Şimdi Ara

gta sanandreas ta patrıot adlı arabayı bulamıyorum..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewet ben foruma yeni üye oldum adım enes.. ve gta sanandreası kapattım fakat araba toplama görevi oyuna dahil değilmiş..bende onu yapmadım şimdi topluyorum but..patrıot isimli araba karşıma hiç çıkmadı ara allah ara yookkk..resmin veya nerede bulabileceğimi gösterirmisiniz???

• yaw bi kişi bile sülemiyo mu şimdi ???
  • bi tane askeri üst olması lazım arabaları götürdüğümüz yerin karşısında orda olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan® -- 12 Ağustos 2006; 23:12:03 >
  • Orjinalden alıntı: Gokhan®

bi tane askeri üst olması lazım arabaları götürdüğümüz yerin karşısında orda olması lazım
    [/quote

tamam ben bi bakim..
  • tamamdır buldum..çoook sağoll..
  • hocam askeri üst varda girmesi kolay ama çıkması zor o arabayla. bide ben bişii sorcam euros die bi araba var onu nerden bulabilirm ben
  • Arkadaşım oyunun trainerini indirerek sorununu çözebilirsin
  • trainer var bende çok ta kolay kullanması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmos5279 -- 17 Ağustos 2006; 13:06:46 >
  • ya 2. yada 3. şehirde askeri üst war ordan al
  • fikirleriniz için çok teşekkürler hallettim..
  • patrıot bir yana 1 problem daha var polis kıyafeti nereden bulunur?? bilin varsa onuda süleyin..+ trainer ı kullanmak nası bişi nerden indiriliyor ve nasıl kullanılıyor hiç denemedim tarif ederseniz ve güvenli bir site verirseniz sevinirim(site ahlaki olsun)...
  • closaw C kullanıcısına yanıt
    polis kıyafeti için birisiyle ilişkini 100 yapman gerekiyordu unuttum kadının ismini gta san andreasta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.