Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phoénix

quote:

Orijinalden alıntı: gungorm

quote:

İyi aksamlar arkadaşlar yarın turkcell faturasızdan aveaya gecicegim 23 tlye 2 GB 500 dk 5000 SMS verilecek yanlış anlamadıysam peki 2 GB net sınırsız mı ? bilgilendirir deniz sevinirim.

Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Faturasız hat kullanıyorum hocam.

Faturasız için

Paketindeki internetin bittiği zaman, başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,492KR/100KB olarak uygulanıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İyi aksamlar arkadaşlar yarın turkcell faturasızdan aveaya gecicegim 23 tlye 2 GB 500 dk 5000 SMS verilecek yanlış anlamadıysam peki 2 GB net sınırsız mı ? bilgilendirir deniz sevinirim.

Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Faturasız hat kullanıyorum hocam.

Faturasız için

Paketindeki internetin bittiği zaman, başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,492KR/100KB olarak uygulanıyor.

Teşekkürler hocam peki bunların yaninda ek paketler alınabiliniyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibarı ile kardeşim ve ben 23TL'ye paketi yaptık.
    Hali hazırda Avea Üyesiyiz.
  • şu an itibariyle faturalı avea'dan geçiş ile 24 TL üzerinden katılım yapılmıştır.. Bilgilerinize. Başka TC no girerek yaptırdım.
  • vyc kullanıcısına yanıt
    hocam bende yeni nesil 500deyim yeniyıl yazdım gönderdim bu kampanyadan mevcut tarifenizle yararlanamazsınız dedi? napmak gerekiyo acaba?
  • ben daha öneden aveada kalma taahütü vermiştim sorun olur mu acaba? SEÇ full artı full 500de kalıp ayda 42 lira vermek istemiyorum?
  • Avea'lı olmayıp Avea'ya geçmek isteyenler için (benim gibi çok konuşan biri için ) şöyle bir kombinasyon yapabilirmiyiz?

tarafar hattına geçip süper üçlü paketi (28 tl) aldık.
    karşı tarafda(1 kişi :) ) sınırsız taraftar 150 konuşma paketi (9 tl) alıp ve sınırsız konuşma kombinasyonunu yapabilirmiyiz?

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun başıma gelen durumu anlatayım belki faydalanan olur
    mevcut 12 ay sözleşmeli hattımın son günüydü kafama göre uygun tarife bulamadım aveaylada anlasamadık neyse kısa kesiyim

aradım m.hizmetlerini bu durumda iptal edicem yada baska bir şebekeye taşıycam hattımı dedim bunu daha öncede bi kaç kez demiştim ciddiye almadılar ama sözleşmem bitiyor diye herhalde direk genel merkeze aktardılar beni

orada telefonu acan bayan bana bi kaç tarife önerdi bi tanesi benim dk sms ve net isteklerime uyuyordu ama fiyat pahalı dedim

o zaman 12 ay sözünüze %25 indirim yapalım siz dediler ben acık kapıyı bulunca az daha itekledim

sonuç olarak bana %50 indirim yaptılar 12 ay sözleşmeli olarak hangi tarifeyi seçsem bu indirimi yapacaklardı aldığım izlenime göre tahattütü bitenler denesin
    eminim sonuç alacaklardır
  • Bimcell Pocell Pttcell gibi türevleride kullanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

Bugun başıma gelen durumu anlatayım belki faydalanan olur
    mevcut 12 ay sözleşmeli hattımın son günüydü kafama göre uygun tarife bulamadım aveaylada anlasamadık neyse kısa kesiyim

aradım m.hizmetlerini bu durumda iptal edicem yada baska bir şebekeye taşıycam hattımı dedim bunu daha öncede bi kaç kez demiştim ciddiye almadılar ama sözleşmem bitiyor diye herhalde direk genel merkeze aktardılar beni

orada telefonu acan bayan bana bi kaç tarife önerdi bi tanesi benim dk sms ve net isteklerime uyuyordu ama fiyat pahalı dedim

o zaman 12 ay sözünüze %25 indirim yapalım siz dediler ben acık kapıyı bulunca az daha itekledim

sonuç olarak bana %50 indirim yaptılar 12 ay sözleşmeli olarak hangi tarifeyi seçsem bu indirimi yapacaklardı aldığım izlenime göre tahattütü bitenler denesin
    eminim sonuç alacaklardır

Aldığınız dk sms ve internet paketi ve ücreti nedir peki?
  • Az önce 23tl karşılığında bu tarifeye geçtim bende. 50k henüz dolmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suspectum -- 27 Aralık 2013; 0:51:03 >
  • Mevcut avea kullanıcısıyım işlem başarılı

28 liraya süper üçlü bile avantajlıyken bu süper oldu

Altından bişey çıkmasa bari

• Kardeşim 25Yaş altı, aynı tanıtım mesajı ikimize de geldi. Kardeşim bahar500 kullanıyordu iptal etmeden geçis yaptık, bahar500 den kalan 400dakika silinmedi... Toplam 900Dk oldu... 25Yaş üstü bu paketin üstünde ve yıkılan paket kullanıp da bu tarifeye geçis yapabilen var mi? Yıkılan paket iptal olmadan geçis mümkün mu bahar500 gibi? Ve henüz Bakiyesi yeterli olmasa bile paket kaydını yapabilen var mi?

• katlayan tarifedeyim ve yıkılan pakt var. aşağıdaki mesaj geliyor. sorun nedir acaba? bilen var mı?

Degerli musterimiz, talepte bulundugunuz paketten yararlanamamaktasiniz.Size uygun Konusma, SMS ve Internet Paketleri icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

katlayan tarifedeyim ve yıkılan pakt var. aşağıdaki mesaj geliyor. sorun nedir acaba? bilen var mı?

Degerli musterimiz, talepte bulundugunuz paketten yararlanamamaktasiniz.Size uygun Konusma, SMS ve Internet Paketleri icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ah ah bi okumayi ogrensek :)

Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. (BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç). Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Kardeşim 25Yaş altı, aynı tanıtım mesajı ikimize de geldi. Kardeşim bahar500 kullanıyordu iptal etmeden geçis yaptık, bahar500 den kalan 400dakika silinmedi... Toplam 900Dk oldu... 25Yaş üstü bu paketin üstünde ve yıkılan paket kullanıp da bu tarifeye geçis yapabilen var mi? Yıkılan paket iptal olmadan geçis mümkün mu bahar500 gibi? Ve henüz Bakiyesi yeterli olmasa bile paket kaydını yapabilen var mi?

Ben 19 luktayim iptal ettirmeden oldu ustune eklendi sms net dakkalar her sey ikisinide kullanirsan 42 tl odersin

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

katlayan tarifedeyim ve yıkılan pakt var. aşağıdaki mesaj geliyor. sorun nedir acaba? bilen var mı?

Ah ah bi okumayi ogrensek :)

Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. (BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç). Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli

eyvallah

BİMcell, POCELL vs görünce sanal operatorler hariç sandım gerisini okumadım

şimdi kral tarifeye geçip, sonrasında buna geçtim. teşekkürler.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim. Yeterli bakiye olmadan pakete kayıt yapıliyormu acaba? Yıkılan paketin suresinin bitmesine daha 20Gün var çünkü.. Bilgisi olan veya deneyen var mi? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Teşekkürler kardeşim. Yeterli bakiye olmadan pakete kayıt yapıliyormu acaba? Yıkılan paketin suresinin bitmesine daha 20Gün var çünkü.. Bilgisi olan veya deneyen var mi? :)

Bu yaziyor kayit olmak istersen

Degerli musterimiz paketi almak icin hattinizda en az 23TL bulunmalidir. Lutfen yukleme yaptiktan sonra talebinizi tekrar iletiniz.

• Faturasiz da 2gb bitene kadar ayni hizdami hizmet veriyor, yoksa 1gb bittikten sonra 2gb a kadar hiz mi dusuyor?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.