Şimdi Ara

Iphone 4s Şuan Bile Alınır Mı İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın Iphone 4s alacağım. Bazı sorularım var şuan bile alınır mı ve alırken nelere dikkat etmeliyim. Şimdiden teşekkürler.

• Ucuza alinacaksa neden olmasin. Suanda 4s kullaniyorum hic bir sikintisi yok. Fakat sifir alacaksaniz, 2.el iphone 5 oneririm beyaz olmasi sarti ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Ucuza alinacaksa neden olmasin. Suanda 4s kullaniyorum hic bir sikintisi yok. Fakat sifir alacaksaniz, 2.el iphone 5 oneririm beyaz olmasi sarti ile.
    1000 TL hocam 2. el
  • quote:

Orijinalden alıntı: vespapa41

1000 TL hocam 2. el

Alıntıları Göster
    Bide hocam faturalı ve garantili alacağım, fatura ve garantideki ürünle elimdeki ürünün aynı olduğunu nasıl anlayabilirim
  • vespapa41 kullanıcısına yanıt
    Temiz ve yurtici garantili ise alinabilir bir cihaz. Ozellikle home tusuna dikkat etmenizi tavsiye ederim. Onun disinda 1000 liraya alinabilecek bir cihaz.
  • Alınır hocam ama imkan varda 5 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşkazalı48

Alınır hocam ama imkan varda 5 al
    İmkan maalesef yok hocam cihaz yurtiçi bide şu soruya açıklık getirirmisiniz fatura ve garantideki ürünle elimdeki ürünün aynı olduğunu nasıl anlayabilirim
  • vespapa41 kullanıcısına yanıt
    Link atamiyorum mobilde oldugum icin fakat garanti firmasinin sitesinde sorgulama secenegi vardir oradan cihazin seri nosunu sorgularsaniz detayli bilgiye ulasabilirsiniz.
  • quote:

Link atamiyorum mobilde oldugum icin fakat garanti firmasinin sitesinde sorgulama secenegi vardir oradan cihazin seri nosunu sorgularsaniz detayli bilgiye ulasabilirsiniz.
    Teşekkürler hocam peki bu seri no nerede cihazın
  • Ayarlar>genel>hakkinda dan cihazla ilgili bilgilere ulasabilirsiniz.
  • Kaç gb 8 ise sakın alma 16 ise iyi al derim daha bayağı bir ömrü var
  • quote:

Ayarlar>genel>hakkinda dan cihazla ilgili bilgilere ulasabilirsiniz.
    Teşekkür ederim hocam home tuşuna dikkat edicem kaç sanıyede tepkı vermesi lazım 1-2sn di mi
  • quote:

Teşekkür ederim hocam home tuşuna dikkat edicem kaç sanıyede tepkı vermesi lazım 1-2sn di mi

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende 4s almak istiyorum genelde telefonu tel olarak kullanan biriyim oyunla uygulama ile fazla işim olmaz sosyal ağlar ve internet olabilir 4s alsam kaç sene götürür veya 5 ikinci el almalımıyım telefonu ölene kadar kullanan biriyim sarj ne kadar gider
  • quote:

1000 TL hocam 2. el

Pahalı. Ben kızıma 600 e aldım. 1 yıl da garantisi vardı. Bir de bozuldu. Genpa yenisini verdi.
  • Alınır kardes 1000 liraya. Güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

1000 TL hocam 2. el

Pahalı. Ben kızıma 600 e aldım. 1 yıl da garantisi vardı. Bir de bozuldu. Genpa yenisini verdi.

Nerden aldiniz hocam?
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    600 e tanidik disinda bulmaniz cok zor hocam. Iphone 4 le karistirmis olabilirmisiniz. Ben gecen de forumda 900 liraya ilan acmistim bir suru musteri buldum. Sonradan teyzem istedi de ona sattim cihazi. 900 lira bile yurtici cihaz icin uygun bi parayken 600 liraya iyi yakalamissiniz
  • quote:

600 e tanidik disinda bulmaniz cok zor hocam. Iphone 4 le karistirmis olabilirmisiniz. Ben gecen de forumda 900 liraya ilan acmistim bir suru musteri buldum. Sonradan teyzem istedi de ona sattim cihazi. 900 lira bile yurtici cihaz icin uygun bi parayken 600 liraya iyi yakalamissiniz
    1000 TL 2. ele vermektense 1400 TL sıfır almak mantıklımıdır.
  • Seneye yeni cihaz alacaksan alinir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Seneye yeni cihaz alacaksan alinir hocam
    Bunu düşünüyordum. 1400 TL nin altında bulamadım. Hocam alınmazmı yani. Ürünü bi incelerseniz seviniirim. İos 5 denmiş sizce nasıldır.

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Apple-iPhone-4S-16GB/1001222/131146.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.