Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:49:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asfasxd

Cevabını kendin vermişsin Kendini etkisiz hale getirmesi bile yeterince can sıkıcıyken overloada girme olayıda işin içine eklenince benim gözümden düştü yogg.Pek kullananda yok zaten artık.Bugün bir tanesine karşı oynadım 3. spellde kendini öldürdü sonrasıda concede zaten Ragnaros bencede sıkıcı bir kart ama en azından barnes,avatarındaki varian gibi kartların bulunduğu destelere zevk katabilir.

Ragnaros craftladım zaten yazdıktan sonra. O dust orada bende 2 günden fazla durmuyor asla.

• Ya süpersin loathepi dustladığımı sanıyodum meğer duruyomuş feguen de kardeside çok mutluyum şu an wilde geçiyorum ☺ dr boom da yok mal genmis te yom imp te yok ama☺☺ bana can için kart öner bide ne kullanabilirim yüksek can için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Ya süpersin loathepi dustladığımı sanıyodum meğer duruyomuş feguen de kardeside çok mutluyum şu an wilde geçiyorum ☺ dr boom da yok mal genmis te yom imp te yok ama☺☺ bana can için kart öner bide ne kullanabilirim yüksek can için

Sen wilde geç gerisi gelirStandartta sadece belli deckler oynanıyor wild sınırsız.Secret paladin nzoth priest demonlock mech mage hepsi güçlü .

• Haklısın bnm sadık yarim wild☺ dr boom olmasada

• Pirate Warrior'ı counterlayabilen var mı? HandBuff Paladin desteleri deniyorum ilk günden beridir, onun dışında başka deste oynadığım söylenemez lakin metadan gözlemlediğim akabinde rakip desteler arasında Pirate Warrior'ı counterlayabileceğini düşündüğüm bir desteye henüz rastlamadım ki HandBuff Paladin'le (doğal olarak) 2-3 oyun ya kazandım ya kazanamadım; onlarda aşırı kötü başlayan ve alenen hata yapan rakiplerdi.

Şu gün itibariyle Ladder için en hızlı, etkili ve stabil deste Pirate Warrior diyebilir miyiz? Zira vuruş kapasitesi çok yüksek, başlangıç çok hızlı, yayılma potansiyeli geniş ve Trade ile Removal ile masayı tutmaya çalışmak beyhude.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Wild modda gelmişti freeze mage ile sıkıntı çıkmadan yendim 2 maç üst üste.Frost nova doomsayer ile boardı temizleip medivhs valet ile trade yapınca kartları bitiyor ice block kırılmadan kazanıyorsun.

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:49:50 >
    Bende sıkıntı cektim jade druid ile cok zor pirateler ama reno mage ile winratem cok yuksek veya renolock ile cok kotu cekmedigim surece rank 5 e kadar onlarla geldim bugun biraz azalma var pirate destesinde jade druid ve renolock cok fazla

• pirate warrior or jade druid hangisini önerirsiniz

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:50:31 >
  • Grimestreet Informant o kadar önemli bir kart mı peki? Yavaşlatmaz mı decki?
  • Dirty rat a herkes kötü dedi işe yaramaz dedi bana çıktı koydum desteye agrolara çok fena darbe vuruyor özellikle bufflatan kartları battlecry kullanmadan sahaya indirince karşı tarafın tüm planı alt üst oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Pirate Warrior'ı counterlayabilen var mı? HandBuff Paladin desteleri deniyorum ilk günden beridir, onun dışında başka deste oynadığım söylenemez lakin metadan gözlemlediğim akabinde rakip desteler arasında Pirate Warrior'ı counterlayabileceğini düşündüğüm bir desteye henüz rastlamadım ki HandBuff Paladin'le (doğal olarak) 2-3 oyun ya kazandım ya kazanamadım; onlarda aşırı kötü başlayan ve alenen hata yapan rakiplerdi.

Şu gün itibariyle Ladder için en hızlı, etkili ve stabil deste Pirate Warrior diyebilir miyiz? Zira vuruş kapasitesi çok yüksek, başlangıç çok hızlı, yayılma potansiyeli geniş ve Trade ile Removal ile masayı tutmaya çalışmak beyhude.

Merak ediyorum da bir Taunt Warrior decki denense nasıl sonuçlar elde edilebilir Pirate'ye karşı ? Handbuff-Taunt tarzı bir deckle birlikte yeni gelen düşük manalı yüksek canlı tauntlarla teoride Pirate'nin önü kesilebilir gibi duruyor. Pratik içinse bir denemek lazım. Ama ne yazık ki ben de kart yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 hp'den oyun çevirip warrior olarak 2 tirion atma keyfi

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:50:44 >
  • Oyuna döndüm tekrardan, en son bir öneki paket başında ara vermiştim o zaman aggro shaman vardı sanırım...
    hala var...
    Allahını seven kurtarın beni aggro shaman dan. adam sadece kafa atıp gidiyor, yok yani... iki minion vurayım yok sadece kafa.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:50:57 >
  • Açıkçası 50 pack açtım ve bir iki ay içinde 50 pack daha açıcam, kafamda Mage - Priest - Druid üçlüsü var. O zamana kadar meta da oturacağı için her şey daha keyifli olacak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asfasxd

Taunt deckle fazla oynamasamda pirate warriora karşı kolayca kazandığım bir kaç maç oldu.Her ne kadar pirate warriora karşı iyi bir deck olsada bir çok desteye karşı çok sönük kalıyor oynamamamın asıl nedenide bu.Bahsini ettiğin destenin pirate warriora karşı oynanmış bir videosunu arattım şimdi ilk çıkan video bu oldu:
    Pirate warriora karşı alınmış 3-0 lık bir galibiyet söz konusu videoda.

Şu an taunt deckinin tam olarak oturmadığı görünüyor. Zamanla taunt ağıriıklı güzel bir warrior decki gelir diye tahmin ediyorum ben. Ve bu yüzden de Black Knight adlı kanser kart metaya girebilir tekrar.

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.