Şimdi Ara

LoL devri bitiyor(muş) P0GP İÇERİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
7.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi videoda gördüğüm en fazla saçmalamayı gördüm saolun.
  • Hepsini izlemeye dayanmadım ama olay şu ; Ben en iyi yayıncıyım , lol bitiyo çok saçma oyunun mantığı ama ben neredeyse aynı olan dotaya geçiyorum.
    Tl;dr : iyi prim kasamadım az lole laf ediyim dota öviyim adım duyulsun

Edit: ilk defa gördüm ve acayip itici geldi adam
    Edit2: hortmuş 2 sene geçmiş videodaki arkadaşa sorar mısınız ne zamana bitermiş lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thablion -- 25 Mayıs 2016; 4:24:05 >
  • moba oyununun amacı tf kazanıp nexus kesmekden baska ne olabilir ki ? Beğenmiyorsa oynamasın
  • Sadece belki önemli bir noktaya değinir bilmediğimiz diye izledim, kendiyle çelişmekten başka bir şey yapmıyor. Espor'u bir spor haline getirmek aynen söylediği gibi gerçek bir spor haline getirmek, şu anda Amerikada atlet statüsünde, Türkiye'de de spor bakanlığından lisanslı sporcular var. Dünya'da en çok oynanan oyun durumunda. Futbolu izleyenler de oynayanlara göre çok fazla. Çünkü entertainment business bu, dünya finallerini anlık olarak /yanlış olabilirim/ 1 milyondan fazla kişi izlemişti. Korkunç bir büyüme ve esporu yayma çalışmaları içinde RIOT ve oldukça başarılı bir şekilde başarıyor bunu. Hiç bir profesyonel League of Legends oyuncusu yeni oyunlara açılmıyor, ben görmedim. Oyuncular Almanya'ya taşınıyorlardı çünkü Almanya'da oynanıyor EU LCS maçları.
    P0GP'nin kararı tamamen kendi kararlarıdır ancak bilmediği konulara yorum yaparak biraz boşlamış sanki.

• perma ban yedi flame den

şimdi riotu ezmeye çalısıyo falan takmayın
  • Adam, Teamfight çeviren maçı kazanıyor diyor. E napıcaktın? Counter oynarken karşı takımı öldüren kazanıyor, Futbol'da en çok gol atan(genellikle) kazanıyor. Beyin Yerine Maydonoz kullanıyor.
  • oyunun 4. sezonu oldu hiç bir değişiklik yok hala team fight yap nexusu yok et diyor böyle olmaz diyor. sanırım arkadaş 4. seozndan sonra lol un fifaya rakip bir futbol oyunu çıkartmasını istiyordu
  • İnsanları aşağılamaktan vazgecin artık.
  • sabah akşam fifa oynayan arkadaşı aradım dedim sen salak mısın sabah akşam hep aynı oyun la gol atan kazanıyor xdé .POGP11111éé""111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 12 Ocak 2014; 22:44:46 >
  • Anaaa hatırlıyorum lan bunu
  • Oxiden bile daha saçma hareketleri vardı bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brokoli Çorbasi

Artık oynamaktanda izlemektende Gına geldi lolü. Kusasım geliyor.
    Blizzardı FPS Mobası baslıyor ona gelin. Moba mantıgını SHooter elementleriyle bırlestırmisler aktif pasif skiller Heroların özel Ultileri Hero skinleri ozel silahlar vs. Mobada aklınıza ne geliyorsa hersey mevcut.Overwatch diyorum fiyatıda cok uygun.

fiyatıda çok uygun ahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brokoli Çorbasi

Artık oynamaktanda izlemektende Gına geldi lolü. Kusasım geliyor.
    Blizzardı FPS Mobası baslıyor ona gelin. Moba mantıgını SHooter elementleriyle bırlestırmisler aktif pasif skiller Heroların özel Ultileri Hero skinleri ozel silahlar vs. Mobada aklınıza ne geliyorsa hersey mevcut.Overwatch diyorum fiyatıda cok uygun.

Kardeş çok ucuz dedin bakmadan aldım 136 TL çektiler kartımdan. Bidaha kimseye güvenmicem

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleJift -- 14 Ocak 2014; 11:52:02 >

• Hiç izleyemem şimdi ya .s.s
  • Ayda 36 milyon dolar net geliri olan bir oyun bu sene verdiği en büyük ödül 2 milyon dolardı. Ve oyun batıyor. Tamam biz kalkalım.
  • P0GP ÇOK OP YHAAA SEFIORRMM SENI POGPPPP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GjRr1 -- 12 Ocak 2014; 14:39:16 >
  • bah bah bah 76 milyon önüne çıktı yalan deycek değil ya rayıt geyms batıyoğğğ
  • Riot Games dünyada insanların çalışmak istediği 3. şirket...

Şirket bazında şuan hala Growth dönemindeyken adam Decline dönemine geçtiğini iddia ediyor.

Dota 2'ye başlayacağım diyor, ''Peki onun amacı nedir meminktolarına kurban olduğum'' diye sorarlar adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 12 Ocak 2014; 14:41:32 >
  • özet geçicek var mı hiç izleyemem şimdi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.