Şimdi Ara

LoL devri bitiyor(muş) P0GP İÇERİR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
7.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Knight bile batmadıysa o kadar hile,dupe,koxp vs den sonra lol hayatta batmaz. Bu ergen boş boş konuşmuş.Ayrıca dota2 deki mantıkla loldeki nexus yıkma mantığı arasındaki farkı çözen varsa söylesin allah için.
    Biriside şu adama demiyorki git kumda oyna.
  • "bana destek verin, çünkü hayati bi karar diyor"

Eleman baya ciddiye almış olayı
  • bunu izleyenleri merak ediyorum ya
  • oyunun 4. sezonu oldu hiç bir değişiklik yok hala team fight yap nexusu yok et diyor böyle olmaz diyor. sanırım arkadaş 4. seozndan sonra lol un fifaya rakip bir futbol oyunu çıkartmasını istiyordu
  • Tipe bak allahım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Türkiye'nin en iyi streamerları video oyun ve Jahrein'dir.Bu egoist değil.

+1. Jahrein bizde izliyoğk güzel oluyo yah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArmadilloAhmet

/>

[size=3]Dedim.

gif süper videoyada 10 numara cevap olmuş
  • şu şüşgoyu kaale alıp niye konusunu açıyorsunuz
  • bu çocuk çok boş govalıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya adam kendini na seviyesi ile kıyaslamıyormu kendimi camdan atasım geliyo
    hala profösyönel oyuncuyum diyo biri vursun şunun ağzına eskiden videoları daha iyiydi en azından özgündü şimdi tek yaptığı bağırıp Allahu ekber demek başka hiç bir şey yapmıyor bu adam boşuna okadar view alıyor Youtubeda okadar iyi kanal varken bu niye :( Bide Servet Carey yalakası olup view kasanlarada kılım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

şimdi bu salağı bide ben kaale mi aldım oyunda

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rohypnol -- 12 Ocak 2014; 17:19:07 >
  • İnsanları aşağılamaktan vazgecin artık.
  • Ilk defa duydum adınıda tam salakmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

şimdi bu salağı bide ben kaale mi aldım oyunda

Düşün ne haldesin qnq :(

• İzlemefim videoyu kac yasinda bu kişi ?

• Saçmalamanın daniskası , bu velet ne diyor ?
    Kendi 50 yaşında sanki , millete genç oyuncu diyor , valla yarıldım iyice saçmalamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

Orijinalden alıntı: Efesto

Ben ilkokul ortaokul zamanında cafeye gidip cs, knight oynuyodum. Hatta o zamanlar nerdeyse sadece bunlar oynanıyodu. Ne stream, ne turnuva falan filan olduğunuda hatırlamıyorum. Yükselişteydi o zamanlar. Aradan 10 sene geçmiş. Ve hâlâ bu oyunlar oynanıyor. Bu adamın bitiyor dediği oyun ise lol. Yani 3 senede bu kadar oyuncu kazanmış bi oyun. Kendisi demiş ocelote 1 yılda 600 bin euro veya dolar kazandı diye. Bir oyuncu bile bu kadar kazanabiliyosa şirket ne kadar kazanır bi düşünmek lazım. Yok şu takım gaming houseu bilmem nereye taşımış vb
    Tek derdi bu kadar uzun süre oynayıp adam gibi bi takımda oynayamamak olsa gerek.

Asıl özet: Olmuyorsa zorlamaya gerek yok başka oyunlarda şansımı denemek istiyorum

Boşuna izlemeyin

Yalnız, ocelote o paranın çok küçük bir kısmının LoL turnuvalarından kazandı. Neredeyse tamamını, yayınlardan, sponsorlardan, sattığı/sattırdığı ürünlerden kazandı.
    ------------

Resmen saçmalamış. Moba oyununun amacı bu değil mi zaten ? Hayır Dota 2 oynamadım ama Dota nın geçmişi 10 sene falan diyor ilk döneme göre oyun ne kadar değişti ? Cidden merak ediyorum, yok yani nexus dışında herhangi bir şeyi kesince oyunu kazanıyorsak başlayalım.

Bu arada söylemiş olduğu Smite oyunu da aynı moba tarzı oyun bilmeyenler için. Yine 3 koridor nexus vs. Sadece TPS kamera açısıyla oynanıyor(ac,gta gibi) tek olayı o yani.

Bunu biliyorum yanlış anladın beni. Demek istediğim sadece bir oyuncu çabalamış ve bu kadar para kazanmış. Lol aracılığı ile yapmış bunu. Lol zaten ürün satıyor sponsorlardan reklamlardan gelir elde ediyor. Sen gidip cs veya knight oynayıp bu kadar kazanamazsın anlamındaydı

edit: hwa dota oyuncusu elwind dota'dan emeği kadar gelir elde edemediği için lole geçmiş. uzun bi yazı yazmıştı. bu çocukta tam tersinden bahsediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efesto -- 12 Ocak 2014; 17:30:19 >

• Tam sopalık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.