Şimdi Ara

1 ay içinde telefon alacagım 2 telefon arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bu ay içerisinde telefon almayı düşünüyorum. Bütçe sınırı yok
    iPhone 5S ve Lumia 1020 arasında kaldım. Aslında Wp kullanasım var lumia nın boyutu , kamerası vs çok uygun fakat diğer bir yanım iPhone al diyor . Bu alacagım telefonu yaklasık 2.5-3 yıl kullanacagım o yüzden uzun süreli kullanım açısından ıphone da istiyorum. Şuan da agır basan taraf iPhone 5s ama bi önerilerinizi alayım dedim

• 5S al kesinlikle
    Gecen sene lumia 920 almistim cektigim fotolari falan bulamiyordum markette cok az uygulama var ve cok pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 sene sonra Windows Phone eğer bir gelişme kaydederse, işte o zaman alınabilir. Şu an için Wp cihazların birbirinden kamera dışında hiçbir farkı olduğunu sanmıyorum.

• 2.5-3 yil goturebilecek piyasadaki tek cihaz iphone'dur. Acik net. Wp kullanmadim hiç oyuzden o tarafa yorum yapamam ama iphone uzun sure goturur ve 5s'in kamerasida yabana atilacak cinsten değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: carsii

2.5-3 yil goturebilecek piyasadaki tek cihaz iphone'dur. Acik net. Wp kullanmadim hiç oyuzden o tarafa yorum yapamam ama iphone uzun sure goturur ve 5s'in kamerasida yabana atilacak cinsten değil.

bende öyle düşünüyorum iphone nun görüntüsü de çok iyi bence.. Fakat ne biliyim l1020 nin kamerası,şarkı/uygulama menü tasarımı fln çok hoşuma gitti sanki .. aynı şey note 2 içinde olmustu iphone 5 ile note 2 arasında kalıp note 2 yi seçmiştim ve baya pişmanım şuan .. Bu yüzden aynı hataya düşmek istemiyorum
  • 5s

• quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

quote:

Orijinalden alıntı: carsii

2.5-3 yil goturebilecek piyasadaki tek cihaz iphone'dur. Acik net. Wp kullanmadim hiç oyuzden o tarafa yorum yapamam ama iphone uzun sure goturur ve 5s'in kamerasida yabana atilacak cinsten değil.

bende öyle düşünüyorum iphone nun görüntüsü de çok iyi bence.. Fakat ne biliyim l1020 nin kamerası,şarkı/uygulama menü tasarımı fln çok hoşuma gitti sanki .. aynı şey note 2 içinde olmustu iphone 5 ile note 2 arasında kalıp note 2 yi seçmiştim ve baya pişmanım şuan .. Bu yüzden aynı hataya düşmek istemiyorum

Samsung cihazlari bana nedense 1 yillik cihazlar gibi geliyor batarya konusunda gayet iyiler kameralarida iyi ama o isletim sistemiyle bence hic birsey olmaz bende gecen sene note 2 ve 5 arasinda kaldim ve 5 aldim hic pisman olmadim boya atmasi disinda onuda dava actim kazandim zaten :)

• 5s

• arkadaslar aynı konuyu nokia bölümündede açtım ve I5S -- L1020 arasında tercih yaparsam iphone seçmemi önerdiler.. Bu durumda iphone almak mantıklı herhalde
    2-3 yıl kullanacagım için uzun ömürlü bir telefon lazım
  • Kardeşim,hevesle lumia 920 almıştı ama hiç kullanışlı bulmadığı için 5 ay sonra ölü pahasına satıp 4s almıştı,
    Ben de 5s almanızı tavsiye ederim.

• Hangi ozellikler sizin icin onemli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan0338

Hangi ozellikler sizin icin onemli ?

Öncelikle şunu söyleyeyim. Çok fotograf çeken bir insanımdır hergün çekerim ama iphone nun kamerası gayet yeterli galiba
    bunun dısında 2-3 yıl kullanabilceğim bir telefon arıyorum ,
    oyun,uygulama vs çok ilgilendirmez beni ben whatsapp/face/twitter vs takılırım internetten dizi,flm izlerim bu tür şeyler :)
  • ben blackberryden sonra telefon almaya karar verdiğimde 1000 tl gibi bir bütçe ile iphone 4 ve samsung s4 mini kıyaslamasını çok yaptım. uygulama ve kullanım açısından, uzun süre gitmesi açısından değerlendirirken Windows cihazları saymadım bile. sonuç olarak iphone 4 aldım ve başlarda memnun değildim. ama kullandıkça memnun etmeye başladı.

şöyle düşünün, iphone ön arkaya jelatin çektirin ve telefonu istediğiniz yere koyun. uygulamaları, telefonun stili, sisteminin verimli ve kararlı çalışması, uygulamalarının çokluğu. tüm bunlar tarafından bakılınca iphone denir. ayrıca şunu da söyleyeyim, Microsoft Office varsa da apple da iwork, imovie ve iphoto uygulamalarını 1 ekimden sonra ios 7li cihaz alanlara bedava veriyor. iphone için tek sıkıntı bluetooth ve bir mail ile dosya atamamak. öte yandan windowslu cihaza bakarsak arkasındaki o kamerayla hangi masaya koyacaksınız da telefon düz duracak masaya koyup da kullanırken bir sağa bir sola yatmasın sonra bu yüzden kişisel görüşüm iphone. unutmadan şunu da söyleyeyim, yılbaşına kadar turkcellmagaza.com dan alırsanız apple tv hediyesi var. apple tvnin değeri 345 lira olması lazım. bunu da dikkate alın

• Hocam cok fazla uygulama dusunmuyorsaniz Lumia iyi bir tercih olabilir kamera bakimindan ezici bir ustunlugu var.Fakat zamanla uygulama isteginizin artacagini dusunuyorum bu yuzden bence 5S alin.Lumia'da sizi 3 yil goturur belirteyim.

• Beşes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan0338

Hocam cok fazla uygulama dusunmuyorsaniz Lumia iyi bir tercih olabilir kamera bakimindan ezici bir ustunlugu var.Fakat zamanla uygulama isteginizin artacagini dusunuyorum bu yuzden bence 5S alin.Lumia'da sizi 3 yil goturur belirteyim.

anladım teşekkürler
    iphone alacagım büyük ihtimalle hiç kullanmadım ama baya kullanıslı, stabil oldugu söyleniyor
  • carsii kullanıcısına yanıt
    Samsung'un amiral gemileri de dahil bir çok modelini kullanmış biri olarak kamerasının iyi olduğu düşüncesi bana biraz garip geldi. Dış ortamda, gün ışığında çekilen fotolar iyidir eyvallah ama iç mekan tam bir fiyasko BANA GÖRE.
  • Kesinlikle 5S...
  • Bende 2 haftaya almayı düşünüyorum en başta android tarafındaydım

şuan tercihim iphone 5s inşallah onu almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmagfker

Bende 2 haftaya almayı düşünüyorum en başta android tarafındaydım

şuan tercihim iphone 5s inşallah onu almayı düşünüyorum

Umarim memun kaliriz her ikimizde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.