Şimdi Ara

Brother DCP-1511 Lazer+tarayıcı+copy N11'de 269 TL (fiyat artmış 299 TL olmuş)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
5.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brother DCP-1511 çok fonksiyonlu yazıcı N11'de 269 TL. (kargo dahil) Piyasada yaklaşık 320 TL civarı gördüm en düşük. Bir tane aldım okul için. Dolumu hl-1111 gibi sorunsuz araştırdığım kadarıyla. Avantajix'in 5 TL iadesini de unutmayın
    n11 link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutlu42 -- 11 Ocak 2014; 12:54:48 >

• gençler bence delicesine fırsat.Adam kişisel bakım ve sağlık a ilan açmış 100 lük kupon geçiyor.İhtiyacı olan mutlaka kaçırmasın
  • 100 lük kuponunu 10 liraya satan olsa da ben de delirsem
  • N11 farkederse (ki farkedecektir) patlar gibi. Siparişi iptal edip boş yere oyalamasınlar.
  • 299 tl gozukuyor
  • yaw kardeş seni her yazıcı konusunda görüyorum ve alıyorsun.Yazıcılara karşı zaafın mı var nedir
    ne yapacan bu kadar yazıcıyı, yanlış anlama meraktan soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 10 Ocak 2014; 19:18:31 >
  • Aldık bakalım. Hadi hayırlısı.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    keşke
  • evde bi tane kartuşlu var.Bunu alsam mı almasam mı hala tereddütteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: harabesin

yaw kardeş seni her yazıcı konusunda görüyorum ve alıyorsun.Yazıcılara karşı zaafın mı var nedir
    ne yapacan bu kadar yazıcıyı, yanlış anlama meraktan soruyorum

Sadece yazıcıda mı!O bir efsane,ben de fan kulübü üyesiyim.. @TuVNeRa
  • Bu konuyu görünce dayanamadım bunu aldım pepsi kodu ile 142 liraya geldi

http://www.n11.com/brother-laserjet-hl-1111-mono-lazer-yazici-a4-P17257198

Sanırım bu brother yazıcılar tam bütçe dostu yazıcılar, toner dolumu en sorunsuz olan marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 10 Ocak 2014; 23:43:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harabesin

evde bi tane kartuşlu var.Bunu alsam mı almasam mı hala tereddütteyim

Bence laser yazıcılar kartuşlulara göre çok ekonomik. 50 liralık dolum seti ile toneri 13 kere doldurabiliyorsunuz. Her dolum da yaklaşık 700 sayfa çıkarıyormuş daha ne olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amplifier

Bu konuyu görünce dayanamadım bunu aldım pepsi kodu ile 142 liraya geldi

Sanırım bu brother yazıcılar tam bütçe dostu yazıcılar, toner dolumu en sorunsuz olan marka.

Bir önceki model hl-2130 var okulda 4 tane. Dolumu kolay ve sorunsuz. Baskı güzel. Doldurup doldurup kullanıyoruz. Drum 10.000 sayfa basar diyorlar. O zamana kadar yazıcı kendini fazlasıyla amorti eder zaten. Hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutlu42

quote:

Orijinalden alıntı: amplifier

Bu konuyu görünce dayanamadım bunu aldım pepsi kodu ile 142 liraya geldi

Bir önceki model hl-2130 var okulda 4 tane. Dolumu kolay ve sorunsuz. Baskı güzel. Doldurup doldurup kullanıyoruz. Drum 10.000 sayfa basar diyorlar. O zamana kadar yazıcı kendini fazlasıyla amorti eder zaten. Hayırlı olsun...

Drum ile toner farklı şeyler mi?

Satıcısı 700 sayfa basabilen toner ile geliyor demiş.
  • Brother'da toner haznesi ve drum(baskı silindiri diyelim)ayrıdır.bu yüzden orjinal toner fiyatı da ucuzdur.diğer markalarda drum ve toner bitişik olduğundan fiyat daha yüksektir.10000 baskı sonra drum bozulursa baskı çizik çizik çıkar ve drum komple veya sadece silindir(muadil ucuz sanırım)değişir..
  • Ürüne bakınca dikkatimi çekti;

Ana Sayfa >> Kişisel Bakım, Sağlık >> Sağlık ve Medikal Ürünler >> Nebulizatör

Ürünün bulunduğu yere bakarsanız Nebulizatör kategorisinde 2610 ürün var. Ve hepsi de farklı ürünler, elektronik bilgisayar vs. herşey var. Ve sanırım bu ürünlerde çek kullanılabilir, aklınızda olsun.

http://www.n11.com/saglik-nebulizator-C441126
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

Ürüne bakınca dikkatimi çekti;

Ana Sayfa >> Kişisel Bakım, Sağlık >> Sağlık ve Medikal Ürünler >> Nebulizatör

Ürünün bulunduğu yere bakarsanız Nebulizatör kategorisinde 2610 ürün var. Ve hepsi de farklı ürünler, elektronik bilgisayar vs. herşey var. Ve sanırım bu ürünlerde çek kullanılabilir, aklınızda olsun.

http://www.n11.com/saglik-nebulizator-C441126

Eşeğin kulagina su kaçırma..
  • Bu arada 299-115(çek+paraf günü+avantajix):184 iyi fırsat...
  • Brother DCP-1511 mi CANON PIXMA MX455 mi? Ev kullanımı için hangisi daha ideal olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkagan11

Brother DCP-1511 mi CANON PIXMA MX455 mi? Ev kullanımı için hangisi daha ideal olur?

PIXMA'lardan bir halt olmaz. Brother iyidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.