Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç gündür turkcellde olduğumu nasıl öğrenirim fikri olan var mı online işlemlerde baya gezdim ama bulamadım

edit hallettim kredi kartı ekstrelerime baktım 30 eylülde turkcell olarak kontör yüklemişim yani 90 gün geçmiş bekle beni avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 31 Aralık 2013; 19:23:16 >
  • Bence sınır falan yok, pazarlama stratejisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avia -- 31 Aralık 2013; 20:13:04 >
  • Hattımı vodafone dan aveaya taşıdım, avea bayisinde + 200 dk ve tarife içi 2000 dk daha tanımlandı hattıma. durum şöyle oluyor, hattı taşırken tarifeyi şampiyon olarak işletiyoruz ve hat ile birlikte kazıkazan tarzında bir kart veriyorlar, hattımız açılınca karttaki şifreyi 7400 e gönderiyoruz, her ay 20 tl üzeri yüklemeye 200 dk heryöne + 2000 dk tarife içi bedava yükleniyor, 23 tl ile de süper fırsat paketini alıyoruz, böylece her ay heryöne 700 dk + 5000 sms + 2 gb internet ve + 2000 dk tarife içi görüşmemiz oluyor. Tüm haklarımızı 9333 arayıp ve internet üzerinden online işlemlerden görebiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nydp

woopsa kayıt oldum ama hattıma lira yüklenmiyor henüüz geçemedim :(

hocam ücretli bi çağrı yapman gerekli lira yüklemen için
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    yok hocam ben aveaydım iş bankta sorun varmıs yuklenmemişti garantiden hallettim yuklendi:)
  • kaç ay boyunca geçerli ark.lar bilgisi olan var mı? Yıkılan paketteyim 23 tl'ye 1 gb olanını alıyorum da sirf interneti için geçmeyi düşünüyorum.

• Arkadaşlar avea faturalı kullanıyordum.. yaklaşık 1 hafta önce vodafone hattına taşıdım şimdi tekrar hattımı aveaya taşısam bu kampanyadan faydanabilirmiyim bilgi verirseniz sevinirm

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

kaç ay boyunca geçerli ark.lar bilgisi olan var mı? Yıkılan paketteyim 23 tl'ye 1 gb olanını alıyorum da sirf interneti için geçmeyi düşünüyorum.

Ben geçtim. Yakınımda kim varsa geçti.
  • Turkcell im gecmeyı duusnuyorum kısa mesajla vs dırek gecebılıyor muyuz avea ya birde sizce nasıl fiyat faturalı için ?
  • Ozbi kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.

aynı tcden iki defa kayıt olunur mu?

• pttcell den buna nasıl geçebilirim bugün geçebilirmiyim son başvuru tarihi 31 aralık denilmiş ama :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist322

tesekkurler.

aynı tcden iki defa kayıt olunur mu?

Sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekes_58

pttcell den buna nasıl geçebilirim bugün geçebilirmiyim son başvuru tarihi 31 aralık denilmiş ama :(

31 Ocak değilmiydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: renkler

Hattımı vodafone dan aveaya taşıdım, avea bayisinde + 200 dk ve tarife içi 2000 dk daha tanımlandı hattıma. durum şöyle oluyor, hattı taşırken tarifeyi şampiyon olarak işletiyoruz ve hat ile birlikte kazıkazan tarzında bir kart veriyorlar, hattımız açılınca karttaki şifreyi 7400 e gönderiyoruz, her ay 20 tl üzeri yüklemeye 200 dk heryöne + 2000 dk tarife içi bedava yükleniyor, 23 tl ile de süper fırsat paketini alıyoruz, böylece her ay heryöne 700 dk + 5000 sms + 2 gb internet ve + 2000 dk tarife içi görüşmemiz oluyor. Tüm haklarımızı 9333 arayıp ve internet üzerinden online işlemlerden görebiliyoruz.

merhaba,

ben de vodafone'dan geçmek istiyorum da, iki sorum olacak:

1- ayda 20+23, toplam 43 mü veriyoruz? yoksa 20'yi sadece bir kere mi veriyoruz?
    2- geçerken sizden ücret aldılar mı?

bu da genel bir soru,
    1 (bir) yaşında bebeğim var,
    onun TC'si ile kayıt olabilir miyim?
  • ben de 2 seneden fazladır kullandığım yıkılan paketten geçtim bu tarifeye. sanırım 1 gb bittikten sonra 96 kpbs ye düşüyor hız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

ben de 2 seneden fazladır kullandığım yıkılan paketten geçtim bu tarifeye. sanırım 1 gb bittikten sonra 96 kpbs ye düşüyor hız ?

faturalida

• Güzele benziyor parasıda uygun ,paylaşım için Teşekkürler

• HABER VEREN ARKADAŞA ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER.Beyler 50BİN hikaye heralde sömürün an itibariyle woopsladım.
  • 50 bin davasına paketi yakıp geçtik bizde bilsek beklerdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

50 bin davasına paketi yakıp geçtik bizde bilsek beklerdik

zorla tutmuyorlar geri paketine dönebilisin.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.