Şimdi Ara

silinsin lutfen (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
40.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dras Senin Boy 1.80 Biraz Zor Gözüküyo Ama Belli Olmaz Ümidini Kırmak İstemem Ama !!
  • bebekken çok süt içmişim 2 kiloya yakın.şu aralar pek fazla içmiyorum.bu topici gördükten sonra karar verdim,süte devamm XD inş. uzar boyum
    quote:

Orjinalden alıntı: MFIRE

Dras Senin Boy 1.80 Biraz Zor Gözüküyo Ama Belli Olmaz Ümidini Kırmak İstemem Ama !!
  • süt uzatmaz boş işler bunlar...danino uzatır
  • 1-2 hafta önceki haberde ingiliz bilim adamlarının araştırmaları sonucu, Kalsiyum'un kemik gelişiminde birkaç etkisinin yanlış bilindiğini ortaya koymuştu ki bunların arasında sütün boy uzattığı da yalanlanmıştı, arayın bulun valla kasamicam şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

1-2 hafta önceki haberde ingiliz bilim adamlarının araştırmaları sonucu, Kalsiyum'un kemik gelişiminde birkaç etkisinin yanlış bilindiğini ortaya koymuştu ki bunların arasında sütün boy uzattığı da yalanlanmıştı, arayın bulun valla kasamicam şimdi

ıspanaktaki demir gibi mi fazladan bir 0 eklemişler
  • yaf birak ben 19 yasındayım ve 20 ye 8 ay var 2 aydır her gun en az 1 lt re süt içiyorum boyum 1 santim ozadi gibi ben size bi yolu gosterecem BAKIN BENİ İYİ DİNLEYİN

dikkatli dinleyin

aksamleyım yatakda yatarken ayanızı uzatın dik durun dik yatın yanı vucudu yukarıya dogru cekın ayagınızı aksaga dogru cekın uyun rahat oluyor bıle ve yatmadan önce boyunuzu ölçün ve yatın dedigim gibi yapın sabah kalt bak bakayım boyuna en fazla 4 santim uzamıs ama gerı dusuyor kılolu olanlar ayaga kaldımı kilolo pldo için duser dusuyor zayıflarda ama cok cok süt içdimi yatakda uzalıyorya kemikler boyle acılıyorya ozaman bos yerler doluyor yani uzatıyor saat 6 da filan 7 de filan süt için dedigim gibi yatın bakın sabahleyim uzamıs ama dusuyor boyle boyle yapa yapa 2 ayda 1 santim ozadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >>>------> -- 24 Kasım 2006; 21:11:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

bi yaşı geçtiysen zaten boyun durur ve süt müt işe yaramaz.

ayrıca 15 gün ne yaeğer yaşın küçükse 1 yıl falan iç hergün

hakkaten ya 15 günde ne tesiri bekliyon
  • ya yaş 15 boy 173 kilo 54 yaw boyumu 180 yapmam için ne yapmam lazım tavsiye verin yaw lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakkaa

quote:

Orjinalden alıntı: JanbO

1 yıl boyunca gunde 1lt sut iç balık yemiosanda 3 oun balık yaı iç boyun feci uzar ancak yaşada bağlı yas kac?=

yaş 13 hocam balık yiyorum ama ayda 2 defa filanhocam fakat sütlen balık bir arada gitmez zehirlenirim filan 1lt değilde 500ml içiyorum günde

yaş aynı boy 1.65

sütüde çok severim
  • ya benim de boy sorunum var boyum 1.70 falan yaşım 16 acaba bundan sonra ne yapsam uzarım ? Peynir hastasıyım bu arada
  • benimde yaş 16 boy 173 7 yıldır basket + süt hala aynı
  • ben hiç basket oynamam.ama sütle uzattım boyu.16 yaş 1.84
  • süt boy uzatmaz tamamen genetik bişi ama içmek lazım bende içiyorum sürekli hergün boyum 1.94 benim arkadaşta var oda benim gibi hergün içer yıllardır ama o 1.80 filan üstelik basket hep oynuyoruz tamamen genetik bence
  • Boyum 1.67 Kilom:51 Yaş 14,5

Boyumun uzaması için bol bol süt içiyorum.Tavsşye ederim.Aynı zamanda pekmezzzzzz.Pekmezden başkasını tanımam(Boy uzatmaz ama kemik gelişimi) Hem güçlü olursunuz daha iyi.

Sürekli süt içiyosan sakın ha sakın!!!Sigara içme
  • Sütün fazla alakası yok ergenlik yaşarından itibaren..

Benim boyum 1.82 süt müt içmedim o kdr

Yaş 17.

Yüzme sporunu yaptım onun boy uzattığına eminim..

Edit:Sporu bıraktık kilo 79 oldu 1.82>79 orantısı oldum

Ayrıca öle pekmez , mesir macunu felan çok yemeyin yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 24 Kasım 2006; 23:03:29 >
  • Bende uzatacağı kanısındayım.Benim yaşım 17 boyum 1.72 falan.Geçen 2 sene içinde boyum felaket uzadı.Şu aralar durdu ama ben boymun en az 1.80 olmasını istiyorum.Umarım uzarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: keremg

Bende uzatacağı kanısındayım.Benim yaşım 17 boyum 1.72 falan.Geçen 2 sene içinde boyum felaket uzadı.Şu aralar durdu ama ben boymun en az 1.80 olmasını istiyorum.Umarım uzarım

Onun süt ile değil ergenlik ile ilgisi var bence.
  • Boy 1.66 Kilo:51

Süt boy uzatır.İstersen dene
  • yas 16 boy 183 süt içerdim eskiden ama artık içmiyorum çünkü 1,5 senedir falan boyumun pek uzamadığını gördüm

bunun bi nedenide çok kilo aldım son 1,5 sene.sütün ve basketbolun %90 katkısı var bunu yapmış biri oalrak söylüyorum ama sakın fazla kilolu olamyın yoksa uzamanız yavaşlar
  • aynen benım boyum 1.70 filan ama kilom 85 zalıflamaya calısıyortum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.