Şimdi Ara

Cep telefonunda taksit kalktı! SADECE NAKİT! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
2
Favori
19.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi oldu bu madem İphone 5s alcan Galaxy S4 alcan ozaman zenginsin bas peşin parayı al ...
  • İyi olmuş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocak sonu 6 ay ertelemeli 12 ay taksitle ürün satarlar :D
  • İyi oldu valla, bizimkiler tutturdu sana yeni telefon alalım, yeni bilgisayar alalım, tv yi değiştirelim, istemiyorum diyorum anlamıyolar şimdi alsınlarda göriyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyotec -- 1 Ocak 2014; 0:57:04 >
  • Ulkeden tam vaktinde ayrilmisim iyice suyunu cikarmislar bazi seylerin

• quote:

Orijinalden alıntı: 3 ayda 7 cm

quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

quote:

Bence iyi olmuş adam bağrıyor param yok diye sağda solda ama elinde Iphone 5.Ne anladım bu işten.

Bunun size zararı nedir ? O adam ödeyemediğinde sen mi ödüyosun onun parasını da takılıyosun bu kadar ?

Etrafta paramız yok diye bağırıyorlar sonra.Bu beni rahatsız ediyor.Yoksa ödemiş ödeyememiş almış almamış ilgilendirmez.Geliyor biri yok durumalr kötü yok bu şu.Adamı dinliyorsun telefonu bir çalıyor cebinden çıkıyor ıphone,galaxy s4 benim uyuz oldugum konu bu.

benim 250 tl'lik telefonu bile nakit ödeyecek param yok ben ne yapayım ?lanet olsun bu ülkeye de böyle halka da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çivilisopa -- 1 Ocak 2014; 1:31:30 >

• 12 ay taksit parasından her ayın taksidini bir köşeye ayır al ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çivilisopa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

quote:

Bence iyi olmuş adam bağrıyor param yok diye sağda solda ama elinde Iphone 5.Ne anladım bu işten.

Bunun size zararı nedir ? O adam ödeyemediğinde sen mi ödüyosun onun parasını da takılıyosun bu kadar ?

Etrafta paramız yok diye bağırıyorlar sonra.Bu beni rahatsız ediyor.Yoksa ödemiş ödeyememiş almış almamış ilgilendirmez.Geliyor biri yok durumalr kötü yok bu şu.Adamı dinliyorsun telefonu bir çalıyor cebinden çıkıyor ıphone,galaxy s4 benim uyuz oldugum konu bu.

benim 250 tl'lik telefonu bile nakit ödeyecek param yok ben ne yapayım ?lanet olsun bu ülkeye de böyle halka da.

Cevabini kendin vermişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Çok iyi haber kredi kartını komple kaldırmaları lazım aslında yada maaşın 1000 lira ise limit o olucak tabi sıkı denetim şart

ya mesela 1000 tl maasi olan birisi cocugunu dershaneye yazdiracak taksitle. dershane 2500 tl.
    o zaman ne olacak?

• iyi olmuş diyen, okuduğunu yorumlamakta sorun yaşayan insanlar var ilginç.

arkadaşım özgürlüklerin kısıtlanıyor farkında mısın.. satınalma özgürlüğünü kısıtlıyorlar.

yok adamın cebinde para yokmuş ip5 alıyormuş. sanane bundan taksidini sen mi ödüyosun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Gider kredi çeker telefonu alır. Ödediği faizdende devlet pay alır. Oh ne güzel bir gelir kaynağıda burdan

Bi zahmet asgari ücretle çalışanlar da almasın 2000 tl'lik telefonları. Gösteriş, ego mastürbasyonu nedeniyle millet kartların kölesi oluyor. Yorumlarda öyle bir anlatılmış ki, sanki ihtiyaç ürünlerine devlet kısıtlamalar getirmiş. Tüketici gücünün yettiği kadar telefonu alır, alamadıysa 2-3 ay para biriktirip alır. Halkın ne kadar bilinçsiz alışveriş yaptığı ortada. İnsanlar kartların kölesi olmuş, taksitlerle pahalı ürünleri dayatan markalardan almak için kredi ödüyor yıllarca. Artık öyle bir duruma geldi ki mobil cihazlar, tanıtımlarında bile "ayda xxx tl'den başlayan fiyatlarla" deniyor, asıl tutarı ödemek için bir yıl boyunca taksit ödemek gerekiyor. Devletin önüne geçmesi gerekiyordu bunun, bence yerinde bir karar olmuş.

• PC donanımları için kalkar umarım. Bu yıl güzel bir sistem dizme hedefim var ve hepsini nakit olarak karşılamamız zor . Karşılarız ama taksitle sıkıntıya girmeden rahat rahat öderdik

• Memleket eyiye gideyor

• Allahtan burs çıktı, bi 4 yıl rahatım teknoloji konusunda. Sonra zaten değişir her şey
  • Acaba hangi bakanın yeğeni/oğlu evkur'a ortak oldu
  • İthalatı azaltma çabasında devlet sanırım güzel bir noktadan vurmuş da insanları bankalara yöneltecek yine çok kişi batacak bu işten, Allah sonumuzu hayretsin.
  • Teknoloji de bir ihtiyaçtır. Iphone 5s galaxy s4 lerden bahsetmiyorum. Bir memur çocuğuna normal bir telefon , normal bir bilgisayar alamaz taksitsiz böyle saçmalık mı olur ?

• Fark etmez alan gene alır

• İthalatı kısıp cari açığı düşürme çabaları vol 2343242
  • İyi olmuş Göteriş meraklılarına çoğu şeyi alacak kadar nakitim var, istediğimi alıyor olsam da 5800 xm kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.