Şimdi Ara

2. El Otomatik Auris önerisi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yılbaşı ile birlikte devletimiz sağolsun sağlam ÖTV zammı ve KDV'nin ÖTV'si ve Euro farkı geçirilince 2. El Auris'lere yöneldim ve kısmet olursa ilk aracım olucak. Tek kriterim Otomatik veya Tiptronik vites olması. Sizce nelere dikkat etmeliyim? Kaç bin KM'deki Auris'e en fazla kaç lira vermeliyim. Mesela örnek için bu nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2011-tam-otomatik-hatasiz-boyasiz-auris-comfort-extra-149363901/detay

İlginizi esirgemeyin, saygılarımla.

• ???
  • Bu aralar ben de Auris bakıyorum.Verdiğiniz linkteki arabanın fiyatı bana fazla geldi.Ederi 35 falandır.O paraya hatasız elegant alınır.
  • Banada fazla geldi hocam. En fazla kaç lira eder o tarz bir araç acaba? 100.000 km'ye kadar tabii ki.
  • @programmer_onur

Hangi donanım düşünüyorsun hocam?
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    2011 elegant için 38-40 lı rakamlar normal bu aracın bence ederi en baba 35,eleganta bu kadar fark verilirmi derseniz anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırma bence aradaki farkı karşılar esp ve geri görüş kamerasıda cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

@programmer_onur

Hangi donanım düşünüyorsun hocam?

Elegant yeter aslında, direksiyondan kontrollü yol bilgisayarı/müzik sistemi, çelik jant, otomatik vites. Klima (manuel de olabilir) yeter bana.
  • @programmer_onur

Makyajlı kasalar temizliğine göre 35-40 arası değişiyor,makyajsızlar da 33 falan civarı ama makyajsızlarda ufak tefek donanım eksiklikleri var. Yalnız 2.eli bana biraz yavaş gibi geldi favorilerime eklediğim ilanlar sürekli yenileniyor. Gerçi Türkiye'de Golf harici HB araba pek gitmiyor ondan da olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.