Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
27
Favori
62.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oft01819

Bu BONUBON'a helal olsun! Dün dakikalar içinde alamamış olduğum kumbara paramı bugün yüklemişler.
    Kimse demesin 31 Ocak'ta bitmesi gereken kampanyayı erken bitirdiler, ne helali? diye... Her kampanyada yazar 'Stoklarla sınırlıdır'...

puanı vermeseydi fikirlerin farklı olurdu ama

• Böyle olağan dışı iyi fırsatlarda en büyük hata beklemektir. Görür görmez alıp geçeceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çek yükledi diye bayrakçılık yapmak değil adamlar 'bana göre mağduriyetimi' giderdi. 'Biz napalım kardeş kampanya bitti' de diyebilirlerdi ama demediler. Buraya şikayet isyan yazmak serbest de memnuniyet yazmak mı suç?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar çek yükledi diye bayrakçılık yapmak değil adamlar 'bana göre mağduriyetimi' giderdi. 'Biz napalım kardeş kampanya bitti' de diyebilirlerdi ama demediler. Buraya şikayet isyan yazmak serbest de memnuniyet yazmak mı suç?!

siz saat kaçta aldınız acaba
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    Dedim ya bana göre mağdurum. Farklı bir uygulama olsa Herhalde farklı şeyler yazardım ama nolurdu? Paramı geri alırdım. O olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Böyle olağan dışı iyi fırsatlarda en büyük hata beklemektir. Görür görmez alıp geçeceksiniz.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Esek im ben kacirdik :(

Bu sıcak fırsatlarda her an kaçırdığını unutturacak başka fırsat bulabilirsin.

• Benim de aynı şekilde puanımı yüklediler. İbare kalkmış mıydı emin değilim; saatlerdir aynı sayfa karşımda açık bir halde oturmuş, hesap kitap plan yapıyordum. Ancak anasayfada "bitmiştir" duyurusu yoktu, ona eminim. Bizleri mağdur etmedikleri için bonubon'a teşekkür ederiz.
    Umarım pazartesiyi bekleyen arkadaşlar için de ek kampanya düzenlerler.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Dostum dün yazmıştım. Kampanya ibaresi vardı. Satın al dedim. O ara telefonum çaldı. Kısa bir görüşme yaptım. İşlemleri tamamladım. Para yüklenmedi. Olay saniyelik belki... Tam saati hatırlamamakla birlikte 16:30 civarıydı...

• quote:

Dostum dün yazmıştım. Kampanya ibaresi vardı. Satın al dedim. O ara telefonum çaldı. Kısa bir görüşme yaptım. İşlemleri tamamladım. Para yüklenmedi. Olay saniyelik belki... Tam saati hatırlamamakla birlikte 16:30 civarıydı...

tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

Pazartesi yeni oteller eklenecek sözünde durmuş bonubon. Ama ikincisi bizden kampanyası devam edecek diye bir söz vermemişti herhalde

Bide olayın bu yönü var tabi :) Kelime oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverAgent

Arkadaslar yurtdisi Fransa Turu almistim.Bugun rezervasyon icin tur firmasini aradim aldigim kuponlarla.Grup aldigimiz icin
    malesef yer kalmadi bonubon paranizi iade edecek dedi.Biraz zorlayincada havayoluna ve otellere mail attik yeri arrtirmalari icin size haber verecegiz dedi.Yaklasik 12 kisi varmis benim gibi.Eger sonuc cikmazsa ne yapmali? Tuketici mahkemesine felan mi basvurayim nasil bir ol izleyeyim.

Turu yada oteli alsaniz dahi gidememe ihtimalimiz varmi boyle sacma sey olur mu?

Tur işi sıkıntılı cidden. Ne ile karşılaşacağınız belli değil. Ben güvenip alamadım açıkçası. Umarım mağduriyetiniz giderilir ve güzel bir tur olur.

Yurtiçi otellerde sıkıntı olmaz sonuçta otel belli yeri belli yurdu belli.
  • arkadaşlar kampanyayı uzatmaları için desteklerseniz memnum kalırım, destekleyenlere şimdiden teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645198508855665&set=a.366303550078497.75994.328965887145597&type=1&relevant_count=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemdum -- 13 Ocak 2014; 13:13:45 >
  • tekrar yapacaklarına ihtimal vermiyorum ben. belki daha küçük çaplı indirim içeren farklı bir kampanya yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemdum

arkadaşlar kampanyayı uzatmaları için desteklerseniz memnum kalırım, destekleyenlere şimdiden teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645198508855665&set=a.366303550078497.75994.328965887145597&type=1&relevant_count=1

destek

bende sabahtan beri yazıyorum. bakalım neye varacağız. yeni kampanyalarımız olacak dedi admin ama bu kampanya gibi olması lazım.

forumun gücü bakalım bonubona etki edecek mi hata yaptıklarını anlarlar umarım.

• Arkadaslar delphin botanik icin yerli icecekler ucretsiz diyor.yabancilar icin bir bilgi yok.oteli aradim sadece yerli diyor o da.tatilstil bi sikinti olmaz diyor yemek ve icecek konusunda sikinti cikmaz diyor.varmidir giden goren

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: cemdum

arkadaşlar kampanyayı uzatmaları için desteklerseniz memnum kalırım, destekleyenlere şimdiden teşekkür ederim.

destek

bende sabahtan beri yazıyorum. bakalım neye varacağız. yeni kampanyalarımız olacak dedi admin ama bu kampanya gibi olması lazım.

forumun gücü bakalım bonubona etki edecek mi hata yaptıklarını anlarlar umarım.

inşallah dostum, destek için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

tekrar yapacaklarına ihtimal vermiyorum ben. belki daha küçük çaplı indirim içeren farklı bir kampanya yapabilirler.

denemekten düşüncelerimizi yazmaktan bir zarar gelmez.

gerisi onlara kalmış.

dediğim gibi yararlanan kişiden çok yararlanmayan kişi var.

tercih onların
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Esek im ben kacirdik :(

İlker sen bu gidişle yeğenleri yazlığa falan göndereceksin, sahibinden.com'da bir sürü yazlık var:)
    Şaka bir yana kaçırmana şaşırdım, otellerin çoğu bilindik otellerdi oysa. Neyse sağlık olsun..
  • arkadaşlar kampanyayı uzatmaları için desteklerseniz memnum kalırım, destekleyenlere şimdiden teşekkür ederim.

destek için =>https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645198508855665&set=a.366303550078497.75994.328965887145597&type=1&relevant_count=1
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.