Şimdi Ara

Kia Cerato 1.6 EX nasıl bir arabadır alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
79.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-otomatik-vites-hatchback-lpg-li-ocak-vergisi-odendi-hatasiz-198126569/detay
    Bu aracı almak istiyorum ama kia hiç kullanmadım
    yardımcı olurmusunuz
    kendi aracımla takasa gireceğim
    ilandaki arabanın piyasası ne kadardır
    yardımcı olursanız memnun olurum
  • http://www.araba.com/312293.html bunu almayı düşünüyorum ne dersiniz alınırmı yoksa baska arbalara bakıyım

• Alınır tabi neden alınmasın.
    Gayet donanımlı bir araç .
    Güzelde görünüyor ve bakımlı yazdıklarına göre.
    Gider gösterirsin aracı servise yada tanıdık bir ustana içine sinerse alırsın.

Ama fiyat konusunda birşey diyemem. Yani bu fiyatı edermi etmezmi bilemiyeceğim.

Selamlar.
  • O fiyata aynı aracın dizeli de var. bence dizelini almaya çalışın.
  • tşkler arkadaslar
  • Arkadaşım tüm kullanıcılarımız Kia on numara diyecektir,zaten bir Cerato konusunda aracın hiç bir kötü yönü olduğunu göremedim,bencede al ama dizelini al derim..!
  • arabada baya bir donanım var ama daha az donanımlı bir dizel daha iyi olacaktır. Bu benzinli motor biraz fazla yakıyor diye biliyorum. Güzel arabalar ama....Çok sessiz.
  • advance dizel modelini oneririm.bende var cok memnunum.arabayi gercekten guzel yaomislar.cok ferah performansli.yol tutusu cok iyi.ses yalitimi oyleki kendi kornani zor duyuyorsun.torku yuksek oldugu icin rampalarda yerine gore 4-5.vitesle cikabiliyorsun.daha cok sey var.sonucta parasini hakeden bir araba.saygilar.
  • Bencede güsel görünüyor... Ve bencede dizel...piyasası hakkında bi fikrim yok ama fiyat bana da biras fazla geldi sanki...
  • selam kasarcık . aracınız yakıt değerleri nasıl hesapladınızmı
  • alınabilecek en güzel araçlardan biri fiyatına göre
  • İyi günler. Kia Cerato 1.6 EX almayı düşünüyorum.Fiyatı 22.000 tl,2006 model Lpg li ve 137.000 kmde.

1-Araç 137.000 kmde daha ne kadar gider. Yani emsallerinden 230.000 km giden varmıdır?
    2-Yedek parça ararken sorun yaşarmıyım yedek parça piyasası nasıldır?
    3-Bu arabaya bu fiyat normalmidir?

Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanos_omer

İyi günler. Kia Cerato 1.6 EX almayı düşünüyorum.Fiyatı 22.000 tl,2006 model Lpg li ve 137.000 kmde.

1-Araç 137.000 kmde daha ne kadar gider. Yani emsallerinden 230.000 km giden varmıdır?
    2-Yedek parça ararken sorun yaşarmıyım yedek parça piyasası nasıldır?
    3-Bu arabaya bu fiyat normalmidir?

Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

1.6 lara gore fiyat uygun . fakat kazası olabilir. dikkat et. fiyatı benzerlerine gore düşük çunku. reno symboller bile 400 km gidiyosa. buda gider km olarak. onu dert etme bence. fazla ama çok fazla değil km si...
  • arkadaslar yorumlarınızla cok bilgilendim ama banada yardımcı olurmusunuz bende bu aracı alıcam nasıl sizce biraz daha bilgi aktarırmısınızhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-satilik-113051129/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.İ.T

arkadaslar yorumlarınızla cok bilgilendim ama banada yardımcı olurmusunuz bende bu aracı alıcam nasıl sizce biraz daha bilgi aktarırmısınızhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-satilik-113051129/detay

Bu kasanın dizelini vardı bende hatta yıl bile aynı, daha sonra onu satıp 2008 model dizelini aldım :) sana tavsiyem 2007-2009 arası modellere bakman zira bu yıllar arasında araba kasa değiştirdi ve nikelaj kaplamalar, hız gösterge paneli vs. daha hoş oldu. Ayrıca ilanda belirttiğin arabanın fiyatı biraz ederinin üstünde illaki bu arabayı alıcam diyorsan fiyatı bir indirmeye çalışmalısın.

• Selamlar arkadaşlar,

lpgli otomatik 2008 model
    Kia
    Cerato
    1.6 EX Advance

tavsiye edermisiniz?

Fitayı hangi aralıkta olmalı 26 milyar normalmi?
  • b]Arkdadaşlar 2005-2006 model dizel ceratolar nasıldır acaba bilgisi olanlar yazabilirmi.donanımına göre bana fiyatı gayet uygun geldi.sizinde yorumlarınızı alsam iyi olacak.özelliklede kullanan arkadaşlar yazarsa iyi olur.

*Ses yalıtımı nasıldır.motor sesi içeriye çok geliyomu.120-130 dan sonra motor bağırmaya başlayıp sesi içeriyi rahatsız ediyormu?
    *Fren sistemi nasıldır sağlammıdır.ABS de kaçırma yapıyor diye bazı yazılar okudum doğrumudur?
    *Çok fazla arıza yaparmı.Yedek parça fiyatları nasıldır ve bulunması sıkıntılımıdır?
    *Son olarak siznde ekleyeceğiniz ve tavsiyeleriniz varsa lütfen esirgemeyin...

CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
  • mer33 M kullanıcısına yanıt
    konuyu hortlatayım. temiz ve bakımlı cerato bulursanız kaçırmayın derim.
  • Temiz ve servis bakimli 2008 model 1.6 dizel advance en full modeli arayan varsa mesaj atsin goruselim.
  • Hocam ceratonuzun yakıt tüketim değerleri nasıl?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.