Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar tyrandeyi hala alabilme sansim varmi? Birde twitch prime uyeligi olan birinden kod alsam yetiyormu yoksa kendi hesabimdan mi aktiflestiricem uyeligi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

1600 dust var karar veremiyorum.

Geddon, Harrison, Thalnos üçlemesi arasında kaldım. Çok güzel kartlar, bir taraftan Old Gods kartlarından açmak istiyorum. YShaarj,Soggoth gibi kartları düşündüm.

Bir de klasik sınıf kartlarında Cenarius,Antonidas,VanCleef gibi eksiklerim var. Sızın oneriniz ne bu kartlar arasında ya da yeni dönemde değerinin artmasını beklediginiz.

Bence thalnos daha mantıklı bir seçenek bu aralar shamanlardan dolayı harrison'da çok revaçta ama thalnos rogue,mage,shaman desteleri için olmazsa olmazsa şu an bu 3 hero'yu ladder'da oynamak istiyorsanız thalnos mecburiyet oldu artık harrison genelde tech kart olarak kullanılıyo yani çoğu destede tercihe bağlı. baron geddon sadece kontrol destesi oynamayı seviyorsanız işinize yarar ve bu aralar mid-range desteler dominant olduğu için kontrol oynamak çok zor.

bence: thalnos>harrison>geddon

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaslar tyrandeyi hala alabilme sansim varmi? Birde twitch prime uyeligi olan birinden kod alsam yetiyormu yoksa kendi hesabimdan mi aktiflestiricem uyeligi?

tyrande promosyonu 5 kasımda bitecek. başka birisinden aldığınız kodu kullanabilirsiniz tabi kodlar tek kullanımlık daha önce kullanılan kod olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damnum fatale

quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaslar tyrandeyi hala alabilme sansim varmi? Birde twitch prime uyeligi olan birinden kod alsam yetiyormu yoksa kendi hesabimdan mi aktiflestiricem uyeligi?

tyrande promosyonu 5 kasımda bitecek. başka birisinden aldığınız kodu kullanabilirsiniz tabi kodlar tek kullanımlık daha önce kullanılan kod olmaz.

Ben bir onceki sayfada arkadasin attigi linki deneyip almayi denedimde yok olmuyor birinden bulmaya calisicam galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

1600 dust var karar veremiyorum.

Geddon, Harrison, Thalnos üçlemesi arasında kaldım. Çok güzel kartlar, bir taraftan Old Gods kartlarından açmak istiyorum. YShaarj,Soggoth gibi kartları düşündüm.

Bir de klasik sınıf kartlarında Cenarius,Antonidas,VanCleef gibi eksiklerim var. Sızın oneriniz ne bu kartlar arasında ya da yeni dönemde değerinin artmasını beklediginiz.

Thalnos yap geddon sadece warriorda iş yapıyor o da core değil.Thalnos freeze mage , miracle rogue ve claw shamanın önemli kartı.

• thalnos yaptım ben de kısa süre önce pişman değilim çok iyi kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

thalnos yaptım ben de kısa süre önce pişman değilim çok iyi kart

thalnos yaptıktan sonra pişman olacak yoktur kesinlikle mana değeri özellikleri oyunda ellinizde adeta nimete dönüşüyor. (Shaman,Mage,Warlock,Priest,Druid,Rogue)
  • Beyler 700 gold var. Loe son wing ya da Karazan son wing açıcam. Loe açarsam Maly druid, Karazhan açarsam şu yeni silahlı mid-sahaman decki yapıcam. Eninde sonunda ikisini de açıcam ama. Şimdilik hangisini açmam daha mantıklı. Bir diğerini açmam 10-14 gün sürecek çünkü. Ben bu sırada da ladder kasmak istiyorum. Tavsiyeniz nedir?
  • loe son wingi uzun süre açmamıştım control destelerini bitirince elise ve museum curator için açtım. karazhanı aç bence.
  • Bana rank 5 olduğunuz bir hunter ya da shaman destesi önerebilir misiniz? Geçen ay hunter ile 5 oldum ama nerfden sonra pek ilgilenemedim.
  • vs atcak varsa Fikatr#2717 europe
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • ozgurr84 kullanıcısına yanıt
    Bu haftanin ödülleri oyuna geri döndürür. Bir kere mi şansımız var acaba? Deck önerisi?

• 1000g verip de kanser mid shamanlara karşı oyun atmak pek cazip değil.

• CoşarBaş ne kudurur ama be bu brawla girerse :)
    Yazık ya kendini hoca falan sanıyor, kriz geçiriyor her yayında, ilacının dozunu yükseltmesi lazım.
  • Hoca zaten.
  • Öğretim görevlisi =/= hoca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheusx

Bu haftanin ödülleri oyuna geri döndürür. Bir kere mi şansımız var acaba? Deck önerisi?

bu mod normal tavern brawl değil arenanın değişik bi versiyonu. desteni arenadan farklı olarak kendin yapıyorsun giriş ücreti 1000 gold. altını bol olanlar için iyi bir şey ama çok riskli. ödüller çok düşük kalıyor fazla kazanamazsan.

özellikle tüm meta mid-range shaman üzerine olduğu için herkes riske girmemek için bu desteyi oynayacak. tüm maçların neredeyse shaman vs shaman olacağını tahmin ediyorum ve hepsi neredeyse rng ye bağlı olarak belirlenecek.rng ye 1000 gold gömmek çok mantıksız bence.deste varyasyonları çeşitlendiği zaman düşünülebilir ama şimdilik tamamen kumar gibi gözüküyor.1000 gold'a 1 pack almak olası.

• En iyi hero hangisi veya hangisiyle baslamaliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

En iyi hero hangisi veya hangisiyle baslamaliyim?

EN iyi hero diye birsey yok. Tavsiyem warioru seviyorsaniz ona odaklanin. Betadan beri metada birden fazla desteyle aktif olarak bulunan tek class diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.