Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
27
Favori
62.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezona daha çok var, tekrar kampanya yaparlar diye düşünüyorum (bu ilk değilmiş neticede). Belki de sezon sonuna doğru Eylül'de çıkar bir benzeri.

Rezervasyon yaptırdıktan sonra iptal yapan oldu mu? Yaptıran varsa nasıl bir yol izlediğini paylaşabilir mi? Bansko turuna izin problemim nedeniyle gidemiyorum (kuzenler de 1.5 aylık bi gebelik sürprizinden dolayı gelemeyecekler).

Ilgilenen varsa devretmek isterim aslında. Tur şu:
    http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/bulgaristan-bansko-kayak-turu

4 Şubat türü için 2 adet 2 kişilik odamız var. Daha önce Bansko'ya 2 kez gittim. Uludağ ve Kartalkaya gibi tesislerde konaklamak ateş pahası olduğu için Bansko çok popüler. Bir diğer avantajı da dağ başında değilsiniz, bir dolu restaurant, mağaza, Cafe-bar olan kasabada kalıyorsunuz ve yeme-içme olanakları hem ucuz hem de leziz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu unutuldu bile sanırım :)
  • Facebook sayfasındaki başlıktamı silinmiş yoksa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın şikayetvar yetkilisi ;

Bonubon’un yürüttüğü İkincisi Bizden kampanyası değerli müşterilerimizin yoğun talebi olması ve stokların tükenmesi nedeniyle sonlandırılmıştır. Sitemizde de kampanya boyunca yer alan kullanım koşulları sayfamızda her teklifimizin stoklarla sınırlı olduğu Bonubon’un kampanyayı iptal etme hakkını saklı tuttuğu ibarelerine yer verilmiştir.

Ancak sizlerin görüşleri ve paylaşımları bizim için her zaman değerlidir.
    Yeni kampanyalarımız da bu görüşler çerçevesinde yönlendirilmektedir.

Kampanyalarımız devam edecek.

Saygılarımızla
    Bonubon.com
    destek@bonubon.com
    0850 222 0666
  • Konuyu unutturmayalım.Üzerinden pazar günü itibariyle bir hafta geçmiş olacak.Bugün bu fırsattan yararlanamayanlar.Kısa bir mail atsın. Bir dakikamızı almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Konuyu unutturmayalım.Üzerinden pazar günü itibariyle bir hafta geçmiş olacak.Bugün bu fırsattan yararlanamayanlar.Kısa bir mail atsın. Bir dakikamızı almaz.

Bende siteye yazdım, ne cevap gelecek bilmiyorum ama baskı kurarak yeni bir kampanya yaptırabiliriz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Konuyu unutturmayalım.Üzerinden pazar günü itibariyle bir hafta geçmiş olacak.Bugün bu fırsattan yararlanamayanlar.Kısa bir mail atsın. Bir dakikamızı almaz.

Bende siteye yazdım, ne cevap gelecek bilmiyorum ama baskı kurarak yeni bir kampanya yaptırabiliriz diye düşünüyorum.

Kampanya illaki olacaktir fakat bi daha boylesini yaparlarmi sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sıcak fırsatlar ahalisinden destek bekliyorum hala.Fırsattan faydalananlardan da desteğini eksik etmesin.Sıcak Fırsatlar'a yakışan budur.
  • Katiliyorum, yararlanmis biri olarak destekliyorum.

Her ne kadar yararlanmis olsam da is ve saglik nedeniyle Bansko turuna gidemeyecegim maalesef, rezervasyon iptal etmedikleri icin devrediyorum.
    İlgileneneler PM atabilir. Tur bu ama 2 kisilik oda alternatifini kaldirmislar, ben 2 kisilik oda satin almistim.
    http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/bulgaristan-bansko-kayak-turu

Daha once ayni acentayla ayni otele gittim. Tabii 2.5 kati fiyatina! Aklinizda turun guvenirligi anlaminda soru isareti olmasin. Devir islerinde olsun, bansko'yla İlgili tavsiler olsun, her tur yardimci olurum

• Devretmek isteyen olursa eylül ayı için yurtiçi tatillerinize talibim. boşuna iptal olmasın birileri yararlansın
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. bir tane tatil fırsatından yararlanmak istiyorum. Satın lacağım ancak kullanım şartlarında şöyle bir ibare yer alıyor ;

İlan edilen fiyat 2 kişilik odada kişi başı olup yararlanmak için 2 kupon alınmalıdır.

Bu durumda benim bu tatilden 2 tane mi almam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. bir tane tatil fırsatından yararlanmak istiyorum. Satın lacağım ancak kullanım şartlarında şöyle bir ibare yer alıyor ;

İlan edilen fiyat 2 kişilik odada kişi başı olup yararlanmak için 2 kupon alınmalıdır.

Kampanya bitti biliyosun dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. bir tane tatil fırsatından yararlanmak istiyorum. Satın lacağım ancak kullanım şartlarında şöyle bir ibare yer alıyor ;

Kampanyanın bittiğinden haberdarım. Sadece bir soru sormak istediğim için konu açmak istemedim.
  • quote:

quote:

quote:

Kampanyanın bittiğinden haberdarım. Sadece bir soru sormak istediğim için konu açmak istemedim.

Hayir oyle bisey yok.

1 kisilik aliyosun. Aldigin tutar kadar hesabina bonus yatio o bonusla 1 kisilik daha aliyosun. 1 kisi fiyatina 2 kisi gidiosun yani.

Ayrica mesajinda sen belirtmissin satin alicam fakat akllma takilan bi madde var diye. Bende o madde aklina takilmasa bile nasil almayi dusunyosun diye merak ettim ve kampanyanin bittigini hairlattim anlicagin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 19 Ocak 2014; 20:37:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir oyle bisey yok.

1 kisilik aliyosun. Aldigin tutar kadar hesabina bonus yatio o bonusla 1 kisilik daha aliyosun. 1 kisi fiyatina 2 kisi gidiosun yani.

Ayrica mesajinda sen belirtmissin satin alicam fakat akllma takilan bi madde var diye. Bende o madde aklina takilmasa bile nasil almayi dusunyosun diye merak ettim ve kampanyanin bittigini hairlattim anlicagin.

Hocam öyle deme ortalık yıkılır şimdi.)

O dediğin ikincisi bizden kampanyasındaydı, şimdi ise arkadaşın dediği gibi 2 tane alması lazım.

Ayrıca sitedeki ilanlar hala ikncisi bizden ifadeleri içeriyor gıcık olmuyor değilim, iade şansı yok adam neden senin sitenden alsın aynı fiyata gider ETS den alır. erken rezervasyon yazıp kandırmasınlar milleti artık. gıcık olmuyorum bonibon adlı siteye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir oyle bisey yok.

Hocam öyle deme ortalık yıkılır şimdi.)

O dediğin ikincisi bizden kampanyasındaydı, şimdi ise arkadaşın dediği gibi 2 tane alması lazım.

Ayrıca sitedeki ilanlar hala ikncisi bizden ifadeleri içeriyor gıcık olmuyor değilim, iade şansı yok adam neden senin sitenden alsın aynı fiyata gider ETS den alır. erken rezervasyon yazıp kandırmasınlar milleti artık. gıcık olmuyorum bonibon adlı siteye..

Valla hocam bende kampanya konusuna yazdigi icin kampanya muhabbetine yazdim :). Kampanya konusunda sanmiyorum ki normal alisveristen bahsetsin :). Yine de haklisin belli olmaz :)

Benim soylediklerim kampanya icin gecerli.

• arkadaşlar bonubondan 50 tl lik kumbara yüklenmiş...bonubondan hediye diye geçiyor...
  • Bende birsey yok.

• bana da yüklenmiş, ne alabiliriz tavsiyesi olan?

ya çikolataya yetiyo puan, ya çiçek-portre vs ye yada

10 Paket Bilinçaltına İngilizce Subliminal Perception System ingilizce öğrenme setine,

ben seti alacağım sanırım kullanan var mı?
  • bana çok mantıksız geliyor, çikolata alalım serotonin salgılaya salgılaya yerükk
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.