Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
11
Favori
120.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Anladım hocam o da mantıklıymış. Benim anlamadığım woops tarifesi varken , millet niye bu tarifeyi seçsin;http://www.woops.com.tr/faturali-woops/tarifeler/secfullartifull500tarifesiyeni

Woops tarife değil bir kulüp gnctrkcll gibi.Olay su şekilde woops kulübüne katiliyorsunuz ardından SEÇ FULL ARTİ FULL 500 tarifesine geciyorsunuz(taahhüt ü siz bu tarifeye veriyorsunuz normalde 47 lira bu tarife taahhutle 42 liraya yararlanıyordu buz 500 dk 5000sms 1GB internet olarak) Daha sonra woopsun yeniyil kampanyasına katilip bu tarif eden yararlandiginiz sure boyunca (3 ay, 9 ay,2 sene ne kadar isterseniz) hattiniza 19 lira indirim ve 1GB sinirsiz internet tanimlaniyor yani 23 TL te 500 dk 5000sms 2 GB sinirsiz internet hakkiniz oluyor.

Çok açıklayıcı oldu hocam sağolun. Ayın 21 inde turkcell paketim bitiyor , ayın 19 u gibi avea'ya taşıyım hattımı , faturasız tarifeden yararlanayım en iyisi memnun kalmazsam geri dönerim turkcele.

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam o da mantıklıymış. Benim anlamadığım woops tarifesi varken , millet niye bu tarifeyi seçsin;http://www.woops.com.tr/faturali-woops/tarifeler/secfullartifull500tarifesiyeni

Woops tarife değil bir kulüp gnctrkcll gibi.Olay su şekilde woops kulübüne katiliyorsunuz ardından SEÇ FULL ARTİ FULL 500 tarifesine geciyorsunuz(taahhüt ü siz bu tarifeye veriyorsunuz normalde 47 lira bu tarife taahhutle 42 liraya yararlanıyordu buz 500 dk 5000sms 1GB internet olarak) Daha sonra woopsun yeniyil kampanyasına katilip bu tarif eden yararlandiginiz sure boyunca (3 ay, 9 ay,2 sene ne kadar isterseniz) hattiniza 19 lira indirim ve 1GB sinirsiz internet tanimlaniyor yani 23 TL te 500 dk 5000sms 2 GB sinirsiz internet hakkiniz oluyor.

Çok açıklayıcı oldu hocam sağolun. Ayın 21 inde turkcell paketim bitiyor , ayın 19 u gibi avea'ya taşıyım hattımı , faturasız tarifeden yararlanayım en iyisi memnun kalmazsam geri dönerim turkcele.

Faturali turkcell kullaniyorsaniz fatura kesiminden en az 6 gün önce numaranizi tasiyin çünkü faturaniz kesildikten sonra numara tasinirsa 1 fatura daha fazladan ödersiniz faturadiz kullaniyorsaniz bir sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Faturali turkcell kullaniyorsaniz fatura kesiminden en az 6 gün önce numaranizi tasiyin çünkü faturaniz kesildikten sonra numara tasinirsa 1 fatura daha fazladan ödersiniz faturadiz kullaniyorsaniz bir sorun olmaz

Sağolun tavsiyeniz için. Dediğiniz gibi faturasız kullanıyorum
  • quote:

quote:

Sağolun tavsiyeniz için. Dediğiniz gibi faturasız kullanıyorum

Rica ederim iyi forumlar...

• şu ilk 200.000 bin kişi doldumu arkadaşlar hali hazırda avea lılar 23t ye paket alabiliyor mu hala ?

edit: yararlandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 9 Şubat 2014; 11:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

şu ilk 200.000 bin kişi doldumu arkadaşlar hali hazırda avea lılar 23t ye paket alabiliyor mu hala ?

İLK 20.000 değil mi ??? Bende kaydolucam yararlanabildiysen yoksa 33 tl ödemek istemiyorum. Geri bildirim yapabilir misin acil ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

şu ilk 200.000 bin kişi doldumu arkadaşlar hali hazırda avea lılar 23t ye paket alabiliyor mu hala ?

İLK 20.000 değil mi ??? Bende kaydolucam yararlanabildiysen yoksa 33 tl ödemek istemiyorum. Geri bildirim yapabilir misin acil ??

pm attım burayada yazayım evet şuanda hala 23 tl ye yararlandım. ilk 50.000 bu arada ve 50.000 den sonrası 28 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 9 Şubat 2014; 13:35:06 >
  • Arkadaşlar az önce bu pakete geçtim faturalı olarak bu tarife 1 yıl sonra sona mı erecek ? Ya da değişiklikler mi olacak ? Bu tarz bir şey söyledilerde aveada ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RamazanDogukan

Arkadaşlar az önce bu pakete geçtim faturalı olarak bu tarife 1 yıl sonra sona mı erecek ? Ya da değişiklikler mi olacak ? Bu tarz bir şey söyledilerde aveada ?

1yil sonra paket içeriği ayni kalicak ücret değişecek faturali hatlar için numara tasima ile bu kampanyaya dahil olduysaniz ve faturasizdan faturaliya gecip yada yeni faturali hat aldiysaniz 28TL, mevcut faturali Aveadan bu kampanyaya dahil olduysaniz 33 TL olacak ücreti.Faturasizlar muhtemelen 28 TL olacak

• quote:

quote:

Arkadaşlar az önce bu pakete geçtim faturalı olarak bu tarife 1 yıl sonra sona mı erecek ? Ya da değişiklikler mi olacak ? Bu tarz bir şey söyledilerde aveada ?

1yil sonra paket içeriği ayni kalicak ücret değişecek faturali hatlar için numara tasima ile bu kampanyaya dahil olduysaniz ve faturasizdan faturaliya gecip yada yeni faturali hat aldiysaniz 28TL, mevcut faturali Aveadan bu kampanyaya dahil olduysaniz 33 TL olacak ücreti.Faturasizlar muhtemelen 28 TL olacak

Hocam ben vodofone faturasızdım şimdi ise faturalı olarak bu tarifeye geçtim ben kaç liradan abone olucam şimdi ?
    İyi günler çok teşekkürler hocam

• alan bir daha alabılıyor mu acaba ??
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ben vodofone faturasızdım şimdi ise faturalı olarak bu tarifeye geçtim ben kaç liradan abone olucam şimdi ?
    İyi günler çok teşekkürler hocam

23 liradan alacaksiniz tarifeyi

• 29 ocakta avea ya geçtim
    23 şubatta paket yapıcam inş bitmez o zamana kadar woops
  • Degerli müşterimiz talepte bulugunuz paketten yararlanamıyorsunuz

Gibi bi hata alıyorum nerde sorun var acaba ?
  • Arkadaslar 22 Ocak'ta Turkcellden Avea woops'a gectim. Fatura kesim tarihi olarak 9 Ocak gününü verdiler. Biraz önce Aveanin appstore hizmet uygulamasindan güncel fatura bilgisine baktim 58.22 TL yaziyor. Normalde 23 TL + 1.45 kurus telsiz kullanim ücreti olmasi lazim degil mi ? Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 11 Şubat 2014; 1:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Arkadaslar 22 Ocak'ta Turkcellden Avea woops'a gectim. Fatura kesim tarihi olarak 9 Ocak gününü verdiler. Biraz önce Aveanin appstore hizmet uygulamasindan güncel fatura bilgisine baktim 58.22 TL yaziyor. Normalde 23 TL + 1.45 kurus telsiz kullanim ücreti olmasi lazim degil mi ? Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Fatura kesilince indirim yansıyor güncel tutarda indirim yer almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

Arkadaslar 22 Ocak'ta Turkcellden Avea woops'a gectim. Fatura kesim tarihi olarak 9 Ocak gününü verdiler. Biraz önce Aveanin appstore hizmet uygulamasindan güncel fatura bilgisine baktim 58.22 TL yaziyor. Normalde 23 TL + 1.45 kurus telsiz kullanim ücreti olmasi lazim degil mi ? Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Fatura kesilince indirim yansıyor güncel tutarda indirim yer almaz

Çok teşekkürler efendim.
  • KALAN SUPER FIRSAT yazıp gönderiyorsun 4545 e

• quote:

Bende cihaz kampanyasından yararlandım. Şu anda güncel fatura 89 küsur bakalım fatura kesiminde ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eternity warriors 3 oyununu indirdim bütün internetimi yedi :S Boyutu 93 mb yazıyordu fakat o kurulum dosyasıymış oyunu kurunca 1,5gblik veri indirmiş :S
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.