Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (742. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 26burak44
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (3 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.049
Favori
8.317.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser Hocam Creed Aventus, 212 VİP, Chanel Allure Homme, Opus V, Hugo Boss vanilyalı, Acqua di Gio Profumo arasında kaldım 4 tane almayı düşünüyorum.18 yaşındayım bunların arasından hangisini seçmeliyim ayriyetten sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha MR A kullanıcısına yanıt
    212 VIP ve hugo boss u alma. geriye 4 kaldı zaten.

dipnot: di gio yerine invictus alabilirsin.
    Hepsini zorlarsin ancak opus 5 asla gitmez o yasa. Oud kokusudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Bugün geldi Diyecek birşey bulamıyorum tek kelime ile harika Ben 3 tane seçmiştim geri kalan 5 tanesini Eser Hocam seçti hepsini de çok beğendim, hem aileme hem arkadaş çevreme gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim. Teşekkürler.

Güle güle kullanın hocam.. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

• http://www.hepsiburada.com/chopard-wish-edp-75-ml-kadin-parfumu-p-SGCHOPARD05006?magaza=Cosmoland

Arkadaslar bu linkdeki bayan parfumu cok guzel hayran kaldim deneme firsatim oldu.Eser hocamda yok sanirim olsaydi hemen alacakdim.İlk firsatta bunu alacagim hediye olarak.Asiri guzel vede kalici.Arkadas kartvizite sktı bana getirdi gomlek cebime koydum.Alttan atlete bile sinmisdi :)

• Eser Hocam merhaba, daha önce şu parfümlerinizi aldım;
    Tom Ford-Black Orchid - Paco Rabbane-Invictus - Creed-Aventus ve Diesel Yumruk) ve çok memnun kaldım. Malum hepsi bitti.

Şimdi de şunları almak istiyorum, Yaş 35 . Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Chanel - Allure Homme (Yeni)
    Dior Homme intense
    Kilian - Straight To Heaven (White Crystal)
    Nasomatto - Black Afgano
  • SpyderS kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

Dior ve afgsano sıcaklarda gitmez. Yaz hariç 3 mevsim için oldukça güzel kokular.

Genelde tam yazlık diyebileceğim şeyler seçmemişsin hocam eğer yazlık arıyorsan
  • Eser bey merhabalar 20 yaşındayım 4 şişe parfüm siparişi geçmeyi düşünüyorum hangi parfümleri seçmeliyim, tavsiye ettiğiniz parfüm var mıdır?

• Leonadias L kullanıcısına yanıt
    Ben yalnızca çok satanları önerebilirim.

invictus
    Diesel brave
    issey miyake
    Creed Viw
    nautica voyage
  • Eser Bey hayırlı işler daha önce sırasıyla invictus ve hermes istemiştim sizden memnun kalmıştım. Parfümler bitti ve yenilerini sipariş etmek istiyorum.
    Çiftli paket başlamış sanırım, bende bu paketten alacağım bu sefer. Creed ViW ilgimi çekti yaz kokusu sanırım. Onun yanında Dior Homme İntense ile Creed Original Santal'den birini sipariş vereceğim. Bu ikisinden hangisini tavsiye edersiniz?
  • Kalıcı olmayan parfümlerle sıkıntınız vardı hatırladığım kadarıyla. O yüzden ViW size göre değil. Tam bir yaz kokusu o yüzden çok kalıcı değil. Diğer ikisi uygundur.
  • Eser bey, 50ml Prive no.1 ( Özel Creed Aventus ) parfümün diğer parfümlerinizden farkı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTuu -- 25 Temmuz 2016; 10:34:56 >
  • aLTuu kullanıcısına yanıt
    Esansının ve şişesinin fiyatı hocam.
  • Viw'i beğendim hocam, tam yazlık parfüm. Gerçekten güzel olmuş. Eser hocam bizim kaçaktan hala haber yok sanırım.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Yok vallahi. Oyalıyorlar beni. Bugün tekrardan soracağım. (fırçaşı ile birlikte) :)
  • Creed viw ve nautica voyage arasında kaldım siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Ben Voyage tavsiye ederim hocam.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Gerçi tatile gidiyorum 15 gün yokum, Geç olsun iyi olsun Eser hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha MR

Creed viw ve nautica voyage arasında kaldım siz olsanız hangisini seçerdiniz?

tabi ki de voyage
  • Yurt dıșından 40-50 ml.lik değișik doldurulabilir parfüm șişesi alan var mı acaba? Șu görseldeki gibi mesela.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.