Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhıdıL

Uskudar valide atikte hiz testi. Az once test ettim. Avea ya gececekler bir kez daha dusunsunler

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

Vodafone candir

Full cekmedigi yerde bile 8 mb hiz goruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faturalılar için önce full artı full 500 paketine geçiliyor bu tarifeye 24 lira indirim artı 1 gb internet veriyor ve 1gbden sonra 96kbs sınırsız internet oluyor süperrrrrrrrrrrrrrrr abi daha yeni geçtim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Peki bu pakette sorun çıkarsa tekrar yıkılan paketi alabilir miyiz?

Kullanıma açıksa evet...
  • country1 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Bende konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabın için, bende hemen kontör yükleyip kaydoldum

Her ay süper 3lü ye fazladan 7 TL vermektense buna kayıt olmak çok daha mantıklı :))

Bide birşey soracaktım size. Bu ONLİNE İŞLEMLERDEN mevcut paketlere girdiğimizde 2gb net ve 5bin sms gözükmüyor. Sizde de öyle mi ?

Ama KALAN SUPER FIRSAT yazdığım zaman var olarak gözüküyor.
  • şöyle bir madde koymuşlar faturasız için

-Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın ☺ -

ne demek bu şimdi ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

şöyle bir madde koymuşlar faturasız için

-Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın ☺ -

ne demek bu şimdi ????

Bedava mı sandın para verip almalısın diyor nesini anlamadın

• Beyler yıkılan paketteyim, 1 yıl doldurduktan sonra 23 liraya çıkarmışlardı zaten su an aylık 23 ödüyorum, bu tarifeye geçmek mantıklı mıdır, ayrıca hangi tarihe kadar geçerli bu kampanya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungorm

quote:

Orijinalden alıntı: country1

quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Arkadaşlar bende Avea faturalıdan şimdi geçiş yaptım. Yardımcı olmak için kısaca anlatayım.

MH arayarak geçiş yaptım.

-İlk olarak ben faturalı 500 tarifesindeydim bu tarifeye geçmem için ''Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500'' tarifesine geçiş yaptım.
    (Burada yalnız fatura kesim tarihide önemliymiş çünkü bu fatura tarifesi yanlış hatırlamıyorsam 46 TL dedi ve benim fatura kesimim 26-27 arasındaydı sanırım o 1-2 gün bu tarifeden yansıyacakmış.)

-Daha sonra woopsa üye oldum. Woopsada üye olmak için 25 yaşından küçük TC numarası lazım. Ben 26 yaşındayım ama arkadaşın tc'sini yollayıp kayıt oldum. TC yazıp 4545 yollayarak üye oldum.

-Sonra ''YENIYIL'' yazıp 4545'e yollayarak tarifeye geçiş yaptım.

Yeni nesil 500 ekstra kullanıyordum.(HY 500 dk HY 2000 sms 2 gb sonrası edge hızına düşen int 36.5 tl)
    MH'yi aradım hattımın faturasız hatta geçirilmesiyle bu paketi kullanabileceğim söylendi.20 lira ek ücret dediler tamam dedim.Sonra forumda bu yazıyı okuyunca hemen arayıp faturasız geçiş talebini iptal ettim.
    Online işlemlerden bu işlemleri aynen uyguladım.YENIYIL yazıp 4545 e yolladım.Her yone 500 dk,her yone 5000 sms 1 gb artı olarak 12 ay boyunca 1 gb daha int paketi hattıma tanımlandı.
    Benim de fatura kesimim 26.sının gecesi bakalım ne kadar fatura gelecek.

Teşekkürler üstad

seç full artı full 500 paketine geçiş işleminiz ne kadar sürdü ben de aynı şekilde tarifemi değiştirdim bakalım

Anında hocam bekleme süresi olmadı hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Beyler yıkılan paketteyim, 1 yıl doldurduktan sonra 23 liraya çıkarmışlardı zaten su an aylık 23 ödüyorum, bu tarifeye geçmek mantıklı mıdır, ayrıca hangi tarihe kadar geçerli bu kampanya ?

Ben de sizin gibi yıkılan paketteyim. Ne yapsam diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaistlinXX

quote:

Beyler yıkılan paketteyim, 1 yıl doldurduktan sonra 23 liraya çıkarmışlardı zaten su an aylık 23 ödüyorum, bu tarifeye geçmek mantıklı mıdır, ayrıca hangi tarihe kadar geçerli bu kampanya ?

Ağrımayan başımıza dert almasak mı Atraksiyona gerek yok, mutluyum ben, heryerde wifi var zaten 1gb internet için riske girmeye değmez gibi geliyor bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

şöyle bir madde koymuşlar faturasız için

ne demek bu şimdi ????

Bedava mı sandın para verip almalısın diyor nesini anlamadın

iyi de biz bedava verecek sanmadık ki,bakiyede ücret olmadıgında paketi alamayacagımızı bilmek adımızı bilmekle eşdeğer.neden bu acıklamayı yazmıslar
  • quote:

quote:

quote:

Ağrımayan başımıza dert almasak mı Atraksiyona gerek yok, mutluyum ben, heryerde wifi var zaten 1gb internet için riske girmeye değmez gibi geliyor bana...

http://forum.donanimhaber.com/m_85203991/tm.htm bir de bu çıktı şimdi iyice kafa karıştırmak için. Avea'dan iyi mi acaba çekim gücü?

• quote:

quote:

Ben geçtim çünkü internet bunda 2gb ve aynı fiyat.İnternet önemli değilse geçmenin anlamı yok.
  • şöyle yazmış

-Pakete kayıt olan ilk 50.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL’ye, değilsen ayda 28 TL’ye yararlanabilirsin-

iyi de ben nasıl bilecem 50 000 de olup olmadıgımı ,bunlar las vegas kumarhanelerini de geçti :D
  • Paketimi iptal edip hemen woops kampanyasına geçtim.bu internet nasıl oluyo beyler anlamadım tam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep~DarkNeSs -- 26 Aralık 2013; 0:07:28 >
  • quote:

quote:

quote:

her yerde wifi var zaten durduk yere düzeni bozmaya gerek yok bence. Ayrıca dakika düşüş periyodu 60 saniye. Hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: PhıdıL

quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Internet hizi nasil acaba ? Kampanya cok iyi.

Buyrun, az once test ettim. Uskudar/Valide Atik

Hocam pek anlamam bundan telefon icin nasil ? Hizi sikinti cikarir mi ?

• hattına 25tl yüklersin 23tl pakete dahil olduysan 23 çeker ama yok 28 dahil isen kontor yeterlli değil msjı gelir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: country1

quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Arkadaşlar bende Avea faturalıdan şimdi geçiş yaptım. Yardımcı olmak için kısaca anlatayım.

MH arayarak geçiş yaptım.

-İlk olarak ben faturalı 500 tarifesindeydim bu tarifeye geçmem için ''Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500'' tarifesine geçiş yaptım.
    (Burada yalnız fatura kesim tarihide önemliymiş çünkü bu fatura tarifesi yanlış hatırlamıyorsam 46 TL dedi ve benim fatura kesimim 26-27 arasındaydı sanırım o 1-2 gün bu tarifeden yansıyacakmış.)

-Daha sonra woopsa üye oldum. Woopsada üye olmak için 25 yaşından küçük TC numarası lazım. Ben 26 yaşındayım ama arkadaşın tc'sini yollayıp kayıt oldum. TC yazıp 4545 yollayarak üye oldum.

-Sonra ''YENIYIL'' yazıp 4545'e yollayarak tarifeye geçiş yaptım.

Yeni nesil 500 ekstra kullanıyordum.(HY 500 dk HY 2000 sms 2 gb sonrası edge hızına düşen int 36.5 tl)
    MH'yi aradım hattımın faturasız hatta geçirilmesiyle bu paketi kullanabileceğim söylendi.20 lira ek ücret dediler tamam dedim.Sonra forumda bu yazıyı okuyunca hemen arayıp faturasız geçiş talebini iptal ettim.
    Online işlemlerden bu işlemleri aynen uyguladım.YENIYIL yazıp 4545 e yolladım.Her yone 500 dk,her yone 5000 sms 1 gb artı olarak 12 ay boyunca 1 gb daha int paketi hattıma tanımlandı.
    Benim de fatura kesimim 26.sının gecesi bakalım ne kadar fatura gelecek.

Teşekkürler üstad

hocam bende ki durumda aynı sizin gibiydi.HY500 tarifesinden bu tarifeye geçtim. Aklıma bir şey takıldı zaten 2 yıldır avealıyım 1 yıllık tahattüt için SOZ yazıp 5555 gödermekte gerekli mi ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.