Şimdi Ara

Jailbreak Hakkında !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde ios 7.x için jailbreak yayınlandı şimdi aklınızı kurcalayan soru şu : Acaba jailbreak yapsak mı?

BENCE:
    Henüz ios 7 ile uyumlu fazla tweak olmadığı için jailbreak keyfini tam olarak yaşayamıyoruz. o yüzden yüklemeyin derim.Henüz ios 7 jailbreak çok yeni olduğu için Tweakların yaklaşık %5-10 ios 7 ile uyumlu biraz daha beklemekte yarar var.
    NOT: Eğer yi nede yükleyip denemek isterseniz mutlaka cihazınızın bir yedeğini alın ben yedek almadım sonra elma işaretinde dondu mecbur reboot yapınca içindekilerde haliyle gitti.
    Yardımcıu olabildiysem ne mutlu bana

• Gereksiz bir konu daha. Bravoo 👏

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efetarikk E kullanıcısına yanıt
    Gereksiz görebilirsin ama ben jailbreak yapmadan önce bu soruya hiç bi konuda cevap bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efetarikk

Gereksiz bir konu daha. Bravoo 👏

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir konu açmadan ben de bir soru sorayım
    Şu an cihazımda itunes üzerinden güncellenmiş iOs 7.0.4 var.Buna jailbreak yaptığımda yüklü uygulamalar,fotoğraflar vs gidecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Yeni bir konu açmadan ben de bir soru sorayım
    Şu an cihazımda itunes üzerinden güncellenmiş iOs 7.0.4 var.Buna jailbreak yaptığımda yüklü uygulamalar,fotoğraflar vs gidecek mi ?

hayır gitmez yap sonra jb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 24 Aralık 2013; 18:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Yeni bir konu açmadan ben de bir soru sorayım

Gitmez ama ne nolur nolmaz al yedeğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oozgur16 kullanıcısına yanıt
    Hayır yüklü uygulamalar vs. gitmeyecek Tabi ki jailbreak sırasında herhangi bi hata almazsanız.
    Eğer hata alırsanız telefonu DFU moda yani güvenlik moduna (Home + kilit tuşuna birlikte basarak) itunese bağlayıp telefeona reset atabilirsiniz yedeğinizide kurup aynen devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesk0

Gereksiz görebilirsin ama ben jailbreak yapmadan önce bu soruya hiç bi konuda cevap bulamadım

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.