Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle güzel wild pyromancer ve card draw bulursa early de cidden eziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arenadan ana ödül olarak old gods packleri gelmeyi ne zaman biticek, classic leglerde 2 3 eksigim var belki onlar gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: iamdoctor

Arenadan ana ödül olarak old gods packleri gelmeyi ne zaman biticek, classic leglerde 2 3 eksigim var belki onlar gelir

Ayni dertten muzdaribiz

• Druid'i de golden yaptım, 8. golden class. Sadece Rogue kaldı

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim dostum
  • Freeze mage için alex ve x2iceblock eksiğim var bu deste craftlamaya değer mi ? (İçinden gidecek kartlar falan göz önünde bulundurulduğunda)

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

Freeze mage için alex ve x2iceblock eksiğim var bu deste craftlamaya değer mi ? (İçinden gidecek kartlar falan göz önünde bulundurulduğunda)

Metada freeze mage fazla iş yapmıyor ama illa oynamak istiyorsanız yapın.

• Her ay 5 olup bırakıyorum oyunu. Bu ayda görevi tamamladık ama hala oynayasım var. Kazanma amaçlı olmayan eğlencelik deck önerisi olan var mı?
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

Bu arada Karazhan'a epey b.k attık ama kartlar çok güzel giriş yaptı metaya.
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Renounce darkness warlock benim baya zevk aldigim deck kazaniyosunda ayrica

• quote:

Freeze mage için alex ve x2iceblock eksiğim var bu deste craftlamaya değer mi ? (İçinden gidecek kartlar falan göz önünde bulundurulduğunda)

Kesinlikle değmez.Ne umutlarla bir sürü legend deck yaptım (velen priest , yogg druid , deathrattle shaman vs vs ama her maç zoo shaman ve dragon warrior üçlüsü geldiği için hiç kullanışlı olmadı.Deck yapıcaksan meta deck yap

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Druid'i de golden yaptım, 8. golden class. Sadece Rogue kaldı

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

benimde sadece paladin kaldı 150 win sonra hepsi golden olacak heroların

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    midrange hunter
    nzoth paladin
    cw
    renolock var suan aslinda ama nedense freezemagei hep istemisimdir
    suan icin ne onerirsiniz metada olan
  • quote:

midrange hunter
    nzoth paladin
    cw
    renolock var suan aslinda ama nedense freezemagei hep istemisimdir
    suan icin ne onerirsiniz metada olan

Evolve shaman gayet eğlenceli ve rng çok (yogg saron gibi değil oyunu tamamen etkilemiyor)

• arkadaşlar şu solo adv. da olan BM ve LOE ler kalkıyormu 700gold ile açamamızın sebebi nedir bilen varmı.

birde ranked girerken yukarıda wild ve standard seçenekleri nedir 5-6 önce yoktu sanki en son o zaman girmiştim.
  • şu magenin kartı var 4/4 , her seferinde face 1 damage almanı sağlıyor spellerde demi 1 damage oluyor adamın 5 canı vardı o kartı attı elimde lava burst vardı gittim miniona attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bostik

arkadaşlar şu solo adv. da olan BM ve LOE ler kalkıyormu 700gold ile açamamızın sebebi nedir bilen varmı.

birde ranked girerken yukarıda wild ve standard seçenekleri nedir 5-6 önce yoktu sanki en son o zaman girmiştim.

1- Oyunu ikiye ayırıp standart ve wild modlarını eklediler. Standartta son 2 sene içinde çıkan kartlar kullanılabiliyor, wildda oyundaki tüm kartlar açık. Bunun dışında modların bir farkı yok. Turnuvalar standartta yapılıyor

2- Adventurelar standarttan kalktığı zaman kaldırılacaklar, ancak en az 1 wingini açmışsanı adventure'ın, o zaman adv kalkmıyor. İstediğiniz zaman girip bitirebiliyorsunuz.

• Animated Armor yerde olduğu sürece Spell, Minion Attack ve hatta Fatigue da dahil olmak üzere heroya gelen her türlü hasar, her zaman sadece 1 Damage verir.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Cevabın için sağol bende öyle tahmin ederek miniona daldım ama sonunda yinede öldük

• Scropion kullanıcısına yanıt
    wow da yeni ek paket geliyor, ağır bir yığılma söz konusu.
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.