Şimdi Ara

Teleservice ye cihaz gönderilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 4 kullanıyorum. Pilinde sorun var göndersem değişim kararı cıkacaktır ama teleservice ye güveneniyorum. cok şikayeti olan var. Değişim kararı cıkıp da en az 1 aydır cihazını alamayanlar var :( cihaz ios 7 şöylede düşünüyorum değişim kararı cıksa ios 6 lı gelse daha mı iyi ama güvenemiyorum ne yapmalıyım. Sorunda tel %30 civarı gelince birden %8 lik bir düşüş okuyor. Aldıgım günden yani 6 aydır öyle. Herşeyi denedim her türkü kalibre yöntemini yaptım. Sizce ne yapmalıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence garantiye yollamalısınız sıfır ne güzel hic açılmamış cihaz daha ne hemde ios 5 gelebilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

Bence garantiye yollamalısınız sıfır ne güzel hic açılmamış cihaz daha ne hemde ios 5 gelebilir :)

Son zamanlarda çok şikayet var firmayla ilgili değişim kararında :( korkuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikri olan ?

• 1 ay beklemeyi göze alıyosan ver. Büyük ihtimalle değişim cihazı gelir ios 6 olarak. Madem 200-300 lira fazla verip Tr garantili alıyoruz neden faydalanmayalım. Kilit tuşu arızalı iPhone 5'im için değişim kararı çıktı tedarik sorunu olmasaydı 1 ayda elimdeydi ama 1.5 ay sürdü iPhone 5lerde tedarik sorunu olduğu için. Ama iPhone 4 ellerinde hazırdır, değişim kararı çıkarsa verirler hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

1 ay beklemeyi göze alıyosan ver. Büyük ihtimalle değişim cihazı gelir ios 6 olarak. Madem 200-300 lira fazla verip Tr garantili alıyoruz neden faydalanmayalım. Kilit tuşu arızalı iPhone 5'im için değişim kararı çıktı tedarik sorunu olmasaydı 1 ayda elimdeydi ama 1.5 ay sürdü iPhone 5lerde tedarik sorunu olduğu için. Ama iPhone 4 ellerinde hazırdır, değişim kararı çıkarsa verirler hemen.

1 ay cok uzun bir süre benim için :( sizcede öyle değilmi

• Ben mayıs ayında iphone 4'ümü garanti bitimine 20 gün kala teleservice'e gönderdim. 1 hafta sonra swap cihaz jelatinli olarak elime ulaştı. Bu iş şans meselesi.Herkes sorun yaşayamayabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet haklısın Teleservice degisimde diyerek en az 20-40 gün arasında değişen baya bi uzun sure oluyor.
    Eğer tlfnu kurumsal bir teknoloji firmasından aldıysan 20 is gunünü asında senin Teleservice beklemeden iadesini alıyorlar

• iphone 5S için tedarik sorunu var mı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: taciturnn

Evet haklısın Teleservice degisimde diyerek en az 20-40 gün arasında değişen baya bi uzun sure oluyor.
    Eğer tlfnu kurumsal bir teknoloji firmasından aldıysan 20 is gunünü asında senin Teleservice beklemeden iadesini alıyorlar

Vatanbilgisayardan aldım hocam. Teli garantiye bugün verecem daha dogrusu vatana verecem onlar yollicak. Telefonu ayrlardan sıfırlayıp mı yollayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ulvmrt

Ben mayıs ayında iphone 4'ümü garanti bitimine 20 gün kala teleservice'e gönderdim. 1 hafta sonra swap cihaz jelatinli olarak elime ulaştı. Bu iş şans meselesi.Herkes sorun yaşayamayabiliyor.

Şansşlıymıssın hocam dedigin gibi şans birazda peki yollarken ayarlardan sıfırlayıp mı garantiye verim ?

• Ben yaklasik 20 gun once gonderdim ayni sorundan hicbiseyi yok dediler geri gonderdilet yarin tekrar gondericem

• 20 sinden beri kaydı girmediler daha sonumuz hayrolsun
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Ben restore atmıştım.

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    yalnız benim üst tuş içine kaçmıştı. Belki de fiziksel sorun olduğundan işlemler daha hızlı halloldu. Tabi pil ve benzeri sorunlarda test ederler ve bu sürebilir diye düşünüyorum şu anda.

• Cihazı vatanbilgisayar a verdim. Onlarda garantiye yollayacaklar. İnşallah hayırlısı olur.
  • 6 ay önce teleservice garantili telefon aldım telefonu sadece 2 ay kullanabildim aynı şarj sorunun yaşıyodum %50deyken bir düşüş yaşıyodum serviste 2 ay kaldı telefon gelince de sorunu düzelmemiş geldi tekrar yolladım hala bekliyorum.teleservice'i hiç tavsiye etmiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Damlanurk

6 ay önce teleservice garantili telefon aldım telefonu sadece 2 ay kullanabildim aynı şarj sorunun yaşıyodum %50deyken bir düşüş yaşıyodum serviste 2 ay kaldı telefon gelince de sorunu düzelmemiş geldi tekrar yolladım hala bekliyorum.teleservice'i hiç tavsiye etmiyorum :)

Cihazın nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

6 ay önce teleservice garantili telefon aldım telefonu sadece 2 ay kullanabildim aynı şarj sorunun yaşıyodum %50deyken bir düşüş yaşıyodum serviste 2 ay kaldı telefon gelince de sorunu düzelmemiş geldi tekrar yolladım hala bekliyorum.teleservice'i hiç tavsiye etmiyorum :)

Cihazın nedir ?

Blackberry z10

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Cihazın nedir ?

Blackberry z10

Hocam biraz şans işi. Birde apple yedek parça üretmediği için pilde sıkıntı olunca değişim kararı çıkıyor. İnş en kısa zamanda istediğimiz gibi tellerimiz hal olur :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.