Şimdi Ara

iPhone 4 Jailbreak Sorunu - Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, telefonuma jailbreak işlemi yapmayı denedim, son reboota kadsar her şey normal gitti. En son reboottan sonra Apple simgesinde takılı kaldı. Çözüm olarak DFU moda sokup restore etmek önerilmiş ancak home tuşum bozuk olduğu için DFU moda alamıyorum. İşle ilgili önemli işlemler yapmam gerekiyor telefondan, gelen aramaları şimdilik başka bir telefondan alabiliyorum ancak en geç yarına kadar bu sorunu çözmem lazım. Home tuşu tamiri için ise 75 TL gibi aşırı bir fiyat biçiyorlar. Tek çözüm buysa bunu yapmak zorunda kalacağım ancak başka bir çözüm varsa belirtmenizi önemle rica ederim. Herkese iyi forumlar, iyi akşamlar.

• redsnow programı ile dfu ya alabilirsin.

offıcalhttp://t*he*pi*ra*te*b*ay.se/user/iphonedev/

yıldızları at son redsnow u indir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prot -- 24 Aralık 2013; 16:31:41 >
  • Telefon şu anda Apple logosunda takılı durumda, kesin olur mu? Ve nasıl olacağına dair bir anlatım var mı?
  • Sanirim ireble cikabiliyoduk dfu moddan bi arastir istersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben çıkmaya değil girmeye çalışıyorum.
  • girme işlemini zaten redsnow yönlendiriyor ama manuel girmek istiyorsan kilit+home tuşlarına beraber bas 10 sn sonra kilik tuşunu bırak bundan da 10 sn sonra home tuşunu bırak.dfu moddan çıkmak için kilit+home tuşuna elma logosunu görene kadar basılı tut.Eğer çıkmıyorsa program yardımıyla çıkabilirsin bu moddan yada restore etmen gerekebilir en kötü durumda..Ama daha önce yapmadıysan riske atma beklenmedik itunes hataları çıkabiliyor en çok çıkanı 3194 ve -1 numaralı hatalar.Genelte itunes a bağlan işaretinde takılı kalıyor bu hatalarda..

Edit:Son mesajlara bakarak cevap yazmıştım home tuşunun bozuk olduğunu sonradan farkettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 24 Aralık 2013; 17:30:06 >
  • Home tuşu olmadan çözüm yok mu hocam?
  • eğerki hiçbir problem olmadan dfu moda almak isteseydin dfu moda alan yazılım üretip (redsnow ile) dfu moda girerdin(yani önceden böyle imkan vardı şimdi hala varmı bilmiyorum) ama elmada takılı kaldıysa recovery moddan çıkması lazım önce onun içinde tinyumbrella dene istersen onun o özelliği vardı diye hatırlıyorum..
  • tinyumbrella ve recboot 1.3 ile istediğin gibi dfu moda girip çıkabilirsin home tuşunu kullanmadan..
  • @T.HAWK iOS 7'de çalışıyor mu hocam? Ve telefon hala Apple logosunda buna rağmen olur mu?
  • Báistídhubh kullanıcısına yanıt
    sen cihaz bu haldeyken tinyumbrella yükleyip bağladın mı cihazı?Exit recovery mode butonu aktif mi?
    recboot 'u bilmiyorum ama tinyumbrella güncel versiyonu ios 7.0.4 uyumludur..
  • Telefonun şarjı bitti, deniyorum birazdan.
  • Telefonu bilgisayara bağladım önce pilin düşük olduğuna dair gösterge çıktı ardından Apple logosu ve hala açılmıyor. TinyUmbrella'yı da indirdim telefon bağlı ancak görmüyor.

@t.HAWK
    @ugrtrkgvn
    dostum o halde redsn0w 0.9.15b3 ile JUST BOOT yapmayı denermisin..
  • Just Boot diyince de DFU istiyor hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.