Şimdi Ara

Ipad Air Ekranı Aşağı Yukarı Kaydırırken Yazılarda Oluşan Bulanıklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk kez ipad aldım, 16 gb Air.

Örneğin Twitter veya Facebookta sayfayı aşağı yukarı belirli bir hızın üzerinde kaydırdığımda, yazılar ve resimler biraz bulanıklaşıyor, ne zaman kaydırma duruyor/yavaşlıyor o zaman keskin ve net hale geliyor. (en keskin hali tabiki durur pozisyon) Ekranın tepsi süresiyle ilgili olduğunu düşünüyorum. Daha önce kullandığım monitör vs gibi cihazlarda bu kadar çok dikkatimi çekmemişti. (Gerçi TN panel monitörler ile Retina displayı karşılaştırmakta doğru değil)

4. nesil ipad i olan arkadaşımla karşılaştırdım onda da öyle gibi geldi ama emin olamadım.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Not: Özellikle facebook ve twitter örneklerini verdim çünkü en çok dikkatimi bu uygulamalarda çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 8 Aralık 2013; 22:59:49 >

• Benden başka böyle şeyleri kafaya takan yok galiba
  • belirli bir hızın üzerinde kaydırdığında zaten okuyamayacağın için bir önemi yok :)

kafaya takmaya değecek bir şey değil.
  • nornal.....sende takma bence
  • Benim gözlerim takip edemezken sizde kartal gözü olmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle forumun tablet sürümünü kullan bariz belli oluyor, benim eski ipadde de vardı gözüm takılıyordu devamlı, air ile kurtuluruz diyordum ama biraz araştırınca arkadaşım dediğini anladım bende ve air ile düzelmeyeceğini düşünüyodum keza öyle oldu, aynen devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu normal bir durum (panelin tepki süresiyle alakalı) ve neden kafaya taktığınızı anlayamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.