Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan avea seç 500 de faturalı taahhüt var ve 1buçuk aya biticek. ben taahhüt bitmeden buna geçebilir miyim, geçersem ne kadar öderim? veya taahhüt bittikten sonra geçebilir miyim?, geçersem ne kadar öderim? ve gene faturalı mı olacak?
  • Arkadaşlar,

Yeni Nesil Extra 500 Faturalı abonesiydim. Bu kampanyadan faydalanmak için wönce Woops'a yeğenimin kimlik nosu ile kaydoldum. Sonrasında Online İşlemlerden S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçtim (onay mesajından sonra). Tarifenin aylık ücreti 57 TL iken 1 yıl faturalıda kalma sözü vermek için SOZ yazıp 5555E gönderdim ve aylık ücret 47 TL'ye düşürüldü. Son olarakta 4545'e YENIYIL yazıp gönderdim, ve sonrasında 24 TL tarife aylık ücret indirimin hattına tanımlanmıştır diye mesaj aldım. Bu işlemleri yaparken kafam o kadar karıştı ki umarım doğru bir yol izlemişimdir
  • Faturaliyim bende yeniyil yazip gonderdim vende kardesimden tc aldim kayit basarili ama nekadar devam etcek bu, yeni nesil 500de mutluydum ama heray 40lira fazla gelmeye başlamıştı. Burdaki internet sınırsız degil galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kampanya ne kadar daha devam edecek? Turkcell'den geçmeyi düşünüyorum. Telsiz vergisinden kurtulmak için belirli bir tarihte hat taşıma gibi bir olay Avea'da da var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Orijinalden alıntı: mertcam1992

http://www.woops.com.tr/kullanma-kilavuzu/kullanma-kilavuzu burada tüm açıklamalar var. Ben akıllı kamu kullanıyordum. Önce küçük oğlumun TC nosunu woopsa üye olmak için 4545 e gönderdim. Ardından avea 500 ü arayarak tarifemi SEÇ full artı full 500 e geçirttim. Sonra 5555 e SOZ yazarak gönderdim ve 12 ay kalmayı taahhüt ettim. Ardından YENİYIL yazıp 4545 e gönderdim. Biraz zahmetli bir iş ama sonuçta 24 TL aylık indiriminiz tanımlanmıştır mesajı geldi. 47-24=23 TL aylık fatura gelecek.

Kardeşim saol aynı işlemleri bende uyguladım 24 tl ye kampanyaya katıldım. Bu arada eski tarifem iptal oldu bu durumda değil mi ? Ben internet paketi içinde para ödüyodum ayrıyetten :S

bende aynısını yaptım olmadı. Woops a üye oldum yeniyıl yazıp 4545 e gönderdim. 25 yaş altı olmalısınız diye mesaj geldi.

• Arkadaşlar bende woopsa geçtim 24 tl ye faturalı hattına. Mesajda geldi.

Bu tarifede kalan dakika, sms ve internet için hangi numaraya msj atıyoruz. Eskisi gibi 6000 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager147 -- 26 Aralık 2013; 11:53:35 >
  • Bende seç Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yaptım söz verdim yeni yıl dedim 24 tl oldu :D

2gb interneti aşarsak misal 3 gb yaptık. 1 gb için ne kadar para ödüyoruz bilgisi olan var mı
  • Tl yükleyip 23 tl ye geçtim hemen, yıkılan paketide iptal ettim iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pttcell de yapabilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: alpersahin

Arkadaşlar benim yıkılan paket yeni yenilendi yani 490 dakika heryöne konuşmam 1gb internetim ve sms hediyelerim var şimdi geçiş yaparsan bunlar çöpemi gidecek nasıl oluyor bilginiz varmı?

Hayir bosa gitmiyor iptal etsen bild.
    Benim oyle oldu

O zaman paket süresi dolunca diğer yeni aktif ettiğimiz peket otamatik devreye giriyor sanırım

Yok yeni paket direk aktif oluyor.
    Yikilanin uzerne ekleniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Orijinalden alıntı: mertcam1992

http://www.woops.com.tr/kullanma-kilavuzu/kullanma-kilavuzu burada tüm açıklamalar var. Ben akıllı kamu kullanıyordum. Önce küçük oğlumun TC nosunu woopsa üye olmak için 4545 e gönderdim. Ardından avea 500 ü arayarak tarifemi SEÇ full artı full 500 e geçirttim. Sonra 5555 e SOZ yazarak gönderdim ve 12 ay kalmayı taahhüt ettim. Ardından YENİYIL yazıp 4545 e gönderdim. Biraz zahmetli bir iş ama sonuçta 24 TL aylık indiriminiz tanımlanmıştır mesajı geldi. 47-24=23 TL aylık fatura gelecek.

Kardeşim saol aynı işlemleri bende uyguladım 24 tl ye kampanyaya katıldım. Bu arada eski tarifem iptal oldu bu durumda değil mi ? Ben internet paketi içinde para ödüyodum ayrıyetten :S

bende aynısını yaptım olmadı. Woops a üye oldum yeniyıl yazıp 4545 e gönderdim. 25 yaş altı olmalısınız diye mesaj geldi.

25 yaş altı olman gerekiyor:) Kardeşinin nosu varsa yada tanıdıgın birisinin TC nosunu 4545 e yolla olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

pttcell de yapabilen var mi?

Bende BimCell'deyim. Şimdi bayiden geldim, aynen şöyle dedi;

Önce Avea'da herhangi bi tarifeye geçip 1 ay bekleyeceksiniz, 10 TL sim kart ücreti vereceksiniz.

1 ay sonra 12 ay taahhüt ile faturalı olarak 28 tl ye bunu alabilirisiniz, dedi.

Bende dedim ki, "turkcell yada vodafondan geçsem daha kolay, hemde sim kart ücreti ödemem"

"Abi; haklısın, avea alt yapılarını kullananlarda durum böyle malesef" dedi.

Öğleden sonra başka bayiye soracam, bu bilmiyor herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecece

19luk yıkılan paket kullanıp hala bu pakete geçememiş biri olarak soruyorum, bu avea adam mı seçiyor :) şartlara uyduğumu düşünüyorum neden hala faydalanamamaktasınız diyor? tarife kısıtlaması falan var mı? görmedim gerçi öyle bir yazı...

Mobil ogrenciye gec

• şöyle kampanyalar türkcell'de de olsa ne var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Aynen eski paketi günü geldiğinde iptal edeceğim.

Simdi de iptal edebilirsin.
    Mevcut dakikalar mbler filan silinmez korkma :)

• PTTcelliyim hattımı az önce avea bayisinde full artı full 500'e tasıdım. 10.tl sim kart ücreti verdim.bayiye sordum bilgileri var geçebilirsiniz dedi geçtikten sonra nereye ne mesaj atacağımı yazıp verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

Ben de katildim bu pakete. Yikilan paketimdeki kalan kisim da aktif su an. Sanirim bittiginde yikilani iptal edip sadece super firsat paketini kullanmak en dogrusu olacak. Ayni fiyata 1 gb fazla olucak cok iyi oldu bu paket valla

eğer buda yıkılan gibi uzun soluklu olacaksa ve fiyatıylada oynamazlarsa, yıkılanı iptal edip bundan devam etmek en mantıklısı.

@ufem
    yıkılan paketin süresi kullan kullanabildiğin kadardı, 1yıllık değil.

anladım hocam o zaman kalsın 1gb internet için geçmeye değmez bana yetiyor 1gb fazlasıyla. Ayrıca yanıt verdiğin için çok teşekkür ederim hocam.

• Bende gectim bu tarifeye de
    Yikilan paket vb paketleri iptal etmeye gerek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Turkcell'den geçtim. Daha önce yine Turkcell olan başka bir hattımı da 27 TL lık EGM tarifesinden geçirmiştim, 3G bağlantısı Turkcell e göre yavaş biraz ama artık idare edeceğiz.
  • arkadaşlar turkcell hattım var açık hat olduğu için numaramı taşıyamıyorum yeni sıfırdan avea hat alsam bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.