluyo sona burnout u saklayın ayaklarınız acıyo dalağınız şişiyo

burundan al nefesi
    yoksa burnout çekilcek şey değil
    benim sıralama şöle
    ip atlama - kas gerilmeleri - step up - yukarı çekme - varsa çömelerek sıçrama - burnout

• peki şöyle olurmu ipin 1. setini yapıp çömelerek sıçramadan 1 tane yapsak falan karıştırsak yani ? öteki türlü çok bayıyo da
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanxmc

peki şöyle olurmu ipin 1. setini yapıp çömelerek sıçramadan 1 tane yapsak falan karıştırsak yani ? öteki türlü çok bayıyo da

yok öğle yağma
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.