Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (7 Mobil) - 13 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İtina ile seçerim :)

---------

26 Ağustos MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz arkadaşlar.

Yarın kargolama olmayacak arkadaşlar. Bu akşam ve yarınki siparişler pazartesi kargolanacak.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KV431407 26/08/2016 TURGAY K
    KV432056 26/08/2016 ONUR Y
    KV432800 26/08/2016 LÜTFİ D
    KV433114 26/08/2016 MEHMET E
    KV433747 26/08/2016 SAMET A
    KV434009 26/08/2016 FERDİ A
    KV434491 26/08/2016 MEHMET D
    KV434978 26/08/2016 ÇAĞLAR K
    KV435681 26/08/2016 BEYTULLAH Ü
    KV436028 26/08/2016 YASİN Ö
    KV436345 26/08/2016 MUSTAFA C
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Akşam akşam hem tebessüm ettim hemde içim cız etti bitane sipariş edip elinde çiçekle git bari bu bi işaret olabilir
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Sevgilisi var, olmaz :D
  • Eser abimin de dediği gibi sevgilim var hocam Bu arada Love, kolumda șekerli mısır kaynıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Aaaaa ozaman işler değişir Allah mesut etsin diyelim kardeşimize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Eser abimin de dediği gibi sevgilim var hocam Bu arada Love, kolumda șekerli mısır kaynıyor.

Allah mesut etsin kardeşim.Nasıl killian gerçekten şeeker ve haşlanmış mısır kokusu karışımı dğilmi.Bu benzetme konularında iddaalıyım özellikle yiyecekler üzerinden 100 kilo bir insan olarak :) Kinskidede iddaalıyım cannabis notası desek belki daha tecrübesiz arkadaşlar burnunda canlandıramayabilir o yüzden tozlu damlasakızı benzetmesindede iddalıyım :D
  • kız arkadaşıma almıştım , bugun kargodan aldık , whatsapp dan yazmış bana

[17:51, 26.8.2016] Melissa: askım parfümler harika hepsi birebir
    [17:51, 26.8.2016] Melissa: en en güzeli issemiyake en sewdigim

teşekkürler :)
    Kenevir kokusunu iyi biliyorum da kafamda canlandırınca pek tozlu damla sakızına benzetemiyorum. Acaba cannabis notası net bir şekilde hissedilmiyor mu, ancak internette baktığımda da kullanıcılar en çok cannabis notasının baskın olduğunu belirtmişler. Yakın zamanda sipariş vereceğim fazlasıyla merak ettiğim bir koku, umarım hayal kırıklığı yaşamam

Edit: @EserKozmetik hocam biraz da sen yorumlar mısın bu kokuyu kısaca sana zahmet, birde orijinalini deneme fırsatın oldumu hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 26 Ağustos 2016; 22:18:49 >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Ben canabisi bilemiyorum. Aldığım en fazla koku Vetiver. Bariz bir şekilde bol bol kuru vetiver kokuyor. Ve kokusu neredeyse taklidi kadar Encre noir'e benziyor
    Kafamdan o düșünceyi atamadım hocam bir türlü Sevemedim pek.

• ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    Kışlık
    Nasomatto Black Afgano
    TF Tuscan Leather

Yazlık
    Nautica Voyage
    Gio Profumo
    Hocam bundada hissedilen nota cannabis en baskın nota o ama sonuçta doğal hammadde değil fabrikasyon bi ürün orjinalindeki netlği bekleyemeyiz ama güzel olmuş eserdeki kuru koku sevenler beğenecektir bi kaşe montla paltoyla falan müthiş gider

• Sonuc olumlu:) parfum ile ilgili yorum gelmedi ama ben her an kokuyu burnumda hissettim.

Saygilarimla.

• Kışlık kalıcılığı iyi olan orjinallerine yakın bi 4 lü tavsiyeniz var mı? (Erkek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalearicVision -- 27 Ağustos 2016; 1:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalearicVision

Kışlık kalıcılığı iyi olan orjinallerine yakın bi 4 lü tavsiyeniz var mı? (Erkek)

Nasomatto Black Afgano
    TF Tuscan Leather
    TF Extreme
    Herod
    TF Tobacco Vanille
    Bond No9 Newyork Amber
  • bir adet invictus satın aldım, koku gerçekten mükemmel dün akşam bir fıs bileğime sıkmış olmama rağmen çok yaklaşınca hala koku alınabiliyor. bir sonraki siparişimi 4lü yapacağım bu güzel koku için eser hocama teşekkür ederim.
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin yorumları ve tavsiyeleri görüyorum da, birde ben size tavsiye vermek istiyorum koku tarzınıza göre. Belki denemişsinizdir ama denemediyseniz mutlaka Bentley for Men Intense deneyin. Bvlgari - Man In Black de hoşunuza gider diye tahmin ediyorum.

Bu arada A*Men serisine niye kimse destek çıkmıyor burda, kötü mü olur şu listede Pure Havane, Pure Malt görsek. Elimde şişeli Pure Havane ve dekant Pure Malt var. İkiside genel beğeniye çok uyan, çok kalıcı ve farkedilir kokular, yani çook satar. Eser hocam sinirlenecek şimdi bana, daha yeni bir sürü parfüm ekledi ve ekliyor listeye ama bir sonraki seriye düşünür belki talep olursa. Denemeyenler gitsin parfümeride denesinler bana destek çıkacaklarına eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 27 Ağustos 2016; 15:24:01 >
    Bentley For Men Intense aldım geçtiğimiz aylarda. Kullanıyorum. Gayet farklı ve tarz bir koku. Eser Hocam ilerde yapmalı kesinlikle.

Bvlgari Man in Black'i de birkaç yerde denedim. 10 numara bir koku. İlerde gelirse forumdan ciddi alıcısı olur.

Bvlgari Aqva Amara ve Bvlgari Man Extreme gibi 1-2 koku da bence ilerde düşünülebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Maltı denemedim ama Havane çok tatlıydı bizdeki benzemediği için yok listemde :)
  • 3 212 arasından hangisi daha iyidir sizce?

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.