Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:46:31 >
  • rank 26 comments

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mean Streets of Gadgetzan in-game gold ile alınabilecek mi? Yoksa illa 45 euro mu bayılacağız yine? Sadece real money ile alınıyorsa enpara yada itunes gibi kampanyalarla daha uyguna getiriliyor mu?

• Priest oyuncusu olarak yeni gelen priest kartlarina çok sevindim. Sonunda priest 3 farkli desteyle metaya tam olarak girecek . Beni en çok endişelendiren jade golem rogue destesi olucak . Normalde jade golem kartlari ile 8 tane jade golem cikariyorsunuz ve bunlari diger minionlarin yaninda cikariyorsunuz . Simdi eger destelerde kullanilirsa return friendly minion your hand olarak 3 kart var yeni gelen rogue kartiyla birlikte .3 ude desteye girerse 6 tanede burdan jade golem . Ayrica roguenin eline dondurup costunu dusuren karti var 2 de burdan . Toplam 16 etti. Discover dan da potansiyel olarak 2 ye ulasabilir ulasamayadabilir . Toplamda 16-18 arasi bir jade golem summonlayabilir . Ve bununla late game de kimse bas edemez . Ama return minion your hand kartlari deste kalitesi olarak tahmin ettigim kadar cok kullanilirmi orasini kestiremedim .

• psychô kullanıcısına yanıt
    Oyundaki gold ile alabilirsin

• Druid of the Fang in küçükleri gelmiş , ısıtılıp gelen kartlar bkz
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Bu kartın iyi olduğunu düşünüyorsan sana oyunda ve hayatta bol şans, ihtiyacın olacağı kesin.
  • matejel kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:46:51 >
  • rogue öldü kimse hikaye anlatmasın 4-5 aya tomb pillager da gidecek miracle da tarihe karışır çünkü blizzard combo destelerini sevmiyor. (bkz. otk worgen warrioru bitirmeleri)
  • Doğru bir düşüncedesiniz katılıyorum hocam. Ama nedense Druid & Shaman & Priest üçlüsü bu cardlar ile parlayacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

rank 26 comments

Kötümser olmak istemem fakat bolvar fordragon diye bir kart vardı zamanında bilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

rogue öldü kimse hikaye anlatmasın 4-5 aya tomb pillager da gidecek miracle da tarihe karışır çünkü blizzard combo destelerini sevmiyor. (bkz. otk worgen warrioru bitirmeleri)

4-5 aya Pillager gidecek ama o arada eksikliğini dolduracak kartlar yeni expansionlar ve adventurelarla gelebilir. Miracle Rogue ve Malygos Rogue şu an oyundaki classic set dışındaki setlere en az bağımlı desteler sanırım. Gidecek kartların yerine 1-2 tane iyi kart gelse deste yine iyi oluyor.
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    o zamanki metayla uygun düşmemiş olabilir bolvar, bunun mekanigi daha farklı ve gayet viable.
    zamanında patrona çöp diyenler de nasıl ağladı gördük.önyargılı yaklaşmak her zaman sizi haklı yapmıyor. ve evet bu kart iyi bi kart rogueda göreceğimizden eminim
  • arkadaşlar battle.net'e bi ben mi girremiyorum hiçbir şekilde giremedim sadece telefonda oynayabiliyorum bilgisi olan varmı
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:47:42 >
  • Telefon veya tablet üzerinden Gadgetzan setini alamıyormuyuz?

İos da gözükmüyor ön sipariş. Birtek battlenet üzerinden gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paket duyurulunca gelecek büyük ihtimal, ön sipariş yok dediğiniz gibi mobil de.
  • bende giremiyorum şu an bilgisayar üzerinden oyuna BLZBNTBGS8000000A hatası alıyorum
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağol.

Peki benim hesap avrupaya bağlı. Dolar üzerinden alsam 50 pack sıkıntı olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • psychô kullanıcısına yanıt
    yine derken? hangi expansion sadece real parayla sunuldu ki?
  • 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.