Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • piyango çıkmış kadar sevindim la bunu yapabildigime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTT Cell'liler için durum nedir?
  • Yaptıktan sonra yıkılan paketi iptal ediyoruz dimi?
  • Durum nedir alabiliyormuyuz? Bu ay 3 kere 1gb paketi aldim biktim bitip bitip duruyor. 2gb paketi varsa cok iyi olacak bu.

• Bimcell den geçiş için ne yapabiliriz bilen var mı ?
  • yıkılan paketi iptal etmeden mi yapıyorduk ben anlamadım. önce iptal ettiğim için mi olmuyor?
  • Beyler üye oldum ama kontör yüklemedim sonra yüklesem sorun olur mu acaba?

• beyler yıkılan paketi iptal edin bence denk gelirse onun içinde para çekerler. Ben daha kayıt olmadan iptal ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murty_ -- 25 Aralık 2013; 22:14:00 >
  • Anlatımlarınız için çok teşekkürler. Faturalıda Süper Fikir tarifesindeydim 6 ay taahhütlü 1 gb internet alıp duruyordum 9.5 liraya, kurtuldum sonunda
    Faturalıdan geçiş yapmak isteyenler için bir dip not düşeyim.

Müşteri temsilcisini aramadan Online işlemlerden Seç Full Artı Full 500'e geçiş yapıldığında tarife 57 TL'lik olarak tanımlanıyor.
    SOZ yazıp 5555'e gönderince 12 ay Taahhütlü olarak 47 TL'ye düşüyor.
    WOOPS'a üye olduktan sonra YENIYIL yazıp 4545'e gönderildiğinde ise tarifeye 24 TL'lik indirim uygulanıyor.
    Sonuçta faturalı hat için tarifenin ücreti 12 ay taahhütlü 23 TL'ye düşüyor. Yapılan işlemlerin onay mesajları geliyor.
    Tekrar çok saolun, bana çok iyi bi zamanda denk geldi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakida -- 25 Aralık 2013; 22:37:51 >
  • Teşekkürler bilgilendirme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Gun

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Arkadşalar tarife online işlemlerde yenisuperfırsat diyemi gözüküyor ?

Evet...Ayrıca hala 5000sms ve 2gb gözükmüyor nette...

Aynen bende yaptımda benim durumda bu şekilde. Eskiden kalma süper3lü gözüküyor ama 9333 arayınca paketin tüm kalanları orada söylüyor.

O zaman sıkıntı yok...Sanırım online işlemlerde paket gösterimi problemi var...Süper üçlü ortadan kalkınca düzelir heralde...
  • Faturasız tarifeden, faturalı tarifeye geçmek için bayi'ye mi gitmek gerekir yoksa telefondan yapılıyor mu?
  • telefondan yapılabilir 444 1 500 aramanız yeterli
  • teşekkürler arkadaşlar 23 tllik yıkılan paketten geçtim umarım fiyat değişmez
  • valla bende geçtim 1gb yetmiyordu yıkılan pakette. tam tarife arıyordum kendıme gore bu cok ıyı oldu aynı fıyata her ne kadar cekmesede f/p den dolayı katlanırız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen bende yaptımda benim durumda bu şekilde. Eskiden kalma süper3lü gözüküyor ama 9333 arayınca paketin tüm kalanları orada söylüyor.

O zaman sıkıntı yok...Sanırım online işlemlerde paket gösterimi problemi var...Süper üçlü ortadan kalkınca düzelir heralde...

İnş olmuştur. Ben 2013 ağustos gibi geçtim aveaya. Ama ilk 50000e girdim herhalde inş devam eder. Birde birşey sormak istiyorum bu paket 1 aylık felan değil dimi sürekli devam edicek ?
  • Merhaba dostlar hattımı dün yeni taşıdım hattım aktif olunca bu 23 T.L'lik paketten bende faydalanabilirmiyim? Yaşım 32 .
  • Arkadaşlar ben ayın 15'inde SÜPER 3'LÜ paketini almıştım. şimdi SUPER FIRSAT yazıp 4545e yolladığım zaman " Hattınızda en az 23 TL bulunması gerekiyor diyor.

Şimdi ben 23 TL yükleyip bu paketi alırsam, hemen başlayacak mı ? Yoksa SÜPER 3'LÜ bittikten sonra mı başlıcak ?

Hemen başlarsa biraz kötü çünkü diğer taraftan SÜPER 3'LÜ deki hakkım gidecek boş yere. Daha 10 gün olmuştu alalı.

Bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.
  • Bu eklenen SMS ve GB lerin online işlemlerde görünmemesi kıllandırıyor beni. Yıkılan Paketten 200mb kotam kaldı, şimdi o bitince Süper Paketin 2 GB si başlamazsa ne olacak? Online işlemlerde görünmemesi sadece bir görüntüleme sorunudur umarım, hesabımıza gerçekten eklenmiştir inşallah. Yoksa Avea'ya boş yere 23 TL bağışlamış olacağız.

Bu arada, bu paketlerin ne kadar süre ile devam edeceği de büyük merak konusu. Yanlış bilmiyor ve hatırlamıyor isem, BTK yasalarına göre operatörler kampanya ile çıkardıkları tarife ve paketleri en az 6 ay aynı şartlarla sürdürmek zorunda. Yıkılan Paket ilk çıktığında da benzer tartışmalar vardı ama hiç değişmedi, nasıl başladıysanız o şekilde devam etti. Bu da öyle olacaktır büyük ihtimal.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnş olmuştur. Ben 2013 ağustos gibi geçtim aveaya. Ama ilk 50000e girdim herhalde inş devam eder. Birde birşey sormak istiyorum bu paket 1 aylık felan değil dimi sürekli devam edicek ?

Sms geldiğine göre tamamdır...Ucu açık bir kampanya...Ama en az 12 ay bu fiyat garanti...Hemen zam yapamazlar...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.