Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
27
Favori
62.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu acan arkadasa ekstra tesekkurler.

Eyvallah hocam buyuksun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

quote:

quote:

Konuyu yeni gördüm. Bodrum-Muğla tarafında önericeğiniz orta-üst kalite denize sıfır herşeydahil otel varmı acaba?

Bodrum oteli olarak neredeyse en dandik oteller var listede zaten. İstediğiniz oteli alamadıktan sonra listedekileri araştırmanız daha mantıklı olur.

ben vazgeçtim hocam. 2-3geceden fazla bize uymuyor. 5gece altı almanın bir yolu yokmu??

Valla bende buradaki otellerin hiçbirine hayatım boyunca gitmeyeceğim için ilgilenmedim ne nasıl oluyor diye. Arada bir girip işe yarar yeni otel eklenmiş mi diye bakıp çıkıyorum.

Size uygun işe yarar otel eklenmesi için lütfen bonubon un bize ulaşın sayfasından önerinizi dile getiren güzel bir mail atın.

• avrupa ülkeleri ortalama 60 euro harç alır.
    eğer bir acenteye vermiş ise (idata vb) onlar da 25-40 Tl arası komisyon alır.
    vize dosyası için en fazla 100 TL gider. (sigorta vb)
    pasaport 10 yıllık 600 TL sanırım.
    eğer bulunduğunuz yerde elçilik yoksa yol vs masraflarını da eklemek gerekir. ama vize danışmanlığı yapan şirketlere de verebilirsiniz. ortalama kişi başı 100-150 TL ücret alırlar. ama uğraşmazsınız onlar halleder her şeyi
  • fiyatlar süper.
    ama bugune kadar yaptıgım tatiller 21 gunden aşağı olmadı. 5-6 gün tatil damakta kalır
  • Alanya zen the inn yada kusadasi surmeli efes.ikisi arasinda kaldim arkadaslar, fikri olan var mi? Yada ayni fiyata daha iyi alternatif??

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

fiyatlar süper.
    ama bugune kadar yaptıgım tatiller 21 gunden aşağı olmadı. 5-6 gün tatil damakta kalır

İyi de hava atmanın ne alemi var anlamadım? Alırsın 21 gün olur biter.. Bizim gücümüz ancak 5 güne yetiyor..
  • fiyatlarda da ciddi fark var. peki oldu ki aldım. ama uzun bir zaman var. ne olacağımız belli değil. olur da gidemeyecek olursam bu hakkımı devretme ya da satma imkanım var mıdır?

• Haber veren arkadaşa sonsuz teşekkürler; Roma - Floransa turu aldım 2 kişilik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

quote:

fiyatlar süper.

İyi de hava atmanın ne alemi var anlamadım? Alırsın 21 gün olur biter.. Bizim gücümüz ancak 5 güne yetiyor..

hava atmakmı?

yazdıklarım beni bağlar.. Ben her sene 21 gun tatilimi güneyde geciririm, boş zamanlarımıda tekirdağda yazlıgımda. Oldumu şimdi ?
  • Beyler acil 1 soru sormak istiyorum. şimdi biz tatile 7 kişi gideceğiz. 4 kişilik tatil alacağım. 5400 lira tutuyor. sonra yüklenen puanla aynı tarihe 3 kişilik daha alacağım. kumbara hesabımda 1350 lira puan kalacak. bunu bonubon.comdan istediğim şekilde harcayabilir miyim? mesela Mudodan hediye alışveriş kartı almak istiyorum?
  • quote:

quote:

quote:

fiyatlar süper.

hava atmakmı?

yazdıklarım beni bağlar.. Ben her sene 21 gun tatilimi güneyde geciririm, boş zamanlarımıda tekirdağda yazlıgımda. Oldumu şimdi ?

Oldu da konuyu gereksiz yere meşgul etme kardeşim böyle postlarını gereksiz mesajlar bölümünde yazabilirsin burası yeri değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

fiyatlar süper.

hava atmakmı?

Allah keyfinizi artırsın eyvallah, yazdıklarınız da sizi bağlar ona da eyvallah ama bize ne sizin güneyde geçirdiğiniz zamandan? Kaldığınız bir otel varsa yazarsınız buraya yoksa susmak da erdemdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

quote:

quote:

quote:

Konuyu yeni gördüm. Bodrum-Muğla tarafında önericeğiniz orta-üst kalite denize sıfır herşeydahil otel varmı acaba?

Bodrum oteli olarak neredeyse en dandik oteller var listede zaten. İstediğiniz oteli alamadıktan sonra listedekileri araştırmanız daha mantıklı olur.

ben vazgeçtim hocam. 2-3geceden fazla bize uymuyor. 5gece altı almanın bir yolu yokmu??

Valla bende buradaki otellerin hiçbirine hayatım boyunca gitmeyeceğim için ilgilenmedim ne nasıl oluyor diye. Arada bir girip işe yarar yeni otel eklenmiş mi diye bakıp çıkıyorum.

Size uygun işe yarar otel eklenmesi için lütfen bonubon un bize ulaşın sayfasından önerinizi dile getiren güzel bir mail atın.

Gönderdim ama pek umudum yok maalesef. Bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

Beyler acil 1 soru sormak istiyorum. şimdi biz tatile 7 kişi gideceğiz. 4 kişilik tatil alacağım. 5400 lira tutuyor. sonra yüklenen puanla aynı tarihe 3 kişilik daha alacağım. kumbara hesabımda 1350 lira puan kalacak. bunu bonubon.comdan istediğim şekilde harcayabilir miyim? mesela Mudodan hediye alışveriş kartı almak istiyorum?

Hediye kartlar dışında istediğiniz sekilde kullanırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bu konu neden bu kadar tutuldu ? kimsenin mi adios'u yok ? ya da kimsenin mi adios'tan haberi yok ? bu fiyatlar normal , hatta pahalı bile

500 tllik puanla asya ya da avrupa turu yapılabilir, kampanyalar takip edilirse puan toplamak da çok kolay, adios'um yok diyen arkadaş , adios kıtlığı da yok , başvur çıkıyor
    birkaç kampanyası

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/martta-uzak-doguyu-kesfediyos/a-499.aspx
    http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/bahari-avrupada-karsiliyos/a-507.aspx

edit = yurtiçi uçak ve otellerde de geçerli, heryeri kapattım bakalım nerden açık bulacaksınız

Adios önceden haber vermeden puan katsayılarını düşürdüğü gün gözümde bitti. 3.300 TL WP elimde patladı. O günden bu yana 1 TL bile harcamadım.

Buradaki fiyatlar setur ile aynı ya da daha ucuz, üstelik de 1 alana 1 bedava (Adios dili ile 2 katsayı). Dhaha ne olsun

ama adios'ta cebimizden para çıkmıyordu ki , zaten yapacağımız alışverişleri yapıp puan kazanıyorduk , ha biraz zordu toplaması ama kampanyaları takip edince yeterli puana ulaşıyorduk ,@thundere hocam sayesinde

Hocam yorma kendini Allah aşkına. Yazık yahu. Biraz geriye gidersen bu konuda ne demek istediğimi anlayacaksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

Beyler acil 1 soru sormak istiyorum. şimdi biz tatile 7 kişi gideceğiz. 4 kişilik tatil alacağım. 5400 lira tutuyor. sonra yüklenen puanla aynı tarihe 3 kişilik daha alacağım. kumbara hesabımda 1350 lira puan kalacak. bunu bonubon.comdan istediğim şekilde harcayabilir miyim? mesela Mudodan hediye alışveriş kartı almak istiyorum?

Hediye kartlar dışında istediğiniz sekilde kullanırsınız

şimdi dikkatli okudum öyle yazıyormuş teşekkür ederim ama hedie kart dışında da alacak birşey bulamadım.
  • insan şu kadar otelin turun arasına birde umre koyardı ya...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

fiyatlar süper.

hava atmakmı?

Allah keyfinizi artırsın eyvallah, yazdıklarınız da sizi bağlar ona da eyvallah ama bize ne sizin güneyde geçirdiğiniz zamandan? Kaldığınız bir otel varsa yazarsınız buraya yoksa susmak da erdemdir..

banane de, bizene deme..
    iyi forumlar.
  • İki erkek ya da dört erkek şeklinde rezervasyonda sıkıntı çıkar mı.otellerin bu konuda tutumları nedir . bundan hiç bahsedilmedi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdnzz

İki erkek ya da dört erkek şeklinde rezervasyonda sıkıntı çıkar mı.otellerin bu konuda tutumları nedir . bundan hiç bahsedilmedi sanırım.

Oteline göre değişir.oteli arayıp sorarsanız iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.