Şimdi Ara

Quick Start Nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
23.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • *#0228# yapınca Quick Start diye birşey geliyor tam olarak nedir bilen varmı ? biraz araştırdım şarj arttıranlar fln varmış.

Dayanamadım kendim denedim şarja taktım 2-3 dakika sonra bastım ekran gitti geldi , %34 olan şarjım %61 e fırladı ilginç birşey detayli bilen bi arkadaş varsa bizi bildilendirirse güzel olur.Artı bunu yapan çoğu kişinin şarj olma süreleri kısalmış.

Alla alla :D %62 şarjdaydı bir daha yaptım %66 oldu bu nasıl bişi yahu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 11 Ocak 2014; 14:44:10 >

• Güncelllll , deneyen yokmu hiç :D :D Şarja takılı iken deneyin öteki türlü şarj düşüyor diyolar.
  • İlginç.Takipte olalım.
  • Evet , başka forum sitelerinde bu durumdan sonra şarj olma süresinde hızlanmalar vs olmuş öle diyolardı.Benim note 4.3 sürümünde geçen şarja taktım sabah baktım 0 dan 100 e 6 saatte şarj olmuş inş düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

Evet , başka forum sitelerinde bu durumdan sonra şarj olma süresinde hızlanmalar vs olmuş öle diyolardı.Benim note 4.3 sürümünde geçen şarja taktım sabah baktım 0 dan 100 e 6 saatte şarj olmuş inş düzelir.

Aslında şarj olma süresi kısaldıysa ve bu uzun vadede soruna yol açmıyor ise güzel.Şarj normal sürede mi bitiyor yoksa daha mı çabuk bitiyor peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 11 Ocak 2014; 15:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluğbey01

quote:

Evet , başka forum sitelerinde bu durumdan sonra şarj olma süresinde hızlanmalar vs olmuş öle diyolardı.Benim note 4.3 sürümünde geçen şarja taktım sabah baktım 0 dan 100 e 6 saatte şarj olmuş inş düzelir.

Aslında şarj olma süresi kısaldıysa ve bu uzun vadede soruna yol açmıyor ise güzel.Şarj normal sürede mi bitiyor yoksa daha mı çabuk bitiyor peki?

20 dakikada %9 eridi :D Hızlı gidiyor şarj yani 13 dakikasında Minion RUsh oynadım 7 dk uyuma modu , denemek lazım biraz ama bilen biri vardır mutlaka bunu.
  • quote:

quote:

quote:

20 dakikada %9 eridi :D Hızlı gidiyor şarj yani 13 dakikasında Minion RUsh oynadım 7 dk uyuma modu , denemek lazım biraz ama bilen biri vardır mutlaka bunu.

Anladım daha tecrübeli arkadaşlar açıklamada bulunurlar.Takipteyim.
  • Güncelll.
  • quote:

quote:

quote:

Şuan ki güncel durum nedir bendede Note 2 var.. Sorun çıkardı demişsin ne gibi sorun çıktı.. Şuan düzeldi mi veya nedir ne değildir anlatır misin lütfen.. Yararını gördün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 16 Haziran 2014; 21:20:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış bilmiyorsam bataryanın gerçek yüzdesini anlık olarak hesaplamaya yarıyordu. Cihazınızın bataryası hiç dayanmıyorsa quick start ile giderebilirsiniz. Eğer pil yüzdenizde değişim olduysa sorununuz çözülmüştür (büyük ihtimalle). Yüzdenizde çok az bir değişim varsa yada hiç değişim yoksa batarya yüzdesi ile ilgili sorun yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.