Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar
Mert103 => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 11:17:37)
quote:

Orijinalden alıntı: zedegex

"Armani Code" , Eski adıyla Black Code yılların eskitemediği, çıktığı yıl (2004) en iyi erkek parfümü kategorisinde birincilik ödülü almış. Armani'nin ilk oryantal baharatlı parfümü olma özelliğini taşıyan şaheseri.. Elimde orijinali'de bulunuyor farklı firmalardan aldığım taklitleride tutaste versiyonu'da, aslında zor bir koku değil yani burnun çok kaliteli değilse anlaman pek zor ama Tutaste versiyonunu tavsiye ederim kesinlikle. Bana göre dünyanın en karizmatik erkek parfümüdür.

"Paco Rabanne İnvictus" Bu firmanın parfümleri zaten çok satmasıyla bilinir, Efsanevi One Million'dan sonra en beğenilen genele en uygun parfümleri diyebilirim, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında kendisine yer edinmişliği vardır, ve pişti olma ihtimalin yüksek olan bir parfümdür. Ama listendende anladığım üzere kızların ilgisini çekecek parfümleri yazmışsın (: İş görür.

"Chanel Bleu" Sıcak yaz aylarının sportif beyefendi kokusu (: "bu kişisel bir fikir olmakla birlikte, bence Dior Sauvage çok daha kaliteli ve çok daha ilgi çekici bir parfümdür derim.

" Armani Acqua Di Gio" Tüm zamanların en çok satan parfümü, Deniz temalı en karizmatik parfümlerden biridir kanımca.. Buna alternatif olarak Chanel Allure Homme Sport'u da deneyebilirsin.

"Creed Aventus" Maalesef bunu söylemek zorundayım artık baydı o kadar fazla taklidi o kadar fazla kullananı varki anlatamam, kokuyu tanıyan ve parfümlere ilgi duyan herhangi biri artık yanından geçen insanların hangi parfümü kullandığını öğrenebilmek için koklar yada ben öyle yapıyorum bilmiyorum ama 5 kişiden 3'ü bunu kullanıyor ve artık cidden baydı.

"YSL Lanuit de l'homme" Bugüne kadar aldığım en kaliteli kokuların başında geliyor, daha önce yapılmamış birşey.. Ve inan kızların muhteşem geri dönüşleri oluyor kesinlikle almalısın.. (:

"Versace Eros" yaz aylarında şekerli kokuların en farklı hissettireni. genel beğeniye çok uygun ve geri dönüşleri çok tatmin edici (:
Çok teşekkür ederim valla güzel bilgiler verdiniz nasıl memnun oldum :)) Sizce 10 parfüm arasından hangilerini almalıyım? Şöyle bir şey yapmak istiyorum 2-3 kokum olsun ve böyle 5-10 sene onları kullanayım devamlı.

tek_Türk => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 12:23:43)
Eser Bey;
Sipariş Numaram: 955RD6116L
2 ad.[KRS] [J'DR] [Code]
[ATL] [MFK] [GV]

circassianman => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 12:43:27)
Terre d hermes geldi. Valla belki bi hermes değil tam olarak ama herme olduğu kesin. Baya aynı gibi. Sorunsuzca geldiği için de artık herkese sizi önerebilirim.

MKVll => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 13:21:42)
abercrombie nin kalıcılığı nasıl acaba ?

turbo-powwer => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 14:06:43)
Hocam Victorias Secret Tease almak istiyorum ama sitede de göremedim nedendir ? 2 adet alacağım dönüşünüzü bekliyorum

MancınıK* => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 14:20:40)
@eserkozmetik prada infusion d’homme ve bvlgari man yapmayı düşünüyor musunuz?

zedegex => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 16:11:35)
Benim beğendiğim parfüm ile senin beğeneceğin parfümler arasında dağlar kadar fark olabilir. Şimdi ben sana parfüm önerilerinde bulunurum bulunmasınada alırsın ve eline ulaştığında bumuymuş diyebilirsin ki bu çoğu zaman böyledir. (: yinede yazayım "kendi" favorilerimi.

Dior-Homme intense, Kış aylarında benim için özel günlerin can kurtaran simidi.. Kadınsı gibi kokan ama aslında çok maskülen olan bi kokudur. Almadan önce bir araştır derim, herkesin kullabileceği bir parfüm değil maalesef.

YSL - Lanuit de l'homme, Kış aylarında ve serin yaz akşamlarında kullandığım, her zaman bi stok bulundurduğum parfümdür çiçeksi ve baharatlıdır. Dior homme intense gibi karşı tarafın ilgisini üzerine çabuk çeken bir kokusu var.

Creed - G. İ. T, Bu parfüm için fazla söze gerek yok diye düşünüyorum, 85 yılında yapılmış ama bugünlere kadar hiç eskimeden gelmiş bundan sonra da eskiyeceği yok Davidoff Cool Water bu parfümün klonudur ama Git çok daha yeşil bir kokudur.

Nautica - Voyage, bence farkedilirliği ve yayılımı yüksek az bilinen yaz parfümleri listesinde..

Armani - Code uzun yıllardır bıkmadan kullandım imza kokum diyebilirim çok karizmatik bir havası olduğunu söylesem yanlış olmaz diye düşünüyorum.

pretilakiozi_35 => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 16:49:30)
Merhaba Eser bey. İlk siparişimdeki ürünler bugün geldi. Az önce de ikinci siparişimi de tamamladım. Sipariş kodu: 644AQ6183A
Alınan ürünler:

Tresor in love(TLV)

Chloe - Love Story(STR)

Maison Francis Kurkdjian - Aqua Celestia (MFK)

Chanel - EAU TENDRE (TEN)

creed3535 => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (25.5.2019 18:12:19)
İzmir içi %90 dolulukta Versace - Dylan Blue [DYL] takaslık.

GeçerkenUğradı => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 04:15:53)
Hocam orjinalde ne kadar yayılım,kalıcılık alıyorsanız aynısı tutaste içinde geçerli içiniz rahat olsun.

Edit : Burunun en hızlı alıştığı kokuların başında geliyor aklınızda bulunsun.

GeçerkenUğradı => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 04:22:36)
quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Terre d hermes geldi. Valla belki bi hermes değil tam olarak ama herme olduğu kesin. Baya aynı gibi. Sorunsuzca geldiği için de artık herkese sizi önerebilirim.
Hocam piyasadaki her türlü hermesi denemişimdir alakası olmayan kokular çoğu. Orjinali deneyip tutaste versiyonuna bakarsanız fark göremezsiniz.

NitroNos => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 04:31:16)
Genç insanlar için sabunsu ve şekerli kokular hariç önerebileceğiniz koku var mıdır?

Dior homme intense kullandım ağır ve takım elbiseye 1-2 fıs sıkılabilecek bir koku kadınsı diyemem herkes kadınsı diyor ama ben kadınsı bir koku alamadım.

Jil sunder sun sıcak havalarda güneş kremi gibi kokan güzel parfüm.

Nikos sculpture nedense içindeki bir koku bağımlılık yapıyor beğendiğim nadir parfümlerden.

Eser hocamı hugo boss vanilyalısına bayıldım ama biraz kadınsı kokuyor ama çevremdeki herkes bayıldı.

Eser hocamdan olur orjinal parfüm olur önerirseniz çok minnettar kalırım.

zedegex => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 08:52:14)
Abercrombie Fitch Fierce
Nautica Voyage
Carolina Herrera 212 VİP
Dior Sauvage
Armani Code
Creed Himalaya
Gucci Pour Homme 2
Ralph Lauren Polo Blue

BRAVEHEART11 => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 10:56:22)
İlk siparişimi verdim: 7'li paket (7 adet Tutaste 50 ml Parfüm).
İş Bankası Hesap Numaranıza HAVALE yaptım. Ücret hesabınıza girmiştir.
Yarın ürünleri kargolamınızı rica ediyorum.
Cuma gününden ÖNCE ulaşmalı !

candilekci => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 12:35:44)
Eser hocam'dan siparişleri aldım. İlk izlenimlerim şunlar oldu. Açılışta kesinlikle rahatsız edici bir alkol kokusu almadım, ilk defa bir açık parfümün açılışı güzeldi çok şaşırdım diyebilirim. Kalıcılığı da çok iyidi, akşam eve döndüğümde annem yuh ne parfüm sıkmışsın dedi halbuki saatlerdir üstümdeydi. Bvlgari Aqva sipariş etmiştim, fakat kafamda bir soru var. Bu parfümde deniz notası vs. olduğu söyleniyor ama ben bolca portakal kokusu aldım. Yani pek ferah gelmedi bana, ama kesinlikle kaliteli bir parfüm ve yine de sevdim. İkinci parfüm Aventus idi, ilk sıktığımda içimden "yuh" dedim gerçekten, koku gerçekten aynısıydı. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

candilekci => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 12:38:13)
Yazlık parfüm olarak Bvlgari Aqva marine almıştım, ama bana biraz tatlı geldi. Ben biraz daha zara 8.0 gibi kokuları seviyorum belki bilen varsa. O da Polo Blue klonu. Önerisi olan var mı tatlı olmayacak bir koku için?

Crosspliting => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 13:38:27)
Dumansi aventus takasliktir.Nirvanaya dumansi aventus ve 50 tl verebilirim.

Bonobo643 => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 15:22:28)
quote:

Orijinalden alıntı: candilekci

Eser hocam'dan siparişleri aldım. İlk izlenimlerim şunlar oldu. Açılışta kesinlikle rahatsız edici bir alkol kokusu almadım, ilk defa bir açık parfümün açılışı güzeldi çok şaşırdım diyebilirim. Kalıcılığı da çok iyidi, akşam eve döndüğümde annem yuh ne parfüm sıkmışsın dedi halbuki saatlerdir üstümdeydi. Bvlgari Aqva sipariş etmiştim, fakat kafamda bir soru var. Bu parfümde deniz notası vs. olduğu söyleniyor ama ben bolca portakal kokusu aldım. Yani pek ferah gelmedi bana, ama kesinlikle kaliteli bir parfüm ve yine de sevdim. İkinci parfüm Aventus idi, ilk sıktığımda içimden "yuh" dedim gerçekten, koku gerçekten aynısıydı. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.
Evet Bvlgari Aqua biraz öyle.Açılışındaki yosun kokusu daha sonra yerini çekirdekli mandaline bırakıyor.Birkaç ay önce ben de belirtmiştim bu durumu.Aqva suculdan çok bir narenciye parfümü.Bu seride bilinçli ya da bilinçsiz bir pazarlama yanlışı var kesinlikle.Aqua mandalin,Amara neroli,Atlantique elma ve ambroxan ağırlıklı parfümler.Serinin gerçek anlamda sucul havaya sahip tek üyesi Aqva Marine.Sucul bir parfüm arıyorsanız Aqua Marine ya da Nautica Voyage deneyebilirsiniz.

SvvordLion => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 15:26:59)
Merhabalar arkadaşlar.
Eser beyden en son 2 sene önce sipariş vermiştim ve parfümlerimin hepsi kış için uygundu.
Şimdi yeni bir sipariş vermek istiyorum.Listeye eklediğim ürünler için ne söylenebilir.
Eksik veya gereksiz dediğiniz var mıdır?

Terre D'Hermes [HRM]
Chanel - Bleu de Chanel [CHN]
Armani - Black Code [ARM]
Dior - Sauvage [SVG]
Creed - Virgin island Water [ViW]
Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
Bvlgari - Aqva Marine [MRN]

Raydr1c => Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (26.5.2019 16:15:42)
+1. Normalde başka yerlerden alıp kullandığım bir parfüm fakat burada nasıl merak ediyorum.

Sayfa: << < önceki 2173 2174 2175 2176 [2177] 2178 2179 2180 2181 2182   sonraki >     >>