Şimdi Ara

Cep telefonunda taksit kalktı! SADECE NAKİT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
2
Favori
19.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık 12 ay taksitle telefon alamayacaksınız.

Cep telefonunda taksit kalktı! SADECE NAKİT!
    BİLGİSAYAR, CEP TELEFONU, PIRLANTAYA TAKSİT YOK

Telekomünikasyon ve kuyumculukla ilgili alımlarda da gıda ve akaryakıtta olduğu gibi ‘hiç taksit’ olmayacak. Bir başka ifadeyle sevgiliye pırlantayı, çocuğa cep telefonu ve bilgisayarı taksitle alma dönemi kapanıyor. 1 Şubat'tan sonra bu ürünleri taksitle almak mümkün olmayacak.

Bir BDDK yetkilisi, son yapılan değerlendirmelerle telekomünikasyon ve kuyum ürünlerinin de 'taksitsiz' satışa dahil edildiğini belirtirken, bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinası gibi tüm elektronik eşyaları kapsadığını söyledi.

Yine BDDK’nin taslağında beyaz eşya ve mobilya alımlarında taksit süresi 12 ay ile sınırlandırılması öngörülürken; yeni yönetmelikte bu süre de 9 aya indirildi. Böylece evlenmeyi düşünen, çeyiz planları yapanların beyaz eşya ve mobilyada taksit süresi de ‘ertelemeli dönem dahil’ 9 ayı geçemeyecek.
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25475657.asp

Geçmiş olsun arkadaşlar artık tek çareniz
    EVKUR ve Bankaların Tüketici kredileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 31 Aralık 2013; 12:07:52 >

• tam da bi telefon almayi dusunuyodum :) yalan oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    1 Şubat itibariyle başlıyor.O zamana kadar alabilirsin
  • Gider kredi çeker telefonu alır. Ödediği faizdende devlet pay alır. Oh ne güzel bir gelir kaynağıda burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sorunumuz bu kalmıştı zaten...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel ve cesur uygulamalar. Özgürlüklere müdahale diye bik bik edenler olacaktır ama olsun, onlar da insan.
  • senetle iş yapan yerler yaşadı demek evkur o yüzden kapanmadı halen adamlar geliceği görmüşler
  • Desene onumuzdeki 5 yil bu telefonla devam edecez ama laptop alacaktim yaza dogru , galiba alamayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 31 Aralık 2013; 12:26:38 >
  • Türkiye muasır medeniyet seviyesine erişmiştir duble yollarla birlikte.....
  • İyi olmuş, gösteriş meraklıları alamaz artık herkesin elinde s4ler iphone 5ler görmeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

İyi olmuş, gösteriş meraklıları alamaz artık herkesin elinde s4ler iphone 5ler görmeyiz

bunun için iyi ama adam gibi uzun süre kullanıp değiştirmek isteyenler için kötü oldu
  • Ihtiyaçsa zaten alirsin,millet her sene telefon degistiriyor 12 taksit 24 taksit vs. paran varsa al yoksa alma çok daha iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssgg -- 31 Aralık 2013; 13:02:54 >
  • bu haber için geldim konu açtığın için sağol.

uygulama tabi taksite sınır getirirken çok iyi ama taksit yapılacak şeye neden yasak getiriliyor. Sigara'ya benzine taksit yapmazsın ama bilgisayara yada telefona neden taksit yasaklandı?

arabaya da taksit olmasın eve de o zaman. Neye göre kıstas seçiyor bizim bademler?
  • Elindeki paran kadar harcayacaksın. Ben başarılı buldum. En azından yeni çıktığında 3000 lirayı 4 yıla böldürüp telefon alanlar bir nebze ortadan kalkar. Herkesin elinde son model telefon var. Ama kaç tanesinin parası tamamen ödendi, kaç tanesi ödenmeye devam ediyor bilinmiyor. Gerçi bilgisayar ve elektroniğe en azından kısıtlı taksit imkanı olsaydı daha iyi olurdu. Bankalar yakında isyan etmeye başlar.
  • dostum benim bildiğim taksit işi kalkmadı. en fazla 6 ay olarak ayarlandı diye biliyorum ben.
  • İyi oldu, insanlar hesap yapmadan alıyorlar. Sonra aylarca başka bir şeye para kalmadı oluyor. Ayrıca pırlanta alıp taksiti bitmeden ayrılan varsa da çok koyuyordur o taksitleri ödemek.
  • aslinda amaç kötü degil ama yöntem gene yasaklama
    evkur'un sahibi ?uanda zil takyp oynuyodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 31 Aralık 2013; 13:28:06 >
  • Nasıl iş lan bu laptop alan adam 2000, 3000 direk mi verecek?

• O kadar saçma ve boş bir milletiz ki ancak boyle yasaklar gerekiyor durdurmak için. Cehalet çok kotu hülooooğğğ

• Yav sizene onu anlamıyorum size ne oluyor ? adamın ne alacagına nasıl alacagına da karışır oldunuz artık. tabi sıcak para akışı durmaya başladı degil mi millettin biriktirdigi paralarıda olayın içine katmak istiyorlar tek amaç bu. normal şartlarda 10 ay çalışıp para biriktirmesi gerekecek kişinin telefon alması için tabi o zamana kadar o telefondan eser kalırsa. ama bu şekilde adam telefonunu alıp her ay ödüyor taksitlerini. burdaki ampül yandaşlarıda sırf kıskançlıktan başka bir şey degil kimsede s4 ip5 olmasın diye uygulamayı savunuyor. Sizene kardeşim sizene ? Hükümet gitsin biraz daha zam yapsın böye boş uygulamalar ile ugraşmasın DURMAK YOOK YOLMAYA DEVAAAM

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.