Şimdi Ara

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
10
Favori
17.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klavye : Logitech g105
    Kulaklık : Sennheiser HD 201
    Mouse Pad : Razer Vespula

Hocam kusura bakma uzun zamandır girmiyodum.Kalite çok iyi değil artık idare et.
     Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bika Software -- 6 Ocak 2015; 19:56:53 >
  • @Papcsaps @máwci Arkadaşlar Fotooo?
  • ynal kullanıcısına yanıt
    Konu gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık
  • Kraken 7.1
    X7 klavye
    Steelseries qck mousepad
    Logitech G600 mouse var bende.

Kraken 7.1 i satıyorum bu arada isteyen PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 28 Aralık 2014; 17:44:46 >
  • @tayfn1907 Hocam çok sağol eyvallah.
    @ksk_kaan Hocam resim de eklesen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 28 Aralık 2014; 17:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

@tayfn1907 Hocam çok sağol eyvallah.
    @ksk_kaan Hocam resim de eklesen...

Tabii,yemek yiyeyim eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse: Razer Deathadder 2013
    Mouse Pad : Steelseries QcK+
    Klavye : Logitech G105
    Kulaklık : Logitech G930
    Ses sistemi : Logitech Z-623 2+1
    Monitör : AOC e2461fwh

edit : foto eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 4 Ocak 2015; 21:17:06 >
  • Klavye: Razer Blackwidow Chroma Aydınlatmalı Mekanik Gaming Q Eng Klavye

Mouse: Razer DeathAdder Chroma 10.000dpi Optik Usb Mouse

Mousepad: Razer Goliathus Speed Edition Extended-Uzun Gaming Mousepad

Kulaklık: Razer Kraken 7.1 Chroma Surround Mikrofonlu Usb Oyuncu Kulaklığı

Ses Sistemi: LOGITECH Z2300 200W RMS 2+1 HOPARLÖR THX SERTİFİKALI GÜMÜŞ/SİYAH

Monitör: PHILIPS 27" 278C4QHSN/00 GENİŞ EKRAN IPS-LED MONİTÖR

• Maşallah Chroma seti gerçekten çok güzel duruyor..Türkçe Layout hakkında bir gelişme yok heralde halen..

Deathadder sol elde sıkıntı çıkarmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: errddm

Maşallah Chroma seti gerçekten çok güzel duruyor..Türkçe Layout hakkında bir gelişme yok heralde halen..

tesekkur ederim gercekten bende buyusunden kurtulamadim daha

konu sahibi arkadasimiz baya bi yardimci oldu klavyenin synapse uygulamasinda oldukca sorunlar yasadim ve format sonrasinda sorunum cozuldu ingilizce olarak uygulamayi kurdum turkcesi yok zaten klavyenin turkce karakterli versiyonunu bekleyemedim :)

sol elimi kullandigim icin bir de eski mouseum oldukca giris seviyesi bir model oldugu icin bunda buyulendim sorun cikarmiyor gayet rahat :)

• quote:

Maşallah Chroma seti gerçekten çok güzel duruyor..Türkçe Layout hakkında bir gelişme yok heralde halen..

Hocam TR Chroma şubatın sonuna kalmaz giriyor stoklara. Yalnız fiyat konusu meçhul ama ucu sivri gibi olacak belli. :)

@teknonur123 hocam set hakkaten göz kamaştırıyor, keyifli oyunlar dilerim...

• quote:

quote:

Hocam TR Chroma şubatın sonuna kalmaz giriyor stoklara. Yalnız fiyat konusu meçhul ama ucu sivri gibi olacak belli. :)

BW 14 350 TL ye düşmüş şuan, ENG Q layout Chroma ilk geldiğinde 550 TL den satılıyordu, Türkçe Q en az o fiyattan gelecek..Bence aradaki 200 TL biraz sadece ışıklandırma için fazla gibi ama yinede şubat sonu gelicekse beklesem mi diyorum..

• Mouse logitech G300
    Klavye alacagim everest kb-r8
    Monitor acers23hltmj
    Gamepad logitech f310
    Ek olarak logitech driving firce gt direksiyon seti suanlik kaldirdim fazla yer tutuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 2 Şubat 2015; 18:23:29 >
  • quote:

quote:

quote:

BW 14 350 TL ye düşmüş şuan, ENG Q layout Chroma ilk geldiğinde 550 TL den satılıyordu, Türkçe Q en az o fiyattan gelecek..Bence aradaki 200 TL biraz sadece ışıklandırma için fazla gibi ama yinede şubat sonu gelicekse beklesem mi diyorum..

Hocam çoğu arkadaş Chroma da alsam yeşil renk kullanırım diyordu senin fikrin ne bilemiyorum. Dilersen Bw 14 bu fiyata düşmüşken ereyon dan al. Çünkü bunlar son stoklar, adamlar stokları eritip Chroma yı sürecekler piyasaya.
    200 tl az para değil, ancak Chroma da çok çekici görünüyor ne yalan söyleyeyim.

• Maalesef laptopla oynuyorum

• ynal kullanıcısına yanıt
    ben en son senin ekipmanlari kullandim

• Mouse: Mad Catz R.A.T 9

Klavye: Logitech K400r mi öyle bişey ( yakında strike 7 alıcam inş )

Mousepad: Steelseries Dragon Edition

Kulaklık: Logitech G930 , Steelseries Siberia V2 , Creative sound blaster 3D

Monitör: Asus VG248Qe , Asus PA246q

Ses Sistemi: Logitech Z906

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemoktem -- 7 Şubat 2015; 20:12:17 >

• Bass'ı niye masanın üstüne koyuyorsunuz?

• cemoktem C kullanıcısına yanıt
    O 3 kulaklık arasından hangisi daha iyi müzik deneyimi veriyor ? Bende G230 var çok yetersiz gelmeye başladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qdry

O 3 kulaklık arasından hangisi daha iyi müzik deneyimi veriyor ? Bende G230 var çok yetersiz gelmeye başladı :)

G930 daha iyi. creative de güzel ancak bas ayarı yok. ve g930 çok daha rahat ve kaliteli
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.