Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
27
Favori
62.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Arkadaslar 2 yetiskin 1 kucuk cocukla f/p olarak iyi 1000tl civari nereleri onerirsiniz.

Gitmek istediğiniz tarih aralığına göre değişir

Ağustos ayi baslari gibi

Belek siam elegance uygun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Bu kampanyadan yararlanmanın son günü ne zaman? Ay sonu maaşı alınca alsak yetişir miyiz?
    Bir yurtdışı patlatayım diyorum.

Limak Atlantis ilk gün bitti
    Ona göre hesap et

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ağustos ayı evli çift ve 8 aylık bebek için 5 gece 1.300 ve aşağı tavsiye edebileceğiniz bonubon oteli hangisidir. Alkol çok önemli bir tercih sebebimiz değil ama her şey dahil konsepti olması tercih sebebi. Sahil kum olması ve denize 0 olması tercih sebebi olur. Aşağıdakiler var gibi tecrübelerinizden yaralanmak isterim.

- Kemer crstal de luxe
    - belek belconti resort
    - belek siam elegance
    - Side Alba Queen Hotel
    - Side Nashira Resort
    - Side Crystal Sunset
  • quote:

Bu kampanyadan yararlanmanın son günü ne zaman? Ay sonu maaşı alınca alsak yetişir miyiz?

31 ocaka kadar geçerli ancak firma kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahip. Limak Atlantik de olduğu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ots038

arkadaşlar ağustos ayı evli çift ve 8 aylık bebek için 5 gece 1.300 ve aşağı tavsiye edebileceğiniz bonubon oteli hangisidir. Alkol çok önemli bir tercih sebebimiz değil ama her şey dahil konsepti olması tercih sebebi. Sahil kum olması ve denize 0 olması tercih sebebi olur. Aşağıdakiler var gibi tecrübelerinizden yaralanmak isterim.

- Kemer crstal de luxe
    - belek belconti resort
    - belek siam elegance
    - Side Alba Queen Hotel
    - Side Nashira Resort
    - Side Crystal Sunset

Delphin botanik daha uygun olur bütçeyi çok az geçer ama değer.

• Aile için Side Crystal Admiral nasıldır ? var mı daha önce giden ?
  • Bu fiyatlara 2 kişi tatil şu anki durumda bedava. Sonunda patlak vermezse yılın fırsatı. O yüzden bütçeyi zorlayıp gidilebilecek en iyi otele gitmek mantıklı olacaktır. Yoksa ileriki yıllarda ekonomik otelleri zaten tercih etmek zorundayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

quote:

quote:

quote:

bu konu neden bu kadar tutuldu ? kimsenin mi adios'u yok ? ya da kimsenin mi adios'tan haberi yok ? bu fiyatlar normal , hatta pahalı bile

500 tllik puanla asya ya da avrupa turu yapılabilir, kampanyalar takip edilirse puan toplamak da çok kolay, adios'um yok diyen arkadaş , adios kıtlığı da yok , başvur çıkıyor
    birkaç kampanyası

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/martta-uzak-doguyu-kesfediyos/a-499.aspx
    http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/bahari-avrupada-karsiliyos/a-507.aspx

edit = yurtiçi uçak ve otellerde de geçerli, heryeri kapattım bakalım nerden açık bulacaksınız

peki mahmut bey bana 24-30 mayıs 6 gün nashira side de 798tl ye bulun alayım sizin adios kartınız ile size havale geçeyim parasını.
    7 günlük cayma hakkım ile aldığım bonubon fırsatını da iade edeyim. hadi bakalım her yeri kapattınız ya.

1. adiosla sadece aynı soyadlı kişiler faydalanabilir
    2. o tatili 798 tlye bulamam ,kusura bakmayın , bedava alırım ,yani puanlarla , adios puanlarla, konusu var, merak eden açıp okuyabilir
    @2pal gibi boşsun forumu kirletiyorsun diye de pmden mesaj atmaz insan , eğer ne demek istediğimi anlarsa

o zaman şöyle olur.
    bu tatil ets turda 1513tl
    puan biriktirdiniz 798tl puanınız oldu bu tatile gitmek istiyorsunuz ama puanınız maalesef yetmedi almaya gidemediniz.
    yani sonuç olarak bu kampanyanın iyi olduğunu ve alternatifsiz sıcak fırsat olduğunu kabullenmelisiniz.

hayır , avans puan diye birşey var, eksiye düşüyor puanın , 1 yıl içinde temin etmen lazım
    dediğim gibi, açığı yok

1513tl lik puan biriktiremezsin ki. o kadar fazla alışveriş yapamazsın. hala açığı yok diyorsun. sana hodri meydan dedim. al dedim şöyle şöyle dedin. demek ki olmuyormuş puanla filan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Ona göre hesap et

Turtdışının biteceğini düşünmüyorum da son tarih var mı 2.bizden kampanyası için?

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Hocam botanik güzel benziyor dediğin gibi ama bütçe sıkıntı benim belirttiklerimden tavsiye edebileceğin var mı denize 0 sahil kum bebeğe uygun
  • Maldivler sürekli gözüme takılıyor ama 2. Onlardan olsada çok para be kardeşim. Millet nasıl gidiyor buraya tatile. Ayakkabı kutusunu koymuştum köşeye bugün baktım oda dolmamışki ( soğuk espriydi tamam katılıyorum )

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu konu neden bu kadar tutuldu ? kimsenin mi adios'u yok ? ya da kimsenin mi adios'tan haberi yok ? bu fiyatlar normal , hatta pahalı bile

500 tllik puanla asya ya da avrupa turu yapılabilir, kampanyalar takip edilirse puan toplamak da çok kolay, adios'um yok diyen arkadaş , adios kıtlığı da yok , başvur çıkıyor
    birkaç kampanyası

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/martta-uzak-doguyu-kesfediyos/a-499.aspx

edit = yurtiçi uçak ve otellerde de geçerli, heryeri kapattım bakalım nerden açık bulacaksınız

peki mahmut bey bana 24-30 mayıs 6 gün nashira side de 798tl ye bulun alayım sizin adios kartınız ile size havale geçeyim parasını.
    7 günlük cayma hakkım ile aldığım bonubon fırsatını da iade edeyim. hadi bakalım her yeri kapattınız ya.

2. o tatili 798 tlye bulamam ,kusura bakmayın , bedava alırım ,yani puanlarla , adios puanlarla, konusu var, merak eden açıp okuyabilir
    @2pal gibi boşsun forumu kirletiyorsun diye de pmden mesaj atmaz insan , eğer ne demek istediğimi anlarsa

o zaman şöyle olur.
    puan biriktirdiniz 798tl puanınız oldu bu tatile gitmek istiyorsunuz ama puanınız maalesef yetmedi almaya gidemediniz.
    yani sonuç olarak bu kampanyanın iyi olduğunu ve alternatifsiz sıcak fırsat olduğunu kabullenmelisiniz.

hayır , avans puan diye birşey var, eksiye düşüyor puanın , 1 yıl içinde temin etmen lazım
    dediğim gibi, açığı yok

1513tl lik puan biriktiremezsin ki. o kadar fazla alışveriş yapamazsın. hala açığı yok diyorsun. sana hodri meydan dedim. al dedim şöyle şöyle dedin. demek ki olmuyormuş puanla filan.

Maldivleri al bakalım adiosla bonubonun verdiği fiyata. 12000 tl puan mı olur bilader. Fena sıcak ama ben hala tırsmıyır değilim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ots038

Hocam botanik güzel benziyor dediğin gibi ama bütçe sıkıntı benim belirttiklerimden tavsiye edebileceğin var mı denize 0 sahil kum bebeğe uygun

Hocam hepsini inceleyemedim ancak bazıları denize sıfır değil gibi. Diğer tur firmalarının sitesinden denize mesafeleri öğrenebilirsiniz. Ancak biraz baktığımda belek siam elegance hiç de fena bir tercih olmayacak gibi. Alacart ücretsiz, kahvaktı da taze sıkılmış meyve suyu ücretdiz vb. Güzel artıları var. Denize sıfır tabiki. Biraz araştırın yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 12 Ocak 2014; 13:21:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Aile için Side Crystal Admiral nasıldır ? var mı daha önce giden ?

ben daha önce admiral'e eşimle gittim.düşüncelerime gelirsek;
    1.turist kalitesi çok düşük, havuz kapasitesi yetersiz ve de geceden sezlonga havlu bırakma gibi davranışlar vardı.yönetim sağa sola yazılar asıp havluları toplatmaya kadar gitti ama pek başarılı olamadı.
    2.yiyecek kalitesi oldukça iyi içecekler bilinen markalardı...
    3.çalışanların davranışları normal sorunsuzdu.
    4.otel resimlerde göründüğü kadar büyük değil bilmenizi isterim yeşillik anlamında da zengin değil.yolun altından geçerek denize ulaşıyorsunuz denizi güzel çok ince kum değil.

fiyatına göre iyi seviyede bir işletme bence.
  • quote:

quote:

quote:

Ona göre hesap et

Turtdışının biteceğini düşünmüyorum da son tarih var mı 2.bizden kampanyası için?

Brezilya-Arjantin turu 11 bin lira olmasına rağmen anında bitti
    Ona göre hesap et

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ona göre hesap et

Ona göre hesap et

:))) illa şimdiden aldıracaksın yani:)
    Millette ne para varmış 11000 tlye saldırmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

arkadaşlar yurt dışı turlarında bu vize ücretini bazen tur şirketlerinin ödediği oluyormuş mesela geçen sene arkadaşım benelüx-paris turuna gitmişti ve 240 euroluk vize ücretini pakete dahil ettirmişti şu anda 2 kişi için vize ücreti 240 euro yaklaşık 710 tl yapar ki bunu ödersek fırsatın bir anlamı kalmıyor, bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

birkaç kampanyası

o zaman şöyle olur.

dediğim gibi, açığı yok

yav uzaydan gelmedikki biz, başbakanın uçağı da tahsis edilmedi bize, uzakdoğuya giden milyon adam var adios konusunda
    http://forum.donanimhaber.com/m_43479733/tm.htm

sanki hiç olmamış birşeyden bahsediyorum uzakdoğu oranı şu anda 1.8 zannedersem , tam olarak ikiye bölmüyor , eskiden oranları çok iyiydi , 3e bölüyordu , 1518 tl tutarsa ,hadi o da 1000 tllik puan etsin, e o da 10bin liralık alışveriş eder, altın geçiyordu zamanında, altın al-sat yapardık , şu anda multinet yüklemesine %5 veriyor , , marketlerin çoğunda multinet var,diğer kampanyaları da takip etmen lazım, daha ne anlatayım sana

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ona göre hesap et

Ona göre hesap et

:))) illa şimdiden aldıracaksın yani:)
    Millette ne para varmış 11000 tlye saldırmış.

Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.
    Hiç ummadığım bir memur arkadaş İstanbul' da deniz manzaralı bir rezidansın üst katlarından bir daireyi 10 bin TL peşin 10 bin TL vade farksız taksitle satın aldı.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.