Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesaplix

başkasını TC ile başvuruda soyadı aynı vb. zorunluluğu var mı?

Öyle bir zorunluluk yok, üstte arkadaşlar Google'dan buldukları tc numaraları ile kaydoldular.
  • Ben de bugün turkcell den geçiş için başvurdum, bakalım ne zaman onaylanacak geçiş başvurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

nasil oluyormuş hocam o acıklarsan sevirim yaş 48 fark edermi

25 yaş altı herhangi birinin tc numarası varsa kampanyaya geçebilirsiniz. Avea bayisinden numaranızı taşıyın önce. Daha onra yapmanız gerekenler ilk postta var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Ayin 10'u olan fatura kesim tarihini degistirebiliyor muyuz? varsa bile ben bulamadim online islemler sayfasinda.

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Beyler bu paketi ben ve bi arkadasim yaptik fakat o interneti cok rahat kullanabilirken ben baglanamiyorum.Ayarlarada baktik ama problemi cozemedik.Sikinti nerede?

Hiç bağlanamıyorsan ayarlar olmamıştır. Eğer bağlanabiliyorsan telefon kaynaklı sıkıntı vardır.

Interneti actigim ilk 10 15 sn baglanabiliyorum sonrasinda sikintili.

• lSight kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum var hocam. Başka bir telefonda deneme şansı varsa bir de öyle deneyin
  • kesaplix K kullanıcısına yanıt
    Aynı soyad zorunluluğu yok. Bimcell'den geçtim, 4 saatte geçiş tamamlandı. An itibariyle kampanyaya katıldım. Bu kontenjan işi hikaye gibi geliyor bana da.
  • Bimcell'den geçiş yaptım 8 lira karşılığında. 23 liralık paketi kullanmaya başladım vergi aldınmadı
  • Beyler merhaba , bu tarifeye geçmek için hatti tasimaya avea bayiine gittim . fakat zamanında babamin veli olduğu hatti yanimda babami da götürmeye rağmen dalginlikla benimmis gibi işlem yaptirdim . büyük ihtimal hat tasima işlemi gerçekleştirilemeyecek değil mi ? Görevli de hic bilgisayardan kontrol yapmayinca boyle oldu . bir bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

quote:

Orijinalden alıntı: concepty

19liraya 1gblık paketi kullanıyodum (faturasız)
    Woops yazip 4545e msj attim
    Tebrikler uye oldunuz msji geldi anında.
    Sonra super firsat yazip ayni numaraya yolladim, ondada tebrikler 2gblık pakete 23tl karsiliginda uye oldunuz dedi. Hersey 1dk icerisinde gerceklesti :)

Yıkılan paketi iptal etmeyi unutmayın

İptal kodunu hatırlayanadım ama zaten ayin 3ü son hatirlatma msjinda yaziyodu kod onu brkliyorum, yeterli bakiyede yok zaten :)
    Hatirlatman icin saol dostum

• Şimdi müşteri hizmetlerini aradım. Bimcellde 30 gün kalmaniz lazim. Hemen geçiş yapamazsınız dedi. Boşu boşuna 4 gündür bekliyormuşum :( Bana kim dedi forumda hemen geçebilirsin diye Yapabilecek bir şeyim var mı?

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Arafta kalmışsın be kardeş. Bekliycen artık . 31 Ocak'a kadar vaktin var ki zaten kişi sınırlaması yok., sıkıntı olmaz.
    BimCell in keyfini çıkar
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    sen ne zaman geçmiştin ki hocam bimcelle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

sen ne zaman geçmiştin ki hocam bimcelle?

pazar günü bimcell aktifleşmişti.Forumdan biride geçebilirsin bir şey olmaz deyince aveaya başvurmuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fs_saglam

Arafta kalmışsın be kardeş. Bekliycen artık . 31 Ocak'a kadar vaktin var ki zaten kişi sınırlaması yok., sıkıntı olmaz.
    BimCell in keyfini çıkar

Kişi sınırlaması yok mu?

• Aynı tarifenin 1 gb internet 25 tl olanını kullanıyorum. 2 ay oldu bu tarifeyi alalı.

Faturalı hattan bu faturasız tarifeye geçebiliyor muyuz?

İlk sayfayı okudum ama tam anlamadım.
  • Bimcellden aveaya geçişte 50bin sınırı oluyor mu? Ona göre 1 ayın dolmasını bekliyeceğim.

Birde şimdi Vodafone veya Turkcell'e geçebilir miyim? Onda 30 gün sınırı var mı? Yani önce onlardan birine geçip sonra tekrar aveaya geçme gibi bir seyim olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 2 Ocak 2014; 22:05:30 >
  • faturasız hattımdan kayıt olsam bu paketi alsam 1 ay doya doya kullansam,,

soru 1 : bir sonraki ay hattımda en az 23 tl olması durumunda otomatik yeniliycekmi 23 tl yi kesip,

soru 2 : bir sonraki ay hattımda 23 tl olmaması durumunda, atıyorum ben bir sonraki aydan 3 gün sonra 23 tl yüklesem otomatik yenilencekmi paket yine, ve ayın kalan 27 günümü faydancam nasıl olcak

bu 2 sorunun cevabını istiyorum beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexii -- 2 Ocak 2014; 22:14:33 >
  • biraz önce aldım 23 e
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.