Şimdi Ara

Vanilla Tbc Wotlk zamanindan kimse varmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vanilla Tbc Wotlk zamaninda burda oynamis kimse varmi forumdan eski arkadaslarimi bulmak isterim cok guzel zamanlarimiz gecti

• Vanilla zamanında beri oynuyorum,oyunun şuan ki durumu gördükten sonra ne güzel zamanlarda oynamışız diyorum.
  • TBC de max HP 10k tank da iken MoP da 900k civari....
  • Aynen ya vanilla dan aldigim oyun keyfini gelmis gecmis oynadigim hic bi oyundan almadin Frostwhisperda oynadim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizmo_x

TBC de max HP 10k tank da iken MoP da 900k civari....

Tbc nin son zamaninda stm buff flask cart curt 21 k hp li bi warrior gormustum azim acik kalmisti
  • quote:

Orijinalden alıntı: WDCanatan

quote:

Tbc nin son zamaninda stm buff flask cart curt 21 k hp li bi warrior gormustum azim acik kalmisti

ben MoP da 900k HP gordukten sonra bu ne la dedim kendime, Star Wars mi ne is? Dungeon Heroic Girdik dedim simdi kimbilir boss nekadar vuracak, moblar arasinda boss kayboldu oldu bende dedim nerde bu boss falan loot saglam geldi. Ne bakacam boss moblrinda arasinda yatiyor :) ... alah alah dedim Street Fighter mi oynuyorus WoW mu anlamadim gitti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WDCanatan

quote:

ben MoP da 900k HP gordukten sonra bu ne la dedim kendime, Star Wars mi ne is? Dungeon Heroic Girdik dedim simdi kimbilir boss nekadar vuracak, moblar arasinda boss kayboldu oldu bende dedim nerde bu boss falan loot saglam geldi. Ne bakacam boss moblrinda arasinda yatiyor :) ... alah alah dedim Street Fighter mi oynuyorus WoW mu anlamadim gitti.

Dungeon diye bisi kalmadi ya. Eskisi gibi degil hic bir sey : (
  • Frostwhisper ise WT korsan server da mıydın?
  • Daggerspine de ally olarak başlamıştım ilk karakterim priestti :)Kasmanın tadına doyamıyordum özellikle world pvp yokmuydu ah ah.Grupsuz yapılamayan görevlerde tek başına yapıcam diye diretmeler , her gün onlarca defa gang yemeler.O tatları tekrar yaşayamiyacak olmamız çok kötü.
  • gizmo_x kullanıcısına yanıt
    dün 1071k dk tank gördüm o ne ya dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NooBy

Daggerspine de ally olarak başlamıştım ilk karakterim priestti :)Kasmanın tadına doyamıyordum özellikle world pvp yokmuydu ah ah.Grupsuz yapılamayan görevlerde tek başına yapıcam diye diretmeler , her gün onlarca defa gang yemeler.O tatları tekrar yaşayamiyacak olmamız çok kötü.

Benim gibi düşünen, world pvp özleyen birileri de varmış.
  • quote:

Ben raid de 1M hp yi geçmiş adam gördüm
  • var ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Frostwhisper ise WT korsan server da mıydın?

Aynen WoT freeden fwye yaklasik 40 kisi gecmistik
  • Baştan uyarı yapayım ne olur oyun eskiden çok iyiydi şimdi çok kotu demeyin. Eski nostalji olduğu için güzel yoksa emerald dream var server gidin orada oynayın desek zor oynarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Baştan uyarı yapayım ne olur oyun eskiden çok iyiydi şimdi çok kotu demeyin. Eski nostalji olduğu için güzel yoksa emerald dream var server gidin orada oynayın desek zor oynarsınız.

Tabiki blizzard orjinal serverları vanillayı döndürmeyeceğini bildiğimiz için private serverlarda oynamanın hiç mantığı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xolid Gunner

quote:

Edeler grubu o zaman

ben "FoxHound" WT zamanı sonrasında 1 sene ara ile orjinal de Horde de başlamıştım orada Shizo Balta vs vardı.Aldric ve diğer WT ciler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 12 Aralık 2013; 21:07:06 >
  • quote:

quote:

quote:

Edeler grubu o zaman

ben "FoxHound" WT zamanı sonrasında 1 sene ara ile orjinal de Horde de başlamıştım orada Shizo Balta vs vardı.Aldric ve diğer WT ciler.

Aynen bro seni hatirladin
  • quote:

Aynen ya vanilla dan aldigim oyun keyfini gelmis gecmis oynadigim hic bi oyundan almadin Frostwhisperda oynadim bende

Reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yokujin

quote:

Aynen ya vanilla dan aldigim oyun keyfini gelmis gecmis oynadigim hic bi oyundan almadin Frostwhisperda oynadim bende

Reis

Reis adamsin Uur Candir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.