Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.313.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konyalım

aldıgım ürünleri bugün deneme fırsatımız oldu hepsi birbirinden güzel özellikle paris hilton süper kalıcı ve hafif

Mustafa Abi güzel günlerde kullanın inşallah. Kargonun çektirdiği eziyeti dillendirmemişsin bile sağolasın :) teşekkür ettim çok. Kısa zaman içerisinde tekrar görüşmek üzere :)

------

Açık parfüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 4 Temmuz 2018; 13:39:57 >
  • ben uzun zamandir alışveriş yapıyorum. cok iyi birisi ve ilgili insandir. fakat kampanyayi kacirdim ona uzuldum simdi. jil ve hermes tavsiyemdir. ozellikle hermes tam bir kis kokusu. bol kazanclar usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

aldıgım ürünleri bugün deneme fırsatımız oldu hepsi birbirinden güzel özellikle paris hilton süper kalıcı ve hafif

Mustafa Abi güzel günlerde kullanın inşallah. Kargonun çektirdiği eziyeti dillendirmemişsin bile sağolasın :) teşekkür ettim çok. Kısa zaman içerisinde tekrar görüşmek üzere :)

eser hocam senin suçun olmadıgını biliyorum sorun degil ürün gerçekden fiyatına göre bedava hepsi ayrı hoş kokuda ve kalıcı
  • quote:

quote:

Günaydın Ustam Roma Varmı ?
  • jocabonita Çok teşekkür ederim abi. Sizin gibi müşteriler her insana raslamaz :)

konyalım Eyv. abi beğenmene çok sevindim. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah

blade9 Hocam maalesef yok. Üzgünüm
  • Selam kampanya devam ediyormu bide bana kalıcı iç gıdıklayıcı hani koklandığında insanın içini hareketlendiren mevsime uygun parfüm önerebilir misiniz bende yeni müşteriniz olmak isterim kokular beni ve eşimi ikna ederse onada sizden almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolas01

Selam kampanya devam ediyormu bide bana kalıcı iç gıdıklayıcı hani koklandığında insanın içini hareketlendiren mevsime uygun parfüm önerebilir misiniz bende yeni müşteriniz olmak isterim kokular beni ve eşimi ikna ederse onada sizden almak isterim.

Pm atıyorum hocam. Birlikte seçelim ..
  • quote:

quote:

Selam kampanya devam ediyormu bide bana kalıcı iç gıdıklayıcı hani koklandığında insanın içini hareketlendiren mevsime uygun parfüm önerebilir misiniz bende yeni müşteriniz olmak isterim kokular beni ve eşimi ikna ederse onada sizden almak isterim.

:D hocam bende 1 tane rochas istiorum banada birşeyler önerirseniz spariş vericem
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade9

quote:

quote:

:D hocam bende 1 tane rochas istiorum banada birşeyler önerirseniz spariş vericem

Merhaba hocam. Rochas kullanan birine boss özel ve givenchy pi öneririm.. Belki bir de 212 vip :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparanda

parfümler geldi . kargo gecikti 4 gün sürdü :D

mavi şiseyi beğenmedim :D abi kombineyi bozmuşsun ya 3 ü aynı 1'i farklı :D

galiba parfümler beklemesi gerekiyor yada bana öyle geliyor biraz acı şuan kokusu

şişe tavsiyesi vereyim . bu 2 parfümün şişesi çok daha iyi neden değişime gittin bilmiyorum ? kapak tarafındaki kokuyu cok iyi muhafaza ediyordu

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Mavi ve gri olan şişelere yeni geçmiştik. Az sıktığı için bıraktık. Üçgen olanlar çok kaliteli. Sıkımı çok rahat. üsttekiler yeni. Görünce nostalji oldu bana :D sağol.

ilk bir kaç dakkayı önemseme ve tek tek dene. eskiye oranla esans fazla o yüzden boşmuştur.

Eski şişeler kusarcasına sıkıyordu. rahatsızlık veriyor o yüzden bıraktım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 6 Ocak 2014; 12:31:33 >
  • valla armani code ile DSL2 yi biliyorum kokusu yine müthiş
    rochas man'i hugo boss'a benzettim kokusunu . hafif andırıyor :D
    Jean ise armani dl2 karışımı gibi birşey :D yani istediğim tarz'da parfümler . Rochas'ı kışın bitirmek şart ama :D yazın boğar kesin .

bu arada teşekkürler 10 numara parfümler. Hayirlı İşler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparanda

valla armani code ile DSL2 yi biliyorum kokusu yine müthiş
    rochas man'i hugo boss'a benzettim kokusunu . hafif andırıyor :D
    Jean ise armani dl2 karışımı gibi birşey :D yani istediğim tarz'da parfümler . Rochas'ı kışın bitirmek şart ama :D yazın boğar kesin .

bu arada teşekkürler 10 numara parfümler. Hayirlı İşler ...

Güzel günlerde kullanırsın inşallah abi.. Rochası bizim bossa benzettn heralde.. günlük kullanıma başladıgında farklı oldugunu anlarsın abi. tatlı kısmı benzer sadece çok farklı kokular aslında.. Jean ve armani baharat kokuları. az da olsa andırır kokuları. dediğim gibi günlük kullanımda kokuların farklarını daha iyi algılarsın.

Tekrar güzel günlerde kullanman dileğiyle.. Beğenmene çok sevindim..
  • Hocam Custom National ayarlayamazmısınız çok iyi bir koku
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Hocam Custom National ayarlayamazmısınız çok iyi bir koku

Numunesini isteyip bir bakalım hocam. Uygunsa yapmaya çalışırız ama ilk defa istendi inanın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Hocam Custom National ayarlayamazmısınız çok iyi bir koku

Numunesini isteyip bir bakalım hocam. Uygunsa yapmaya çalışırız ama ilk defa istendi inanın.

Hocam eğer böyle birşey yaparsanız çok sevinirim.

Gerçekten çok iyi bir koku ve biraz pahalı

sizden haber bekleyeceğim.

Tekrar teşekkürler.
  • Bu arada yanlış yazmışım.

Custome National olacak.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • Bugün numunesini isteyeceğim. Hocam çarşamba günü pm atar mısın bu konu hakkında. kokuya bakınca bi görüşelim.

hocam listeye baktım da.. Custome National homme var sadece ERKEKTE..

buraya koyduğunuz ürün bayan listesinde. siz bayan istiyorsunuz sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 6 Ocak 2014; 13:57:19 >
  • Bende yorumları okuyup önce mesaj attım sonra sipariş verdim mesaj atınca zaten arkadaşın samimiyeti hemen anlaşılıyor :) ürünleri beklemekteyiz bakalım :)
  • birkaç gündür takipteyim, alacağım ben de. sanalpazar 10 lira puan yüklesin diye inat ettim. önceki puanlarımın çoğu boşa gitmişti çünkü :)
    neyse inadı bırakalım, siparişimizi verelim. hocam ben de hanım için 2 tane, kendim için 2 tane istiyorum. ck one ve acqua di gio kullandım, çok hoşuma gittiler. bunların tonunda parfüm tavsiyesi alabilir miyim? teşekkürler.
  • Eser hocamla simdiye kadar i yaptigim alisverisin sayisini aldigim parfumlerin sayisini inanin bende bilmiyorum az once 13 parfum siparisi verdim kime parfum aldiysam 2. Siparisini ertesi aya kadar vermis oluyor. kaliteli uygun fiyat anlayisli kibar bir arkadas kisacasi kesinlikle tavsiye ederim. Parfum konusunda tavsiye edecegim parfum ise 212 vip men . Tavsiye nedenine gelecek olursam tanimadigim 3 bayan resmen yoldan cevirip marka sordular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.